Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на лекарствени продукти за лечение на солидни злокачествени заболявания
II.1.2)Основен CPV код33600000 Фармацевтични продукти
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на лекарствени продукти за лечение на солидни злокачествени заболявания за нуждите на възложителя по 105 обособени позиции, подробно описани в техническите спецификации от документацията на ОП.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 33 276 908.08 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за максимален брой обособени позиции: 105
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Erythropoietin/10 000 IU/ 1 ml
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33600000 Фармацевтични продукти
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
ATC КОД - B03XA01, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — IU, количество за една година — до 2 000 000.
Darbepoetin alfa/300 mcg/
Обособена позиция №: 2
ATC КОД — B03XA02, лек. форма — парентерална форма, ед.мярка — mcg, количество за една година — до 36 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 3
ATC КОД — H01CB02, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 3600.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 4
ATC КОД — L01AA01, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 1 200 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 5
ATC КОД — L01AA06, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година до — 1 440 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 6
ATC КОД — L01AX03, лек. форма — перорална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 300 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 7
ATC КОД — L01BA01, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 10 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 8
ATC КОД - L01BA04, лек. форма - парентерална форма, ед.мярка - mg, количество за една година до - 250000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 9
ATC КОД — L01BA04, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 300 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 10
ATC КОД — L01BC02, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 6 000 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 11
ATC КОД — L01BC02, лек. форма — парентерална форма, ед.мярка — mg, количество за една година — до 10 000 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 12
ATC КОД — L01BC05, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 2 000 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 13
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 14
ATC КОД — L01BC06, лек. форма — перорална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 72 000 000.
Tegafur uracil /20mg/5,8 mg/15,8 mg/
Обособена позиция №: 15
ATC КОД — L01BC53, лек. форма — перорална форма, ед. мярка — tabl., количество за една година — до 2016.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 16
ATC КОД — L01CA01, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 1000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 17
ATC КОД — L01CA02, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 100.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 18
ATC КОД — L01CA04, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 30 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 19
ATC КОД — L01CB01, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 300 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 20
ATC КОД — L01CD01, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 180 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 21
ATC КОД — L01CD01, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 144 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 22
ATC КОД — L01CD02, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 80 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 23
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 24
ATC КОД — L01CD04, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 5760.
Doxorubicin hydrochloride
Обособена позиция №: 25
ATC КОД — L01DB01, лек. форма — парентерална форма powder,/ dispersion and concentrate for dispersion for infusion /, ед. мярка — mg, количество за една година до — 10 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 26
ATC КОД — L01DB03, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 180 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 27
ATC КОД — L01DB03, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 200 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 28
ATC КОД — L01DB07, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 6000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 29
ATC КОД — L01XA01, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 150 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 30
ATC КОД — L01XA02, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 324 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 31
ATC КОД — L01XA03, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 150 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 32
ATC КОД — L01XA03, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 180 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 33
ATC КОД — L01XC03, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 144 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 34
ATC КОД — L01XC03, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 324 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 35
ATC КОД — L01XC06, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 180 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 36
ATC КОД — L01XC07, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 168 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 37
ATC КОД — L01XC07, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 720 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 38
ATC КОД — L01XC08, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 72 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 39
ATC КОД — L01XC13, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 50 400.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 40
ATC КОД — L01XC14, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 45 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 41
ATC КОД — LO1XC18, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 33 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 42
ATC КОД — LO1XC18, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 34 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 43
ATC КОД — L01XE01, лек. форма — перорална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 2 160 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 44
ATC КОД — LO1XC11, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 2 400.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 45
ATC КОД — L01XC21, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 72 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 46
ATC КОД — L01XE02, лек. форма — перорална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 900 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 47
ATC КОД — L01XE03, лек. форма — перорална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 900 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 48
ATC КОД — L01XE04, лек. форма — перорална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 180 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 49
ATC КОД — L01XE05, лек. форма — перорална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 2 688 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 50
ATC КОД — L01XE07, лек. форма — перорална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 2 100 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 51
ATC КОД — L01XE09, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 3600.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 52
ATC КОД — L01XE10, лек. форма — перорална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 43 200.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 53
ATC КОД — L01XE12, лек. форма — перорална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 324 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 54
ATC КОД — L01XE13, лек. форма — перорална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 72 800.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 55
ATC КОД — L01XE15, лек. форма — перорална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 5 160 960.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 56
ATC КОД — L01XE23, лек. форма — перорална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 864 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 57
ATC КОД — L01XE16, лек. форма — перорална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 900 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 58
ATC КОД — L01XE17, лек. форма — перорална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 26 880.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 59
ATC КОД — L01XE11, лек. форма — перорална форма, ед. мярка - mg, количество за една година — до 4 320 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 60
ATC КОД — L01XX17, лек. форма — парентерална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 600.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 61
ATC КОД — L01XX17, лек. форма — парентерална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 1 200.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 62
ATC КОД — L01XX19, лек. форма — парентерална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 300 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 63
ATC КОД — L01XX23, лек. форма — парентерална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 2 500 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 64
ATC КОД — L01XX41, лек. форма — парентерална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 528.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 65
ATC КОД — L01XX43, лек. форма — парентерална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 151 200.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 66
ATC КОД — L01XX44, лек. форма — парентерална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 80 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 67
ATC КОД — L01XX46, лек. форма — парентерална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 1 344 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 68
ATC КОД — L02BB04, лек. форма — парентерална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 1 075 200.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 69
ATC КОД — L02BX03, лек. форма — парентерална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 7 200 000.
Filgrastim(30 MIU/0.5 ml)
Обособена позиция №: 70
ATC КОД — L03AA02, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — amp, количество за една година — до 1000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 71
ATC КОД — L03AA13, лек. форма — парентерална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 864.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 72
ATC КОД — L03AA14, лек. форма — парентерална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 864.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 73
ATC КОД — L03AB04, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — MIU, количество за една година — до 7200.
Mycobacterium bovis BCG (Baccilus Calmette - Guerin)
Обособена позиция №: 74
ATC КОД — L03AX03, лек. форма — парентерална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 22 500.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 75
ATC КОД — M05BA06, лек. форма — парентерална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 3600.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 76
ATC КОД — M05BA08, лек. форма — парентерална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 12 000.
Denosumab/120 mg/ 1.7 ml/
Обособена позиция №: 77
ATC КОД — M05BX04, лек. форма — парентерална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 115 200.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 78
ATC КОД — N02AA01, лек. форма — парентерална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 600 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 79
ATC КОД — N02AA01, лек. форма — перорална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 3 600 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 80
ATC КОД — N02AA05, лек. форма — перорална форма (modified-release tablets), ед. мярка — mg, количество за една година — до 2 400 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 81
ATC КОД — N02AA05, лек. форма — перорална форма (capsules, hard), ед. мярка — mg, количество за една година — до 600 00.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 82
ATC КОД — N02AA08, лек. форма — перорална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 4 320 000.
Oxycodone hydrochloride/Naloxone hydrochloride 10 mg/5 mg
Обособена позиция №: 83
ATC КОД — N02AA55, лек. форма — перорална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 480 000.
Oxycodone hydrochloride/ Naloxone hydrochloride 20 mg/10 mg
Обособена позиция №: 84
ATC КОД — N02AA55, лек. форма — перорална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 600 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 85
ATC КОД — N02AX02, лек. форма — перорална, ед. мярка — mg, количество за една година — до 4 800 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 86
ATC КОД — N02AX52, лек. форма — перорална форма, ед. мярка — tabl., количество за една година — до 24 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 87
ATC КОД — N02AB02, лек. форма — пластир, ед. мярка — mg, количество за една година — до 600 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 88
ATC КОД — N02AB03, лек. форма — пластир, ед. мярка — mcg/h, количество за една година — до 150 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 89
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 90
ATC КОД — N02AB03, лек. форма — пластир, ед. мярка — mcg/h, количество за една година — до 300 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 91
ATC КОД — N02AE01, лек. форма — пластир, ед. мярка — mcg/h, количество за една година — до 42 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 92
ATC КОД — N02AE01, лек. форма — пластир, ед. мярка — mcg/h, количество за една година — до 63 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 93
ATC КОД — N02AE01, лек. форма — пластир, ед.мярка — mcg/h, количество за една година — до 84 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 94
ATC КОД — N02AB03, лек. форма — перорална форма (sublingual tablets), ед. мярка — mcg, количество за една година — до 383 040.
Calcium folinate 10 mg/ ml 5 ml
Обособена позиция №: 95
ATC КОД — V03AF03, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 500 000.
Calcium folinate 10 mg/ml 10 ml
Обособена позиция №: 96
Calcium folinate 10 mg/ml 50 ml
Обособена позиция №: 97
Calcium folinate 10 mg/ml 100ml
Обособена позиция №: 98
ATC КОД — V03AF03, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 1 200 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 99
ATC КОД — A04AA01, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 160 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 100
ATC КОД — A04AA05, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — 0,250 mg/1 amp, количество за една година — до 300.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 101
ATC КОД — L01XE21, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 40320.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 102
ATC КОД — L01XE33, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 31 500.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 103
ATC КОД — L01XC17, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 6 000.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 104
ATC КОД — L01XE35, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 26 880.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 105
ATC КОД — L01XC27, лек. форма — парентерална форма, ед. мярка — mg, количество за една година — до 41 040.