Roboty budowlane - 125478-2018
Polska-Olesno: Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z transportem drogowym
2018/S 057-125478
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Roboty budowlane
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2018/S 045-097546)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Budowa centrum przesiadkowego w Oleśnie, w ramach realizacji strategii niskoemisyjnych na obszarze Gminy Olesno. Realizacja strategii niskoemisyjnych na obszarze Subregionu Północnego Woj. Opolskiego
Numer referencyjny: Nr IX.271.13.2018
II.1.2)Główny kod CPV
45213310 Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z transportem drogowym
II.1.4)Krótki opis:
1 Przedmiotem zamówienia w przetargu nieograniczonym jest budowa centrum przesiadkowego w Oleśnie w systemie „zaprojektuj i wybuduj”
2 Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej,
2) Wykonanie robót budowlanych,
3) Wykonanie prac małej architektury.
4) Wykonanie nasadzeń drzew i krzewów.
5) Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do:
Zagospodarowania i wywozu gruntu z wykopów we własnym zakresie,
Właściwego postępowania z odpadami powstałymi przy wykonywaniu przedmiotu umowy;
Wykonania pełnej obsługi geologicznej, hydrogeologicznej, geotechnicznej i geodezyjnej wraz z inwentaryzacją powykonawczą,
Wykonania inwentaryzacji geodezyjnej i dokumentacji powykonawczej.