Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели за нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации“
II.1.2)Основен CPV код39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката е „доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели за нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации“ с три обособени позиции:
— Обособена позиция № 1 „Доставка и монтаж на офис-мебели и столове“,
— Обособена позиция № 2 „Доставка и монтаж на мека мебел за офиси“,
— Обособена позиция № 3 „Доставка и монтаж на мебели за обзавеждане за почивни бази и учебни центрове“.
Процедурата за възлагане на обществена поръчка е с цел сключване на рамково споразумение с 4 лица за всяка обособена позиция със срок от 36 месеца. Процедурата се провежда електронно чрез уеб-базираната система за електронно възлагане на обществени поръчки (СЕВОП), намираща се на адрес: https://sevop.minfin.bg/. Видовете артикули са подробно описани в техническите спецификации (ТС) и образците на ценова оферта към всяка обособена позиция в СЕВОП.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39100000 Мебелировка
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обособената позиция обхваща доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации — индивидуални възложители по чл. 4, ал. 1, т. 1, т. 2 и т. 3 от ПМС № 385/2015 г.
Списък и описание с основните параметри на артикулите са представени в ТС и образеца на ценово предложение към обособената позиция в СЕВОП.
Доставка и монтаж на мека мебел за офиси
Обособена позиция №: 2
Обособената позиция обхваща доставка и монтаж мека мебел за офиси за нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации — индивидуални възложители по чл. 4, ал. 1, т. 1, т. 2 и т. 3 от ПМС № 385/2015 г. Списък и описание с основните параметри на артикулите са представени в ТС и образеца на ценово предложение към обособената позиция в СЕВОП.
Доставка и монтаж на мебели за обзавеждане за почивни бази и учебни центрове
Обособена позиция №: 3
Обособената позиция обхваща доставка и монтаж на мебели за обзавеждане за почивни бази и учебни центрове за нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации — индивидуални възложители по чл. 4, ал. 1, т. 1, т. 2 и т. 3 от ПМС № 385/2015 г. Списък и описание с основните параметри на артикулите са представени в ТС и образеца на ценово предложение към обособената позиция в СЕВОП.