Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Периодични доставки на лекарствени продукти за нуждите на „МБАЛ — Първомай“ ЕООД
II.1.2)Основен CPV код33600000 Фармацевтични продукти
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на лекарствени продукти за нуждите на „МБАЛ — Първомай“ ЕООД чрез периодично повтарящи се заявки с транспорт на изпълнителя до болничната аптека на възложителя.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33600000 Фармацевтични продукти
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
„Периодични доставки на лекарствени продукти за нуждите на „МБАЛ — Първомай“ ЕООД чрез периодично повтарящи се заявки с транспорт на изпълнителя до болничната аптека на възложителя в предвидени прогнозни (приблизителни) количества по позиции съгласно спецификация в табличен вид.