Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на специализирана техника за нуждите на ОП Чистота, Община Мездра по 2 обособени позиции (ОП)
II.1.2)Основен CPV код43000000 Минни машини, оборудване за разработване на кариери и строително оборудване
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на специализирана техника за нуждите на ОП Чистота, Община Мездра по 2 обособени позиции (ОП).
ОП № 1 — Дробилка за унищожаване на дървесни отпадъци (клони, кори, дъски и др.).
ОП № 2 — Мотометачна машина за събиране на отпадъци — употребявана.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 95 833.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за максимален брой обособени позиции: 2
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Дробилка за унищожаване на дървесни отпадъци (клони, кори, дъски и др.)
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове43414000 Машини за раздробяване и смилане
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на нова, неупотребявана дробилка за унищожаване на дървесни отпадъци (клони, кори, дъски и др.).
Мотометачна машина за събиране на отпадъци — употребявана
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове34921100 Машини за почистване на пътища
Доставка на мотометачна машина за събиране на отпадъци — употребявана.