Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на гориво за отопление S-0,001 % по заявка за нуждите на Детска градина „Русалка“ с филиал ДГ „Здравец“, гр. Видин, за отоплителен период 2017/2018 г.“
II.1.2)Основен CPV код09000000 Нефтопродукти, горива, електричество и други енергоизточници
II.1.4)Кратко описание:
Поръчката включва периодични доставки на гориво за отопление S-0,001 % по предварително подадени заявки за нуждите на Детска градина „Русалка“ с филиал ДГ „Здравец“, гр. Видин, за отоплителен период 2017/2018 г. Наименованието на на стоката и прогнозно количество: гориво за отопление: газьол за промишлени и комунални цели — 30 000 литра. Сделката ще се извърши на „Българска стокова борса“ АД, която е лицензирана стокова борса.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка: