Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Rámcová dohoda na dodávky netrakčních push-pull souprav pro regionální dopravu
II.1.2)Hlavní kód CPV34620000 Kolejová vozidla
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody podle § 131 ZZVZ mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem na dobu určitou, a to 8 let od nabytí její účinnosti. Předmětem Rámcové dohody je sjednání postupu při zadávání a podmínek plnění veřejných zakázek zadávaných na základě Rámcové dohody, na základě kterého dojde k uzavření jednotlivých kupních smluv na plnění konkrétních dodávek, a to (i) výroby a dodávky nejvýše 5 dvoupodlažních, částečně nízkopodlažních netrakčních souprav pro regionální dopravu, plně způsobilých k provozu na vlečkách a na celostátních a regionálních tratích v České republice včetně všech povolení, schválení, souhlasů a registrací, jež jsou dle legislativy platné ke dni předání příslušné jednotlivé jednotky zadavateli nezbytné k provozu a používání dodávaných jednotek a které umožní zadavateli řádně a bez omezení provozovat a používat jednotky na území České republiky, (ii) dodávky náhradních dílů a konstrukčních celků výměnného systému.