Építési beruházás - 175982-2018
Magyarország-Kisvárda: Építési munkák
2018/S 079-175982
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A Kisvárdai UEFA 3-as, MLSZ C kategóriájú labdarúgó sportlétesítmény (Stadion) kivitelezése vállalkozási szerződés keretében
Hivatkozási szám: 75-16-2625
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45210000 Magasépítési munka
45212000 Szabadidő, sport, kultúra, szállás és étterem céljára szolgáló épületek kivitelezése
45212200 Sportlétesítmények kivitelezése
45212224 Stadion építése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A beruházást a Kormány a 15/2014. (I. 30.) Korm. rendeletben nemzetgazdasági szempontból kiemelt jelentőségű beruházásnak nyilvánította.
Főbb feladatok/mennyiségek:
— Fedett stadion épület kialakítása (6041,7 m2 összterületen) A, B, C és D fedett lelátó kivitelezésével, 2711 db ülőhely + 82 db sajtó ülőhely kialakításával,
— technikai zónák kialakítása az MLSZ infrastruktúra szabályzata szerinti MLSZ D minősítés alapján,
— az MLSZ C előírásai alapján szükséges technikai helyiségek falazott szerkezeteinek kivitelezése,
— D szektort kiszolgáló helyiségek falazott szerkezeteinek kivitelezése,
— közönségforgalmi illemhelyek kialakítása,
— Biztonságtechnikai központ falazott szerkezeteinek kivitelezése az MLSZ C előírásai alapján,
— Sajtó központ, TV stúdió helyiségek falazott szerkezeteinek kivitelezése az MLSZ C előírásai alapján,
— lift kialakítása,
— elsősegély helyiségek (közönség részére),
— eredményjelző kialakítása dokumentáció szerint,
— 105 x 68 m-es élőfüves pálya kialakítása drénezett pályatechnológiával, automata öntözőrendszerrel, pályafűtéssel,
— 1200 Lux teljesítményű pályavilágítás kivitelezése,
— az épület külső díszvilágításának kialakítása,
— a teljes telek kertészeti tereprendezése,
— közönségforgalmi, sportolói, játékvezetői, sajtó és V.I.P. parkolók kialakítása, csapadékvíz elvezetéssel,
— szilárd burkolatú telken belüli szervizút és gyalogutak kialakítása.