Építési beruházás - 184964-2019
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2019/S 078-184964
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Sporttechnológiai fejlesztés
Hivatkozási szám: EKR000152312019
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
45300000 Épületszerelési munka
45212200 Sportlétesítmények kivitelezése
45331000 Fűtés, szellőzés és légkondicionálás szerelése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Ferencvárosi Torna Club Népligeti edzőközpontja területén tervezett hibrid típusú élőfüves labdarúgó sportpályák (Ganz pálya; Center pálya; Száger pálya) kialakításának tervezett sporttechnológiai fejlesztése és a tervezett fűtési alapvezeték teljes cseréje valamint a hőközpont kialakítása az alábbiak és a műszaki leírásban foglaltak szerint:
Ganz pálya: az élőfüves hibrid edzőpálya alapvetően a DIN 18035/4 vetett füves futballpályákra vonatkozó előírásai szerint kerül megépítésére. A 3x15 cm-es rétegrenddel, vízelvezető drén rendszerrel, automata öntözőrendszerrel, folyadékfűtési közegű pályafűtési rendszerrel és a gyepszőnyegborítással készülő élőfüves sportpálya a speciális SIS GRASS PE műfű szálakkal kerül befűzésre.
Center pálya: az élőfüves hibrid edzőpálya alapvetően a DIN 18035/4 vetett füves futballpályákra vonatkozó előírásai szerint kerül megépítésére. A 3x15 cm-es rétegrenddel, vízelvezető drén rendszerrel, automata öntözőrendszerrel, folyadékfűtési közegű pályafűtési rendszerrel és a gyepszőnyegborítással készülő élőfüves sportpálya a speciális SIS GRASS PE műfű szálakkal kerül befűzésre.
Száger pálya: az élőfüves hibrid edzőpálya alapvetően a DIN 18035/4 vetett füves futballpályákra vonatkozó előírásai szerint kerül megépítésére. A 3x15 cm-es rétegrenddel, vízelvezető drén rendszerrel, automata öntözőrendszerrel, folyadékfűtési közegű pályafűtési rendszerrel és a gyepszőnyegborítással készülő élőfüves sportpálya a speciális SIS GRASS PE műfű szálakkal kerül befűzésre.
A pályafüvezés - a műszaki leírásban részletezettek szerint - az alábbi főbb követelmények szerint történik:
— befűzött szálak szélessége min. 1,5 mm,
— szálvastagsága min. 300 micron,
— zsugorodása 8 %
— FIFA 1 Star és FIFA 2 Star követelmény
— dréncsöves szivárgó rendszer
— automata öntöző rendszer
— pályafűtési rendszer
Fűtési munkálatok tételes összefoglalása:
— vezeték hálózat építése 366 fm (többrétegű szigetelt) (+- 10 %)
— alapvezeték hálózat cseréje előre menő és visszatérő (1548 m REHAU INSULPEX DN 90-160)
— kézi árokásás vezetékeknek 60 cm mélységben (327 m3)
— aszfaltvágás és helyreállítás
— szerelő akna építése 9 db (0,6 m x 0,6 m vasbeton)
— lemezes hőcserélők beépítése (3 db)
— kondenzsorok kialakítása (3 db)
— teljesítményfokozó szivattyúk beépítése (9 db)
— mechanikus szabályozó szelepek beépítése (14 db)
— motoros szelepek kialakítása (3 db)
— illesztések kialakítása (hegesztések, forrasztások)
— szerelési munkák
— nyomáspróba
— beüzemelés
Gőzellátási munkálatok tételes összefoglalása:
— meglévő nyomvonal bontása és nagyobb átmérő beépítése (180 m)
— kondenzsorok (3 db)
— motoros szelepek beépítése (3 db)
— gőzosztó építés (1 db)
— kondenz tartály (1 db)
A részletes feladatokat a műszaki leírás tartalmazza.