2. Участникът следва да разполага със сервиз/сервизна база, в която ще се извършват услугите, предмет на настоящата процедура.
Сервизът/сервизната база, в които ще се извършват услугите, следва да разполага с минимум следното оборудване: стенд за регулиране на преден и заден мост; спирачен стенд; стенд за електронна компютърна диагностика; подемник за ремонт на ходова част; уреди за ремонт и пълнене на автомобилни климатични уредби, машини за демонтаж/монтаж и баланс на автомобилни гуми и друго необходимо техническо оборудване.
Доказване:
При подаване на офертата участникът декларира съответствие с поставеното изискване чрез попълване на част IV, раздел В, т. 9) от ЕЕДОП, като предостави информация за осигурената сервизна база с посочен адрес и контакти (телефон и e-mail) и техническото оборудване, с което разполага сервизната база.
2. Участникът следва да разполага с минимум 1 брой сервиз/сервизна база, в която ще се извършват услугите, предмет на настоящата процедура.