Доставки - 310585-2018
България-Мездра: Превозни средства с висока проходимост
2018/S 136-310585
Обявление за поръчка
Доставки
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на високопроходим автомобил с товарен отсек, втора употреба
II.1.2)Основен CPV код
34113200 Превозни средства с висока проходимост
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на 1 (един) брой високопроходим автомобил с товарен отсек, втора употреба.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 12 500.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на 1 брой високопроходим автомобил с товарен отсек — втора употреба