Доставки - 348314-2017
България-Карнобат: Електрическа енергия
2017/S 170-348314
Обявление за поръчка
Доставки
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Възлагане на механизирана поддръжка на съществуващи минерализовани ивици и противопожарни лесокултурни прегради в териториалния обхват на ТП „ДГС Карнобат".
II.1.2)Основен CPV код
09310000 Електрическа енергия
II.1.4)Кратко описание:
„Доставка, на нетна електрическа енергия и избор на координатор на балансираща група за обекти собственост на „Югоизточно държавно предприятие“ ДП — гр. Сливен, които са в Териториалния обхват на ТП „Държавно горско стопанство Карнобат“, с открита процедура по реда на чл. 18, ал. 1, т. 1, във връзка с чл. 20, ал. 1, т. 1, б. „б“ от Закона за обществените поръчки“ (ЗОП).
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 60 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка, на нетна електрическа енергия и избор на координатор на балансираща група за обекти собственост на „Югоизточно държавно предприятие” ДП — гр. Сливен, които са в Териториалния обхват на ТП „Държавно горско стопанство Карнобат“.