Tájékoztató az eljárás eredményéről – szerződések a honvédelem és a biztonság területén
2009/81/EK irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)Meghatározás
II.1.1)A szerződéshez rendelt elnevezés
Gripen repülőgépekhez tartozó telepíthető karbantartó létesítmény beszerzése, valamint kapcsolódó elméleti és gyakorlati felkészítés
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helyeÁrubeszerzés
Adásvétel
A teljesítés helye: Magyar Honvédség 59. Szentgyörgyi Dezső Repülőbázis (6000 Kecskemét, Reptéri út 4.)
NUTS-kód HU MAGYARORSZÁG
II.1.4)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása:
Gripen repülőgépekhez tartozó telepíthető karbantartó létesítmény beszerzése, valamint kapcsolódó elméleti és gyakorlati felkészítés tárgyú adásvételi szerződés
II.1.5)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)45213351 Karbantartó hangár építése
II.2)A szerződés(ek) végleges összértéke
II.2.1)A szerződés(ek) végleges összértékeÉrték: 30 090 000,00 SEK
Áfa nélkül
IV. szakasz: Eljárás