Dodávky - 376407-2019
Submission deadline has been amended by:  516541-2019
Slovensko-Bratislava: Kontajnery na skvapalnené plyny
2019/S 153-376407
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Tovary
Právny základ:
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Technológie čerpacích staníc LNG
Referenčné číslo: KR-VS-164-18
II.1.2)Hlavný kód CPV
44612000 Kontajnery na skvapalnené plyny
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je dodanie, inštalácia a 5 ročný servis technológie troch čerpacích staníc LNG.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 3 088 228.33 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
42941000 Stroje na tepelné spracovanie plynov
31161200 Systémy chladenia plynov
38420000 Nástroje na meranie prietoku, hladiny a tlaku kvapalín a plynov
45311000 Inštalácie a montáž elektrických rozvodov a zariadení
31170000 Transformátory
31120000 Generátory
09120000 Plynné palivá
09121200 Rozvod plynu potrubím
09123000 Zemný plyn
38431100 Detektory plynu
38432100 Analyzátory plynu
39341000 Zariadenia na meranie tlaku plynu
42122100 Kvapalinové čerpadlá
42123100 Plynové kompresory
45255000 Výstavba zariadení ropného a plynárenského priemyslu
50531200 Služby na údržbu plynových zariadení
51100000 Inštalácia elektrických a mechanických zariadení
51111000 Inštalácia elektromotorov, generátorov a transformátorov
51700000 Služby na inštalovanie zariadení protipožiarnej ochrany
51800000 Inštalácia kovových kontajnerov
51820000 Inštalácia nádrží
80531000 Priemyselné a technické školenia
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom obstarávania je dodávka technológie troch (3) kusov čerpacích staníc na skvapalnený zemný plyn LNG vrátane montáže, dodania kompletnej projektovej a inej dokumentácie k technológiám, zaškolenie personálu verejného obstarávateľa, poskytnutie súčinnosti a asistencie nevyhnutnej na riadne plnenie ostatných súvisiacich zákaziek projektu "fueLCNG".
Súčasťou predmetu zákazky je aj 5 ročný záručný servis inštalovaných technológií od ich prevzatia spolu s vykonávaním všetkých predpísaných kontrol prevádzkových systémov a technických zariadení, kontrol a kalibrácie prevádzkových ukazovateľov, meradiel, snímačov a vykonávaním prevádzkových revízií a kontrol vysokotlakových zariadení v súlade s platnou legislatívou.