Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 379169-2019
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2019/S 154-379169
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés a Magyar Zene Háza generálkivitelezési munkáinak elvégzésére
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A Magyar Zene Háza generálkivitelezési munkáinak elvégzése a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint.
Műszaki alapadatok kerekítve:
— összes alapterület: 10 637 m2 (bruttó szintterület)
— bruttó pinceszinti alapterület: 3800 m2
Alaplemez (3800 m2) felúszás elleni védelme lehorgonyzó cölöpökkel
— vízzáró vasbeton résfal: 4500 m2
— monolit vasbeton tartószerkezetű, összes alapterület: 5200 m2
— egyedileg előregyártott acélszerkezetű födém, vagy tetőfelület: 3300 m2
— függőleges hő- vagy hangszigetelt üvegezésű keret nélküli üvegszerkezet: 3200 m2
— legnagyobb homlokzati hőszigetelt üveg-elem: 1,50 x 6,20 m
— üvegfödém: 20 m2
— PIR hab szórt hőszigetelésű összetett alakzatú tető: 3300 m2
— Tető csapadékvíz elleni vízszigetelése bevonat-szigeteléssel: 3300 m2
— Terazzo, vagy terazzo hatású padlóburkolat, helyszíni technológiával: 2200 m2
— Légtechnikailag nyomott álpadló: 2000 m2
— légtechnikailag szabályozott fűtés-, hűtés-rendszer: min. 22400 lm3
— mennyezeti felületfűtés-, hűtés-rendszer 1400 m2
— sprinkler/vízköddel oltó rendszer: 9 000 m2
— teremakusztikai követelményekkel rendelkező helyiségek: összetett funkciójú előadóterem (Event Hall),
— 200 adagos üzemi konyha
— környezet rendezési, tájépítészeti munka: 5100 m2
— tervezett energetikai minősítés: „közel nulla energiaigényű épület” (7/2006 TNM rendelet alapján)
— tervezett BREEAM minősítés: „excellent”
— felvonók: 1 db 4000 kg, 1 db 1150 kg, 2 db 1000 kg teherbírású személyliftek, 1 db és osztott étellift.
A részletes feladatokat a közbeszerzési dokumentum műszaki leírása tartalmazza. A tárgyalások függvényében Ajánlatkérő a
Megadott paraméterektől eltérhet.