Usługi - 431561-2017
Wyświetl widok skrócony
Polska-Suchy Dąb: Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
2017/S 208-431561
Wstępne ogłoszenie informacyjne dotyczące umowy o świadczenie usług publicznych
Standardowy formularz na potrzeby publikacji w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej informacji zgodnie z art. 7 ust. 2 rozporządzenia 1370/2007 na rok przed rozpoczęciem procedury przetargowej lub rok przed bezpośrednim przyznaniem zamówienia.
Rozporządzenie (WE) nr 1370/2007
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu:
Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w Gminie Suchy Dąb.
II.1.2)Rodzaj zamówienia, dziedzina(-y), której(-ych) dotyczą usługi transportu publicznego
Kategoria usług: nr T-05: Usługi transportu autobusowego (miejskie/regionalne)
Dziedziny, których dotyczą usługi transportu publicznegoGłówne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Gminne Przewozy autobusowe.
Kod NUTS PL634 Gdański
II.1.4)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
60112000 Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
II.1.5)Informacje na temat podwykonawstwa
Przewidywane jest zlecenie podwykonawstwa: nie
II.2)Ilość i/lub wartość usług: