2. Ajánlatkérő (AK) nem teszi lehetővé és nem követeli meg a nyertes AT számára a szerződés teljesítése érdekében gazdálkodó szervezet (projekttársaság) létrehozását.
5. (AK) előírja a Kbt. 66. § (6) bek. szerinti nyilatkozat benyújtását, mely nyilatkozatot nemleges tartalom esetén is kifejezetten meg kell tenni és az ajánlatba csatolni.