Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Munkaerő-kölcsönzés (1. rész Bevételbiztosítási segédmunkatársak; 2. rész ügyfélszolgálati, ügyfél-tájékoztatási és egyéb adminisztratív munkatársak).
II.1.2)Fő CPV-kód79620000 Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Munkaerő-kölcsönzés a Budapesti Közlekedési Ügyfélkapcsolatok Zrt. és a BKK Budapesti Közlekedési Központ Zrt. részére – Bevételbiztosítási segédmunkatársi feladatokra
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)79623000 Kereskedelmi és ipari munkaerővel való ellátási szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Munkaerő-kölcsönzés bevételbiztosítási segédmunkatársi feladatokra szolgáltatási keretszerződés keretében nettó 161 000 000,- Ft keretösszegig az alábbiak szerint:
A nyertes Ajánlattevő által kölcsönzött munkavállalóknak a bevételbiztosítási segédmunkatársi feladatot az Ajánlatkérőt (BKÜ) meghatalmazó Ajánlatkérővel (BKK) szerződésben álló operátorok által üzemeltetett felszíni járatokon és azok megállóhelyein, állomásain kell végezniük 8 órás műszakokban. A kötelezően biztosítandó havi aktív átlaglétszám minimum 35 fő. Ajánlatkérő ehhez a létszámhoz képest további +60 %-os létszámot igényelhet.
Ajánlatkérő a havi aktív átlaglétszám alatt azt érti, hogy – napi két műszakban, folyamatos munkarendben (hétfőtől vasárnapig) – az adott hónapban az ajánlatkérő által a szerződéstervezetben meghatározottak szerinti minimum létszámnak munkát kell végeznie azzal, hogy az adott tárgyhónapban az eltérő napi létszám statisztikai átlaga minimum 35 fő kell, hogy legyen.
Ajánlatkérő a keretösszeg mennyiségétől +20 %-kal eltérhet.
A részletes feltételeket a közbeszerzési dokumentumok részét képező közbeszerzési műszaki leírás, valamint a szerződéstervezet tartalmazza.
Munkaerő-kölcsönzés Budapesti Közlekedési Ügyfélkapcsolatok Zrt. és BKK Zrt. részére-telefonos,- és levelezési ügyfélszolgálati,- ügyfél-tájékoztatási,- és egyéb adminisztratív munkatársi feladatokra
Rész száma: 2
II.2.2)További CPV-kód(ok)79621000 Irodai személyzettel való ellátási szolgáltatások
Munkaerő-kölcsönzés telefonos,- és levelezési ügyfélszolgálati,- ügyfél-tájékoztatási,- és egyéb adminisztratív munkatársi feladatokra szolgáltatási keretszerződés keretében nettó 192 000 000,- Ft keretösszegig az alábbiak szerint:
A nyertes Ajánlattevő által kölcsönzött munkavállalóknak telefonos,- és levelezési ügyfélszolgálati,- ügyfél-tájékoztatási,- és egyéb adminisztratív munkatársi feladatot kell ellátniuk, a havi megrendeléstől függően A kötelezően biztosítandó havi aktív átlaglétszám minimum 35 fő. Ajánlatkérő ehhez a létszámhoz képest további +60 %-os létszámot igényelhet.
Ajánlatkérő a havi aktív átlaglétszám alatt azt érti, hogy – ahol a műszaki leírásban meghatározásra került, folyamatos munkarendben (hétfőtől vasárnapig) – az adott hónapban az ajánlatkérő által a szerződéstervezetben meghatározottak szerinti minimum létszámnak munkát kell végeznie azzal, hogy az adott tárgyhónapban az eltérő napi létszám statisztikai átlaga minimum 35 fő kell, hogy legyen.
Ajánlatkérő a keretösszeg mennyiségétől + 20 %-kal eltérhet.