II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Raamovereenkomst “Bedrijfsadviessysteem KRATOS – Raad op maat voor land- en tuinbouwers”
Numéro de référence: Departement Landbouw en Visserij-2018/AOO/01 -F02_0
II.1.2)Code CPV principal79400000 Conseil en affaires et en gestion et services connexes
II.1.4)Description succincte:
Deze opdracht betreft de raamovereenkomst “Bedrijfsadviessysteem KRATOS – Raad op maat voor land- en tuinbouwers” en wordt uitgewerkt in kader van het Europese Gemeenschappelijk Landbouwbeleid. In de horizontale verordening (verordening (EU) nr. 1306/2013) is bepaald dat de lidstaten een bedrijfsadviessysteem voor land- en tuinbouwers uitwerken. In de plattelandsverordening (art. 15 van verordening (EU) nr. 1305/2013) wordt de mogelijkheid geboden dit te doen via Europese cofinanciering. In Vlaanderen is als gevolg daarvan het bedrijfsadviessysteem in het PDPO III-programma opgenomen. Land- en tuinbouwers kunnen via dit adviessysteem bij een bedrijfsadviesdienst terecht om advies in te winnen over een of meerdere adviesmodules.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour nombre maximal de lots: 4
Nombre maximal de lots pouvant être attribués à un soumissionnaire: 4
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Module 1: Ondernemingsplan
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)79400000 Conseil en affaires et en gestion et services connexes
79210000 Services de comptabilité et d'audit
II.2.4)Description des prestations:
Module 2: Bedrijfseconomisch advies
Lot nº: 2
Deze opdracht betreft de raamovereenkomst “Bedrijfsadviessysteem KRATOS – Raad op maat voor land- en tuinbouwers” en wordt uitgewerkt in kader van het Europese Gemeenschappelijk Landbouwbeleid. In de horizontale verordening (verordening (EU) nr. 1306/2013) is bepaald dat de lidstaten een bedrijfsadviessysteem voor land- en tuinbouwers uitwerken. In de plattelandsverordening (art. 15 van verordening (EU) nr. 1305/2013) wordt de mogelijkheid geboden dit te doen via Europese cofinanciering. In Vlaanderen is als gevolg daarvan het bedrijfsadviessysteem in het PDPO III-programma opgenomen. Land- en tuinbouwers kunnen via dit adviessysteem bij een bedrijfsadviesdienst terecht om advies in te winnen over 1 of meerdere adviesmodules.
Module 3: Randvoorwaarden
Lot nº: 3
90713000 Services de conseils environnementaux
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 4
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)90713000 Services de conseils environnementaux
Module 5A: Biodiversiteit: agromilieuacties m.b.t. biodiversiteit
Lot nº: 5
Module 5B: Biodiversiteit: Instandhoudingsdoelstellingen (IHD) en Programmatische Aanpak Stikstof (PAS)
Lot nº: 6
Module 5C: Biodiversiteit: Link tussen biodiversiteit en veerkracht van het agro-ecosysteem, link tussen monoculturen en gevoeligheid voor ziekten en extreme klimatologische gebeurtenissen, informatie
Lot nº: 7
Module 6A: Klimaat: Agromilieuklimaatacties m.b.t. klimaat
Lot nº: 8
Module 6B: Klimaat: Energie
Lot nº: 9
Module 7A: Water: Geïntegreerde gewasbescherming IPM (Integrated Pest Management)
Lot nº: 10
Module 7B: Water: KRW (Kaderrichtlijn water)
Lot nº: 11
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 12
Module 9: Arbeidsveiligheid
Lot nº: 13
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)79417000 Services de conseil en matière de sécurité
Module 10: Technisch advies verwerking primaire landbouwproducten (voeding)
Lot nº: 14
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)73000000 Services de recherche et développement et services de conseil connexes