Tájékoztató az eljárás eredményéről – Közszolgáltatások
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/25/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:Hivatkozási szám: EKR000925152018
II.1.2)Fő CPV-kód48121000 Légiforgalom-irányítási szoftvercsomag
II.1.4)Rövid meghatározás:
— 1 db MATIAS BUILD Szoftver frissítés
— Kapcsolódó harvder elemek szállítása
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)48121000 Légiforgalom-irányítási szoftvercsomag
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: