S radosťou oznamujeme, že nová verzia portálu TED bude spustená 29. 1. 2024 (orientačný dátum, čaká sa na jeho potvrdenie) Chcete zistiť, aké sú jeho nové funkcie, zlepšenia a dosah na používateľov? Prečítajte si náš článok a zistite viac o najdôležitejších zmenách a nových funkciách.
Niektoré oznámenia v elektronických formulároch sa zobrazujú chybne. Na riešení tohto problému sa už pracuje. Ďalšie informácie a pokyny nájdete na našej osobitnej stránke.
Registrácia na 4. seminár pre opätovných používateľov údajov z databázy TED, ktorý sa uskutoční 14. decembra 2023, je otvorená.
Dodávky - 602478-2019
Slovensko-Bratislava: Kontajnery na skvapalnené plyny
2019/S 245-602478
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Cisternové návesy na prevoz LNG
Referenčné číslo: COO-VS-266-19
II.1.2)Hlavný kód CPV
44612000 Kontajnery na skvapalnené plyny
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je dodanie a 5 ročný servis 3 kusov cisternových návesov na prevoz LNG.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 1 221 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
38420000 Nástroje na meranie prietoku, hladiny a tlaku kvapalín a plynov
45311000 Inštalácie a montáž elektrických rozvodov a zariadení
09120000 Plynné palivá
09123000 Zemný plyn
38431100 Detektory plynu
39341000 Zariadenia na meranie tlaku plynu
50531200 Služby na údržbu plynových zariadení
51100000 Inštalácia elektrických a mechanických zariadení
51800000 Inštalácia kovových kontajnerov
80531000 Priemyselné a technické školenia
34223000 Prívesy a návesy
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom obstarávania je dodávka technológie troch (3) kusov cisternových návesov na rozvoz vyrobeného LNG. Náves a LNG cisterna môže buď tvoriť 1 samostatne registrovateľné vozidlo, alebo podvozkový náves registrovateľný ako vozidlo, ktorý bude doplnený nadstavbou o zásobník LNG. Súčasťou obstarávania bude aj dodanie kompletnej projektovej a inej dokumentácie k cisternovým návesom, zaškolenie personálu verejného obstarávateľa, poskytnutie súčinnosti a asistencie nevyhnutnej na riadne plnenie ostatných súvisiacich zákaziek projektu "fueLCNG".
Súčasťou predmetu zákazky je aj 5 ročný záručný servis cisternových návesov od ich prevzatia spolu s vykonávaním všetkých predpísaných kontrol prevádzkových systémov a technických zariadení, kontrol a kalibrácie prevádzkových ukazovateľov, meradiel, snímačov a vykonávaním prevádzkových revízií a kontrol vysokotlakových zariadení v súlade s platnou legislatívou.