2. Процедура
Процедура
Заглавие: BOA-Kleding
Описание: De gemeente Almere wenst met deze aanbesteding één leverancier te contracteren voor de volledige levering van BOA-bedrijfskleding & accessoires en steekwerende vesten ten behoeve van de, op moment (mei 2026) 75 BOA’s binnen het domein ‘Openbare Ruimte’. De totale opdrachtwaarde binnen de maximale looptijd van de raamovereenkomst bedraagt maximaal € 810.000 excl. btw.
Вътрешен идентификатор: IA2026.02.06
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 35113400 Защитно и предпазно облекло
Допълнителна класификация (cpv): 35113430 Предпазни жилетки
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Заглавие: BOA-kleding
Описание: De doelstelling van deze aanbesteding is om te komen tot een overeenkomst met ingang van 1 december 2026 met een leverancier voor de levering van BOA bedrijfskleding en accessoires t.b.v. de BOA’s, onder afdeling Toezicht & Handhaving Openbare Ruimte (THOR). de maximale warde gedurende de looptijd van de raamovereenkomst inclusief verlengingen bedraagt: €810.000
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: Initiële looptijd van vier (4) jaar, met een optie tot twee (2) verlengingen van ieder één (1) jaar
2. Řízení
Řízení
Název: BOA-Kleding
Interní identifikátor: IA2026.02.06
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 35113400 Ochranné a bezpečnostní oděvy
Další klasifikace (cpv): 35113430 Bezpečnostní vesty
5. Část
Část: LOT-0000
Název: BOA-kleding
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Titel: BOA-Kleding
Intern ID: IA2026.02.06
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 35113400 Beskyttelses- og sikkerhedsbeklædning
Supplerende klassifikation (cpv): 35113430 Sikkerhedsveste
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Titel: BOA-kleding
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: IA2026.02.06
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113430 Sicherheitswesten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: BOA-Kleding
Εσωτερικό αναγνωριστικό: IA2026.02.06
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 35113400 Ρούχα προστασίας και ασφαλείας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 35113430 Γιλέκα ασφαλείας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Τίτλος: BOA-kleding
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: BOA-Kleding
Sisemine tunnus: IA2026.02.06
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 35113400 Kaitse- ja turvarõivad
Täiendav liigitus (cpv): 35113430 Kaitsevestid
5. Osa
Osa: LOT-0000
Pealkiri: BOA-kleding
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: BOA-Kleding
Aitheantóir inmheánach: IA2026.02.06
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 35113400 Protective and safety clothing
Aicmiú breise (cpv): 35113430 Safety vests
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Teideal: BOA-kleding
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Naslov: BOA-Kleding
Interna identifikacijska oznaka: IA2026.02.06
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 35113400 Zaštitna i sigurnosna odjeća
Dodatna klasifikacija (cpv): 35113430 Sigurnosni prsluci
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Naslov: BOA-kleding
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Cím: BOA-Kleding
Belső azonosító: IA2026.02.06
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 35113400 Védő- és biztonsági ruha
További osztályozás (cpv): 35113430 Biztonsági mellény
5. Rész
Rész: LOT-0000
Cím: BOA-kleding
Belső azonosító: 1
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Titolo: BOA-Kleding
Identificativo interno: IA2026.02.06
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 35113400 Indumenti protettivi e di sicurezza
Classificazione aggiuntiva (cpv): 35113430 Giacche di sicurezza
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Titolo: BOA-kleding
Identificativo interno: 1
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: BOA-Kleding
Vidaus identifikatorius: IA2026.02.06
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 35113400 Apsauginiai drabužiai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 35113430 Saugos liemenės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Pavadinimas: BOA-kleding
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Nosaukums: BOA-Kleding
Iekšējais identifikators: IA2026.02.06
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35113400 Aizsargtērpi
Papildu klasifikācija (cpv): 35113430 Drošības vestes
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Nosaukums: BOA-kleding
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: BOA-Kleding
Identifikatur intern: IA2026.02.06
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 35113400 Ħwejjeġ protettivi u tas-sigurtà
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 35113430 Flokkijiet tas-sigurtà
5. Lott
Lott: LOT-0000
Titlu: BOA-kleding
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Interne identificatiecode: IA2026.02.06
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35113400 Beschermende en veiligheidskleding
Aanvullende classificatie (cpv): 35113430 Veiligheidsvesten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Tytuł: BOA-Kleding
Wewnętrzny identyfikator: IA2026.02.06
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 35113400 Odzież ochronna i zabezpieczająca
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 35113430 Kamizelki bezpieczeństwa
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Tytuł: BOA-kleding
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Título: BOA-Kleding
Identificador interno: IA2026.02.06
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 35113400 Vestuário de protecção e segurança
Classificação adicional (cpv): 35113430 Coletes de segurança
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: BOA-kleding
Identificador interno: 1
Opções:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: IA2026.02.06
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 35113400 Zaščitna in varnostna oblačila
Dodatna klasifikacija (cpv): 35113430 Varnostni telovniki
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1