See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Προμήθεια εξοπλισμού του Πανεπιστημίου Μακεδονίας στο πλαίσιο της Πράξης «Έρευνα, Ερμηνεία, Εκτέλεση και Ηχογράφηση Συμφωνικών Έργων Συνθετών Ελληνικής Ιθαγένειας ή/και Καταγωγής»
Описание: Προμήθεια εξοπλισμού του Πανεπιστημίου Μακεδονίας στο πλαίσιο της Πράξης «Έρευνα, Ερμηνεία, Εκτέλεση και Ηχογράφηση Συμφωνικών Έργων Συνθετών Ελληνικής Ιθαγένειας ή/και Καταγωγής»
Вътрешен идентификатор: 45/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 37314000 Духови инструменти
Допълнителна класификация (cpv): 37311000 Клавишни инструменти, 37311100 Пиана, 37313000 Струнни инструменти, 37311200 Акордеони, 37313900 Баси (музикални инструменти в басовия регистър), 39110000 Седалки, столове и свързани с тях продукти, и части към тях, 32341000 Микрофони, 31710000 Електронно оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Ομάδα 1
Описание: Πνευστά Όργανα Ορχήστρας
Вътрешен идентификатор: 1
Количество: 5 броя
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Ομάδα 2
Описание: Πληκτροφόρα και Νυκτά Όργανα Ορχήστρας
Вътрешен идентификатор: 2
Основна класификация (cpv): 37311000 Клавишни инструменти
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Ομάδα 3
Описание: Σολιστικό Όργανο Ορχήστρας
Вътрешен идентификатор: 3
Основна класификация (cpv): 37311100 Пиана
Количество: 1 брой
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Ομάδα 4
Описание: Έγχορδα Όργανα Ορχήστρας
Вътрешен идентификатор: 4
Основна класификация (cpv): 37313000 Струнни инструменти
Количество: 19 броя
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Ομάδα 5
Описание: Αεροφώνα Όργανα Ορχήστρας
Вътрешен идентификатор: 5
Основна класификация (cpv): 37311200 Акордеони
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Ομάδα 6
Описание: Δοξάρια και Βαθύχορδα Όργανα Ορχήστρας
Вътрешен идентификатор: 6
Основна класификация (cpv): 37313900 Баси (музикални инструменти в басовия регистър)
Количество: 25 броя
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Ομάδα 7
Описание: Εξοπλισμός Ορχήστρας (Αναλόγια - Καθίσματα)
Вътрешен идентификатор: 7
Основна класификация (cpv): 39110000 Седалки, столове и свързани с тях продукти, и части към тях
Количество: 203 броя
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Ομάδα 8
Описание: Εξοπλισμός Ηχογράφησης Ορχήστρας
Вътрешен идентификатор: 8
Основна класификация (cpv): 32341000 Микрофони
Количество: 3 броя
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Ομάδα 9
Описание: Ηλεκτρονικός Εξοπλισμός Ορχήστρας
Вътрешен идентификатор: 9
Основна класификация (cpv): 31710000 Електронно оборудване
Количество: 100 броя
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Ομάδα 10
Описание: Χειροποίητο Πνευστό Όργανο Ορχήστρας
Вътрешен идентификатор: 10
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 45/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 37314000 Dechové hudební nástroje
Další klasifikace (cpv): 37311000 Klávesové hudební nástroje, 37311100 Klavíry a pianina, 37313000 Strunné hudební nástroje, 37311200 Akordeony, 37313900 Kontrabasy, 39110000 Sedadla, židle a související výrobky a jejich díly, 32341000 Mikrofony, 31710000 Elektronická zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Ομάδα 1
Popis: Πνευστά Όργανα Ορχήστρας
Interní identifikátor: 1
Množství: 5 kusy
Část: LOT-0002
Název: Ομάδα 2
Interní identifikátor: 2
Hlavní klasifikace (cpv): 37311000 Klávesové hudební nástroje
Část: LOT-0003
Název: Ομάδα 3
Popis: Σολιστικό Όργανο Ορχήστρας
Interní identifikátor: 3
Hlavní klasifikace (cpv): 37311100 Klavíry a pianina
Množství: 1 kus
Část: LOT-0004
Název: Ομάδα 4
Popis: Έγχορδα Όργανα Ορχήστρας
Interní identifikátor: 4
Hlavní klasifikace (cpv): 37313000 Strunné hudební nástroje
Množství: 19 kusy
Část: LOT-0005
Název: Ομάδα 5
Popis: Αεροφώνα Όργανα Ορχήστρας
Interní identifikátor: 5
Hlavní klasifikace (cpv): 37311200 Akordeony
Část: LOT-0006
Název: Ομάδα 6
Interní identifikátor: 6
Hlavní klasifikace (cpv): 37313900 Kontrabasy
Množství: 25 kusy
Část: LOT-0007
Název: Ομάδα 7
Interní identifikátor: 7
Hlavní klasifikace (cpv): 39110000 Sedadla, židle a související výrobky a jejich díly
Množství: 203 kusy
Část: LOT-0008
Název: Ομάδα 8
Popis: Εξοπλισμός Ηχογράφησης Ορχήστρας
Interní identifikátor: 8
Hlavní klasifikace (cpv): 32341000 Mikrofony
Množství: 3 kusy
Část: LOT-0009
Název: Ομάδα 9
Interní identifikátor: 9
Hlavní klasifikace (cpv): 31710000 Elektronická zařízení
Množství: 100 kusy
Část: LOT-0010
Název: Ομάδα 10
Interní identifikátor: 10
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 45/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 37314000 Blæseinstrumenter
Supplerende klassifikation (cpv): 37311000 Tangentinstrumenter, 37311100 Klaverer, 37313000 Strengeinstrumenter, 37311200 Harmonikaer, 37313900 Basser, 39110000 Sæder, stole, m.v. og dele dertil, 32341000 Mikrofoner, 31710000 Elektronisk udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Ομάδα 1
Beskrivelse: Πνευστά Όργανα Ορχήστρας
Intern ID: 1
Mængde: 5 stykker
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Ομάδα 2
Intern ID: 2
Primær klassifikation (cpv): 37311000 Tangentinstrumenter
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Ομάδα 3
Beskrivelse: Σολιστικό Όργανο Ορχήστρας
Intern ID: 3
Primær klassifikation (cpv): 37311100 Klaverer
Mængde: 1 styk
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Ομάδα 4
Beskrivelse: Έγχορδα Όργανα Ορχήστρας
Intern ID: 4
Primær klassifikation (cpv): 37313000 Strengeinstrumenter
Mængde: 19 stykker
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Ομάδα 5
Beskrivelse: Αεροφώνα Όργανα Ορχήστρας
Intern ID: 5
Primær klassifikation (cpv): 37311200 Harmonikaer
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Ομάδα 6
Intern ID: 6
Primær klassifikation (cpv): 37313900 Basser
Mængde: 25 stykker
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Ομάδα 7
Intern ID: 7
Primær klassifikation (cpv): 39110000 Sæder, stole, m.v. og dele dertil
Mængde: 203 stykker
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Ομάδα 8
Intern ID: 8
Primær klassifikation (cpv): 32341000 Mikrofoner
Mængde: 3 stykker
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Ομάδα 9
Intern ID: 9
Primær klassifikation (cpv): 31710000 Elektronisk udstyr
Mængde: 100 stykker
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Ομάδα 10
Intern ID: 10
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 45/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37314000 Blasinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37311000 Tasteninstrumente, 37311100 Klaviere, 37313000 Saiteninstrumente, 37311200 Akkordeons, 37313900 Kontrabässe, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 32341000 Mikrofone, 31710000 Elektronische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Πνευστά Όργανα Ορχήστρας
Interne Kennung: 1
Menge: 5 Stück
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 37311000 Tasteninstrumente
Los: LOT-0003
Beschreibung: Σολιστικό Όργανο Ορχήστρας
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 37311100 Klaviere
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0004
Beschreibung: Έγχορδα Όργανα Ορχήστρας
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 37313000 Saiteninstrumente
Menge: 19 Stück
Los: LOT-0005
Beschreibung: Αεροφώνα Όργανα Ορχήστρας
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 37311200 Akkordeons
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 37313900 Kontrabässe
Menge: 25 Stück
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Menge: 203 Stück
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 8
Haupteinstufung (cpv): 32341000 Mikrofone
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 31710000 Elektronische Ausstattung
Menge: 100 Stück
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 10
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 45/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 37314000 Πνευστά όργανα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 37311000 Πληκτροφόρα όργανα, 37311100 Πιάνα, 37313000 Έγχορδα μουσικά όργανα, 37311200 Ακορντεόν, 37313900 Κοντραμπάσα, 39110000 Καθίσματα, καρέκλες και συναφή μέρη και εξαρτήματα, 32341000 Μικρόφωνα, 31710000 Ηλεκτρονικός εξοπλισμός
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Ομάδα 1
Περιγραφή: Πνευστά Όργανα Ορχήστρας
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Ποσότητα: 5 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Ομάδα 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 37311000 Πληκτροφόρα όργανα
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Ομάδα 3
Περιγραφή: Σολιστικό Όργανο Ορχήστρας
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 37311100 Πιάνα
Ποσότητα: 1 τεμάχιο
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Ομάδα 4
Περιγραφή: Έγχορδα Όργανα Ορχήστρας
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 37313000 Έγχορδα μουσικά όργανα
Ποσότητα: 19 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Ομάδα 5
Περιγραφή: Αεροφώνα Όργανα Ορχήστρας
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 37311200 Ακορντεόν
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Ομάδα 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 37313900 Κοντραμπάσα
Ποσότητα: 25 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Ομάδα 7
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39110000 Καθίσματα, καρέκλες και συναφή μέρη και εξαρτήματα
Ποσότητα: 203 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Ομάδα 8
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32341000 Μικρόφωνα
Ποσότητα: 3 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Ομάδα 9
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31710000 Ηλεκτρονικός εξοπλισμός
Ποσότητα: 100 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Ομάδα 10
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Internal identifier: 45/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 37314000 Wind instruments
Additional classification (cpv): 37311000 Keyboard instruments, 37311100 Pianos, 37313000 String instruments, 37311200 Accordions, 37313900 Basses, 39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts, 32341000 Microphones, 31710000 Electronic equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ομάδα 1
Description: Πνευστά Όργανα Ορχήστρας
Internal identifier: 1
Quantity: 5 pieces
Lot: LOT-0002
Title: Ομάδα 2
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 37311000 Keyboard instruments
Lot: LOT-0003
Title: Ομάδα 3
Description: Σολιστικό Όργανο Ορχήστρας
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 37311100 Pianos
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0004
Title: Ομάδα 4
Description: Έγχορδα Όργανα Ορχήστρας
Internal identifier: 4
Main classification (cpv): 37313000 String instruments
Quantity: 19 pieces
Lot: LOT-0005
Title: Ομάδα 5
Description: Αεροφώνα Όργανα Ορχήστρας
Internal identifier: 5
Main classification (cpv): 37311200 Accordions
Lot: LOT-0006
Title: Ομάδα 6
Internal identifier: 6
Main classification (cpv): 37313900 Basses
Quantity: 25 pieces
Lot: LOT-0007
Title: Ομάδα 7
Internal identifier: 7
Main classification (cpv): 39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts
Quantity: 203 pieces
Lot: LOT-0008
Title: Ομάδα 8
Internal identifier: 8
Main classification (cpv): 32341000 Microphones
Quantity: 3 pieces
Lot: LOT-0009
Title: Ομάδα 9
Internal identifier: 9
Main classification (cpv): 31710000 Electronic equipment
Quantity: 100 pieces
Lot: LOT-0010
Title: Ομάδα 10
Internal identifier: 10
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 45/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 37314000 Instrumentos de viento
Clasificación adicional (cpv): 37311000 Instrumentos de teclado, 37311100 Pianos, 37313000 Instrumentos de cuerda, 37311200 Acordeones, 37313900 Contrabajos, 39110000 Asientos, sillas y productos conexos y piezas correspondientes, 32341000 Micrófonos, 31710000 Equipo electrónico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Ομάδα 1
Descripción: Πνευστά Όργανα Ορχήστρας
Identificador interno: 1
Cantidad: 5 piezas
Lote: LOT-0002
Título: Ομάδα 2
Identificador interno: 2
Clasificación principal (cpv): 37311000 Instrumentos de teclado
Lote: LOT-0003
Título: Ομάδα 3
Descripción: Σολιστικό Όργανο Ορχήστρας
Identificador interno: 3
Clasificación principal (cpv): 37311100 Pianos
Cantidad: 1 pieza
Lote: LOT-0004
Título: Ομάδα 4
Descripción: Έγχορδα Όργανα Ορχήστρας
Identificador interno: 4
Clasificación principal (cpv): 37313000 Instrumentos de cuerda
Cantidad: 19 piezas
Lote: LOT-0005
Título: Ομάδα 5
Descripción: Αεροφώνα Όργανα Ορχήστρας
Identificador interno: 5
Clasificación principal (cpv): 37311200 Acordeones
Lote: LOT-0006
Título: Ομάδα 6
Identificador interno: 6
Clasificación principal (cpv): 37313900 Contrabajos
Cantidad: 25 piezas
Lote: LOT-0007
Título: Ομάδα 7
Identificador interno: 7
Clasificación principal (cpv): 39110000 Asientos, sillas y productos conexos y piezas correspondientes
Cantidad: 203 piezas
Lote: LOT-0008
Título: Ομάδα 8
Identificador interno: 8
Clasificación principal (cpv): 32341000 Micrófonos
Cantidad: 3 piezas
Lote: LOT-0009
Título: Ομάδα 9
Identificador interno: 9
Clasificación principal (cpv): 31710000 Equipo electrónico
Cantidad: 100 piezas
Lote: LOT-0010
Título: Ομάδα 10
Identificador interno: 10
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 45/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 37314000 Instruments à vent
Nomenclature complémentaire (cpv): 37311000 Instruments à clavier, 37311100 Pianos, 37313000 Instruments à cordes, 37311200 Accordéons, 37313900 Basses, 39110000 Sièges, chaises et articles assimilés, et pièces connexes, 32341000 Micros, 31710000 Équipement électronique
Titre: Ομάδα 1
Identifiant interne: 1
Quantité: 5 pièces
Titre: Ομάδα 2
Identifiant interne: 2
Nomenclature principale (cpv): 37311000 Instruments à clavier
Titre: Ομάδα 3
Identifiant interne: 3
Nomenclature principale (cpv): 37311100 Pianos
Quantité: 1 pièce
Titre: Ομάδα 4
Identifiant interne: 4
Nomenclature principale (cpv): 37313000 Instruments à cordes
Quantité: 19 pièces
Titre: Ομάδα 5
Identifiant interne: 5
Nomenclature principale (cpv): 37311200 Accordéons
Titre: Ομάδα 6
Identifiant interne: 6
Nomenclature principale (cpv): 37313900 Basses
Quantité: 25 pièces
Titre: Ομάδα 7
Identifiant interne: 7
Nomenclature principale (cpv): 39110000 Sièges, chaises et articles assimilés, et pièces connexes
Quantité: 203 pièces
Titre: Ομάδα 8
Identifiant interne: 8
Nomenclature principale (cpv): 32341000 Micros
Quantité: 3 pièces
Titre: Ομάδα 9
Identifiant interne: 9
Nomenclature principale (cpv): 31710000 Équipement électronique
Quantité: 100 pièces
Titre: Ομάδα 10
Identifiant interne: 10
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 45/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 37314000 Puhački instrumenti
Dodatna klasifikacija (cpv): 37311000 Instrumenti s klavijaturom, 37311100 Glasoviri, 37313000 Glazbala sa strunama, 37311200 Harmonike, 37313900 Kontrabasi, 39110000 Sjedalice, stolci i srodni proizvodi i pripadajući dijelovi, 32341000 Mikrofoni, 31710000 Elektronička oprema
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Ομάδα 1
Opis: Πνευστά Όργανα Ορχήστρας
Interna identifikacijska oznaka: 1
Količina: 5 komadi
Grupa: LOT-0002
Naslov: Ομάδα 2
Interna identifikacijska oznaka: 2
Glavna klasifikacija (cpv): 37311000 Instrumenti s klavijaturom
Grupa: LOT-0003
Naslov: Ομάδα 3
Opis: Σολιστικό Όργανο Ορχήστρας
Interna identifikacijska oznaka: 3
Glavna klasifikacija (cpv): 37311100 Glasoviri
Količina: 1 komad
Grupa: LOT-0004
Naslov: Ομάδα 4
Opis: Έγχορδα Όργανα Ορχήστρας
Interna identifikacijska oznaka: 4
Glavna klasifikacija (cpv): 37313000 Glazbala sa strunama
Količina: 19 komadi
Grupa: LOT-0005
Naslov: Ομάδα 5
Opis: Αεροφώνα Όργανα Ορχήστρας
Interna identifikacijska oznaka: 5
Glavna klasifikacija (cpv): 37311200 Harmonike
Grupa: LOT-0006
Naslov: Ομάδα 6
Interna identifikacijska oznaka: 6
Glavna klasifikacija (cpv): 37313900 Kontrabasi
Količina: 25 komadi
Grupa: LOT-0007
Naslov: Ομάδα 7
Interna identifikacijska oznaka: 7
Glavna klasifikacija (cpv): 39110000 Sjedalice, stolci i srodni proizvodi i pripadajući dijelovi
Količina: 203 komadi
Grupa: LOT-0008
Naslov: Ομάδα 8
Opis: Εξοπλισμός Ηχογράφησης Ορχήστρας
Interna identifikacijska oznaka: 8
Glavna klasifikacija (cpv): 32341000 Mikrofoni
Količina: 3 komadi
Grupa: LOT-0009
Naslov: Ομάδα 9
Opis: Ηλεκτρονικός Εξοπλισμός Ορχήστρας
Interna identifikacijska oznaka: 9
Glavna klasifikacija (cpv): 31710000 Elektronička oprema
Količina: 100 komadi
Grupa: LOT-0010
Naslov: Ομάδα 10
Interna identifikacijska oznaka: 10
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 45/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 37314000 Fúvós hangszerek
További osztályozás (cpv): 37311000 Billentyűs hangszerek, 37311100 Zongorák, 37313000 Húros hangszerek, 37311200 Tangóharmonikák, 37313900 Basszus hangszerek, 39110000 Ülések, székek és kapcsolódó termékek, valamint tartozékok, 32341000 Mikrofonok, 31710000 Villamos berendezések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Ομάδα 1
Leírás: Πνευστά Όργανα Ορχήστρας
Belső azonosító: 1
Mennyiség: 5 darab
Rész: LOT-0002
Cím: Ομάδα 2
Belső azonosító: 2
Fő osztályozás (cpv): 37311000 Billentyűs hangszerek
Rész: LOT-0003
Cím: Ομάδα 3
Leírás: Σολιστικό Όργανο Ορχήστρας
Belső azonosító: 3
Fő osztályozás (cpv): 37311100 Zongorák
Mennyiség: 1 darab
Rész: LOT-0004
Cím: Ομάδα 4
Leírás: Έγχορδα Όργανα Ορχήστρας
Belső azonosító: 4
Fő osztályozás (cpv): 37313000 Húros hangszerek
Mennyiség: 19 darab
Rész: LOT-0005
Cím: Ομάδα 5
Leírás: Αεροφώνα Όργανα Ορχήστρας
Belső azonosító: 5
Fő osztályozás (cpv): 37311200 Tangóharmonikák
Rész: LOT-0006
Cím: Ομάδα 6
Belső azonosító: 6
Fő osztályozás (cpv): 37313900 Basszus hangszerek
Mennyiség: 25 darab
Rész: LOT-0007
Cím: Ομάδα 7
Belső azonosító: 7
Fő osztályozás (cpv): 39110000 Ülések, székek és kapcsolódó termékek, valamint tartozékok
Mennyiség: 203 darab
Rész: LOT-0008
Cím: Ομάδα 8
Belső azonosító: 8
Fő osztályozás (cpv): 32341000 Mikrofonok
Mennyiség: 3 darab
Rész: LOT-0009
Cím: Ομάδα 9
Belső azonosító: 9
Fő osztályozás (cpv): 31710000 Villamos berendezések
Mennyiség: 100 darab
Rész: LOT-0010
Cím: Ομάδα 10
Belső azonosító: 10
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 45/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 37314000 Pučiamieji instrumentai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 37311000 Klavišiniai instrumentai, 37311100 Pianinai, 37313000 Styginiai instrumentai, 37311200 Akordeonai, 37313900 Bosai, 39110000 Sėdimieji baldai, kėdės ir susiję produktai bei dalys, 32341000 Mikrofonai, 31710000 Elektroninė įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Ομάδα 1
Aprašymas: Πνευστά Όργανα Ορχήστρας
Vidaus identifikatorius: 1
Kiekis: 5 víenetai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Ομάδα 2
Vidaus identifikatorius: 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 37311000 Klavišiniai instrumentai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Ομάδα 3
Aprašymas: Σολιστικό Όργανο Ορχήστρας
Vidaus identifikatorius: 3
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 37311100 Pianinai
Kiekis: 1 vienetas
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Ομάδα 4
Aprašymas: Έγχορδα Όργανα Ορχήστρας
Vidaus identifikatorius: 4
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 37313000 Styginiai instrumentai
Kiekis: 19 víenetai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Ομάδα 5
Aprašymas: Αεροφώνα Όργανα Ορχήστρας
Vidaus identifikatorius: 5
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 37311200 Akordeonai
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Ομάδα 6
Vidaus identifikatorius: 6
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 37313900 Bosai
Kiekis: 25 víenetai
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Ομάδα 7
Vidaus identifikatorius: 7
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39110000 Sėdimieji baldai, kėdės ir susiję produktai bei dalys
Kiekis: 203 víenetai
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Ομάδα 8
Vidaus identifikatorius: 8
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32341000 Mikrofonai
Kiekis: 3 víenetai
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Ομάδα 9
Vidaus identifikatorius: 9
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31710000 Elektroninė įranga
Kiekis: 100 víenetai
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Ομάδα 10
Vidaus identifikatorius: 10
Iekšējais identifikators: 45/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 37314000 Pūšamie instrumenti
Papildu klasifikācija (cpv): 37311000 Taustiņinstrumenti, 37311100 Klavieres, 37313000 Stīgu instrumenti, 37311200 Akordeoni, 37313900 Basi, 39110000 Sēdekļi, krēsli un ar tiem saistīti izstrādājumi un to daļas, 32341000 Mikrofoni, 31710000 Elektroniskās iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Ομάδα 1
Apraksts: Πνευστά Όργανα Ορχήστρας
Iekšējais identifikators: 1
Daudzums: 5 gabali
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Ομάδα 2
Iekšējais identifikators: 2
Galvenā klasifikācija (cpv): 37311000 Taustiņinstrumenti
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Ομάδα 3
Apraksts: Σολιστικό Όργανο Ορχήστρας
Iekšējais identifikators: 3
Galvenā klasifikācija (cpv): 37311100 Klavieres
Daudzums: 1 gabals
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Ομάδα 4
Apraksts: Έγχορδα Όργανα Ορχήστρας
Iekšējais identifikators: 4
Galvenā klasifikācija (cpv): 37313000 Stīgu instrumenti
Daudzums: 19 gabali
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Ομάδα 5
Apraksts: Αεροφώνα Όργανα Ορχήστρας
Iekšējais identifikators: 5
Galvenā klasifikācija (cpv): 37311200 Akordeoni
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Ομάδα 6
Iekšējais identifikators: 6
Galvenā klasifikācija (cpv): 37313900 Basi
Daudzums: 25 gabali
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Ομάδα 7
Iekšējais identifikators: 7
Galvenā klasifikācija (cpv): 39110000 Sēdekļi, krēsli un ar tiem saistīti izstrādājumi un to daļas
Daudzums: 203 gabali
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Ομάδα 8
Iekšējais identifikators: 8
Daudzums: 3 gabali
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Ομάδα 9
Iekšējais identifikators: 9
Galvenā klasifikācija (cpv): 31710000 Elektroniskās iekārtas
Daudzums: 100 gabali
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Ομάδα 10
Iekšējais identifikators: 10
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 45/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 37314000 Strumenti tan-nifs
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 37311000 Strumenti bit-tastiera, 37311100 Pjanijiet, 37313000 Strumenti tal-korda, 37311200 Akkordjans, 37313900 Baxxi, 39110000 Sits, siġġijiet u prodotti relatati, u partijiet assoċjati, 32341000 Mikrofoni, 31710000 Apparat elettroniku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Ομάδα 1
Deskrizzjoni: Πνευστά Όργανα Ορχήστρας
Identifikatur intern: 1
Kwantità: 5 bċejjeċ
Lott: LOT-0002
Titlu: Ομάδα 2
Identifikatur intern: 2
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 37311000 Strumenti bit-tastiera
Lott: LOT-0003
Titlu: Ομάδα 3
Identifikatur intern: 3
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 37311100 Pjanijiet
Kwantità: 1 biċċa
Lott: LOT-0004
Titlu: Ομάδα 4
Deskrizzjoni: Έγχορδα Όργανα Ορχήστρας
Identifikatur intern: 4
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 37313000 Strumenti tal-korda
Kwantità: 19 bċejjeċ
Lott: LOT-0005
Titlu: Ομάδα 5
Deskrizzjoni: Αεροφώνα Όργανα Ορχήστρας
Identifikatur intern: 5
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 37311200 Akkordjans
Lott: LOT-0006
Titlu: Ομάδα 6
Identifikatur intern: 6
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 37313900 Baxxi
Kwantità: 25 bċejjeċ
Lott: LOT-0007
Titlu: Ομάδα 7
Identifikatur intern: 7
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39110000 Sits, siġġijiet u prodotti relatati, u partijiet assoċjati
Kwantità: 203 bċejjeċ
Lott: LOT-0008
Titlu: Ομάδα 8
Identifikatur intern: 8
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 32341000 Mikrofoni
Kwantità: 3 bċejjeċ
Lott: LOT-0009
Titlu: Ομάδα 9
Identifikatur intern: 9
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 31710000 Apparat elettroniku
Kwantità: 100 bċejjeċ
Lott: LOT-0010
Titlu: Ομάδα 10
Identifikatur intern: 10
Interne identificatiecode: 45/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37314000 Blaasinstrumenten
Aanvullende classificatie (cpv): 37311000 Toetsinstrumenten, 37311100 Piano's, 37313000 Snaarinstrumenten, 37311200 Accordeons, 37313900 Bassen, 39110000 Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen, 32341000 Microfoons, 31710000 Elektronische uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Πνευστά Όργανα Ορχήστρας
Interne identificatiecode: 1
Hoeveelheid: 5 stuks
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 37311000 Toetsinstrumenten
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 37311100 Piano's
Hoeveelheid: 1 stuk
Perceel: LOT-0004
Beschrijving: Έγχορδα Όργανα Ορχήστρας
Interne identificatiecode: 4
Belangrijkste classificatie (cpv): 37313000 Snaarinstrumenten
Hoeveelheid: 19 stuks
Perceel: LOT-0005
Beschrijving: Αεροφώνα Όργανα Ορχήστρας
Interne identificatiecode: 5
Belangrijkste classificatie (cpv): 37311200 Accordeons
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Belangrijkste classificatie (cpv): 37313900 Bassen
Hoeveelheid: 25 stuks
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Belangrijkste classificatie (cpv): 39110000 Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen
Hoeveelheid: 203 stuks
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Belangrijkste classificatie (cpv): 32341000 Microfoons
Hoeveelheid: 3 stuks
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 9
Belangrijkste classificatie (cpv): 31710000 Elektronische uitrusting
Hoeveelheid: 100 stuks
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 10
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 45/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 37314000 Instrumenty dęte
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 37311000 Instrumenty klawiszowe, 37311100 Pianina, 37313000 Instrumenty strunowe, 37311200 Akordeony, 37313900 Kontrabasy, 39110000 Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części, 32341000 Mikrofony, 31710000 Sprzęt elektroniczny
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Ομάδα 1
Wewnętrzny identyfikator: 1
Ilość: 5 sztuki
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Ομάδα 2
Wewnętrzny identyfikator: 2
Główna klasyfikacja (cpv): 37311000 Instrumenty klawiszowe
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Ομάδα 3
Wewnętrzny identyfikator: 3
Główna klasyfikacja (cpv): 37311100 Pianina
Ilość: 1 sztuka
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Ομάδα 4
Wewnętrzny identyfikator: 4
Główna klasyfikacja (cpv): 37313000 Instrumenty strunowe
Ilość: 19 sztuki
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Ομάδα 5
Wewnętrzny identyfikator: 5
Główna klasyfikacja (cpv): 37311200 Akordeony
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Ομάδα 6
Wewnętrzny identyfikator: 6
Główna klasyfikacja (cpv): 37313900 Kontrabasy
Ilość: 25 sztuki
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Ομάδα 7
Wewnętrzny identyfikator: 7
Główna klasyfikacja (cpv): 39110000 Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części
Ilość: 203 sztuki
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Ομάδα 8
Wewnętrzny identyfikator: 8
Główna klasyfikacja (cpv): 32341000 Mikrofony
Ilość: 3 sztuki
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Ομάδα 9
Wewnętrzny identyfikator: 9
Główna klasyfikacja (cpv): 31710000 Sprzęt elektroniczny
Ilość: 100 sztuki
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Ομάδα 10
Wewnętrzny identyfikator: 10
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 37314000 Instrumentos musicais de sopro
Classificação adicional (cpv): 37311000 Instrumentos de teclas, 37311100 Pianos, 37313000 Instrumentos musicais de cordas, 37311200 Acordeões, 37313900 Contrabaixos, 39110000 Assentos, cadeiras e produtos afins e peças associadas, 32341000 Microfones, 31710000 Equipamento electrónico
Descrição: Πνευστά Όργανα Ορχήστρας
Quantidade: 5 artigos
Classificação principal (cpv): 37311000 Instrumentos de teclas
Descrição: Σολιστικό Όργανο Ορχήστρας
Quantidade: 1 artigo
Descrição: Έγχορδα Όργανα Ορχήστρας
Classificação principal (cpv): 37313000 Instrumentos musicais de cordas
Quantidade: 19 artigos
Descrição: Αεροφώνα Όργανα Ορχήστρας
Classificação principal (cpv): 37311200 Acordeões
Classificação principal (cpv): 37313900 Contrabaixos
Quantidade: 25 artigos
Classificação principal (cpv): 39110000 Assentos, cadeiras e produtos afins e peças associadas
Quantidade: 203 artigos
Classificação principal (cpv): 32341000 Microfones
Quantidade: 3 artigos
Classificação principal (cpv): 31710000 Equipamento electrónico
Quantidade: 100 artigos
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 45/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 37314000 Instrumente de suflat
Clasificare suplimentară (cpv): 37311000 Instrumente cu clape, 37311100 Piane, 37313000 Instrumente cu coarde, 37311200 Acordeoane, 37313900 Basuri, 39110000 Scaune, produse conexe şi piese ale acestora, 32341000 Microfoane, 31710000 Echipament electronic
Descriere: Πνευστά Όργανα Ορχήστρας
Identificator intern: 1
Cantitate: 5 unități
Identificator intern: 2
Clasificarea principală (cpv): 37311000 Instrumente cu clape
Descriere: Σολιστικό Όργανο Ορχήστρας
Identificator intern: 3
Clasificarea principală (cpv): 37311100 Piane
Cantitate: 1 unitate
Descriere: Έγχορδα Όργανα Ορχήστρας
Identificator intern: 4
Clasificarea principală (cpv): 37313000 Instrumente cu coarde
Cantitate: 19 unități
Descriere: Αεροφώνα Όργανα Ορχήστρας
Identificator intern: 5
Clasificarea principală (cpv): 37311200 Acordeoane
Identificator intern: 6
Clasificarea principală (cpv): 37313900 Basuri
Cantitate: 25 unități
Identificator intern: 7
Clasificarea principală (cpv): 39110000 Scaune, produse conexe şi piese ale acestora
Cantitate: 203 unități
Identificator intern: 8
Clasificarea principală (cpv): 32341000 Microfoane
Cantitate: 3 unități
Identificator intern: 9
Clasificarea principală (cpv): 31710000 Echipament electronic
Cantitate: 100 unități
Identificator intern: 10
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 45/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37314000 Blåsinstrument
Ytterligare klassificering (cpv): 37311000 Tangentinstrument, 37311100 Pianon, 37313000 Stränginstrument, 37311200 Dragspel, 37313900 Basar, 39110000 Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar, 32341000 Mikrofoner, 31710000 Elektronisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Πνευστά Όργανα Ορχήστρας
Intern identifierare: 1
Mängd: 5 stycken
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Huvudklassificering (cpv): 37311000 Tangentinstrument
Del (anbudsområde): LOT-0003
Beskrivning: Σολιστικό Όργανο Ορχήστρας
Intern identifierare: 3
Huvudklassificering (cpv): 37311100 Pianon
Mängd: 1 stycke
Del (anbudsområde): LOT-0004
Beskrivning: Έγχορδα Όργανα Ορχήστρας
Intern identifierare: 4
Huvudklassificering (cpv): 37313000 Stränginstrument
Mängd: 19 stycken
Del (anbudsområde): LOT-0005
Beskrivning: Αεροφώνα Όργανα Ορχήστρας
Intern identifierare: 5
Huvudklassificering (cpv): 37311200 Dragspel
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6
Huvudklassificering (cpv): 37313900 Basar
Mängd: 25 stycken
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 7
Huvudklassificering (cpv): 39110000 Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar
Mängd: 203 stycken
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 8
Huvudklassificering (cpv): 32341000 Mikrofoner
Mängd: 3 stycken
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 9
Huvudklassificering (cpv): 31710000 Elektronisk utrustning
Mängd: 100 stycken
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 10