2. Процедура
Процедура
Заглавие: Stavba č. 0211 Lipnická - Ocelkova; stavební práce
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky je zhotovení stavby č. 0211 „Lipnická - Ocelkova“ (dále jen „stavba“), na základě projektové dokumentace ve stupni dokumentace pro výběr zhotovitele (DVZ).
Вътрешен идентификатор: INV/OR/0006/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
Допълнителна класификация (cpv): 45233100 Строителни и монтажни работи на автомагистрали и пътища
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: INV/OR/0006/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Další klasifikace (cpv): 45233100 Stavební úpravy pro komunikace
5. Část
Část: LOT-0001
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Hlavní město Praha (CZ010)
Land: Tschechien
Wert
389343-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifierINV/OR/0006/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45233100 Construction work for highways, roads
5. Lot
LotLOT-0001
389343-2026 - Licitación
Chequia – Trabajos de construcción – Stavba č. 0211 Lipnická - Ocelkova; stavební práce
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoINV/OR/0006/26
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45233100 Trabajos de construcción de autopistas y carreteras
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: INV/OR/0006/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45233100 Kiir- ja maanteede ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
389343-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteINV/OR/0006/26
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45233100 Tierakennustyöt
OsaLOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: INV/OR/0006/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
Nomenclature complémentaire (cpv): 45233100 Travaux de construction d'autoroutes, de routes
Lot: LOT-0001
389343-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachINV/OR/0006/26
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45233100 Greitkelių, kelių tiesimo darbai
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Hlavní město Praha (CZ010)
Šalis: Čekija
Vertė
389343-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsINV/OR/0006/26
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsBūvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45233100 Automaģistrāļu un ceļu būvdarbi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
389343-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
Interne identificatiecodeINV/OR/0006/26
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233100 Bouwwerkzaamheden voor hoofdwegen en wegen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
Classificação adicional (cpv): 45233100 Construção de estradas e vias rápidas
Local de execução
País: Chéquia
Valor
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: INV/OR/0006/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45233100 Stavebné práce na výstavbe diaľnic, ciest
5. Časť
Časť: LOT-0001
389343-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareINV/OR/0006/26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45233100 Anläggning av huvudvägar och andra vägar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001