390516-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Строителни и монтажни работи – Parkovací dům v Kolíně
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеParkovací dům v Kolíně
ОписаниеNovostavba objektu čtyřpodlažního parkovacího domu, kapacita objektu je 358 stání. V rámci výstavby objektu bude realizována také úprava přilehlých zpevněných ploch, nová zeleň a stavební úpravy ulice Starokolínské od objektu parkovacího domu k nově budovanému podchodu u vlakového nádraží.
Вътрешен идентификаторVZ-0013/00066001/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Варианти
Описание на опциитеMěření skutečně provedeného množství plnění; odpovídající prodloužení termínu provádění Díla
2. Procedure
Procedure
Titel: Parkovací dům v Kolíně
Intern ID: VZ-0013/00066001/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: VZ-0013/00066001/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Parkovací dům v Kolíně
Identificador interno: VZ-0013/00066001/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
390516-2026 - Kilpailu
Tšekki – Rakennustyöt – Parkovací dům v Kolíně
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiParkovací dům v Kolíně
Sisäinen tunnisteVZ-0013/00066001/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
5. Osa
OsaLOT-0001
Optiot
2. Procédure
Procédure
Titre: Parkovací dům v Kolíně
Identifiant interne: VZ-0013/00066001/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
390516-2026 - Iomaíocht
An tSeicia – Construction work – Parkovací dům v Kolíně
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealParkovací dům v Kolíně
Aitheantóir inmheánachVZ-0013/00066001/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45000000 Construction work
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Parkovací dům v Kolíně
Belső azonosító: VZ-0013/00066001/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Titolo: Parkovací dům v Kolíně
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Parkovací dům v Kolíně
Iekšējais identifikators: VZ-0013/00066001/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
Opções:
390516-2026 - Procedură concurențială
Cehia – Lucrări de construcţii – Parkovací dům v Kolíně
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Lucrări
2. Procedură
Procedură
TitluParkovací dům v Kolíně
Identificator internVZ-0013/00066001/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
LotLOT-0001
Opțiuni
390516-2026 - Konkurrensutsättning
Tjeckien – Anläggningsarbete – Parkovací dům v Kolíně
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelParkovací dům v Kolíně
Intern identifierareVZ-0013/00066001/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner