2. Процедура
Процедура
Заглавие: Specializované právní služby v oblasti investiční výstavby ŘVC ČR na období 2026–2030
Описание: Předmětem Rámcové dohody je v souladu s ustanovením § 131 a násl. ZZVZ úprava podmínek pro poskytování právních služeb mezi vybraným dodavatelem a zadavatelem po dobu účinnosti Rámcové dohody (dále též „právní služby“), jakož i úprava podmínek, na jejichž základě budou mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem zadávány dílčí veřejné zakázky podle aktuální potřeby zadavatele. Dílčí veřejné zakázky budou zadávány prostřednictvím prováděcích smluv (dále též „Prováděcí smlouva“). Prováděcí smlouvy budou uzavírány postupem podle ustanovení § 134 odst. 1 ZZVZ, tj. postupem bez obnovení soutěže, přičemž bližší podmínky uzavírání Prováděcích smluv jsou uvedeny v článku 2 Rámcové dohody. Právní služby se budou týkat oblasti investiční výstavby Klienta a budou spočívat v aplikaci zejména následujících právních předpisů: -Zákon č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, -Zákon č. 114/1995 Sb., o vnitrozemské plavbě, -Zákon č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí, -Zákon č. 254/2001 Sb., o vodách a o změně některých zákonů (vodní zákon), -Zákon č. 416/2009 Sb., o urychlení výstavby dopravní, vodní a energetické infrastruktury, -Zákon č. 283/2021 Sb., stavební zákon. Právní služby budou spočívat zejména v následujících činnostech potřebných pro výkon činností v rámci celé šíře působnosti zadavatele: i. poskytování odborných konzultací a porad, ii. zpracovávání právních analýz, stanovisek a rozborů, iii. sepisu a revizi metodik a vnitřních předpisů, iv. sepisu a revizi smluvní dokumentace a dalších právních dokumentů, v. zastupování zadavatele při jednání před orgány veřejné moci, vi. zastupování zadavatele při jednání s třetími osobami. Právní služby nebudou spočívat v sepisování smluv týkajících se hospodaření a správy majetku (kupní, darovací, směnné, převodní, nájemní, o výpůjčce, o zřízení služebnosti apod.).
Вътрешен идентификатор: SML-2026-090-VZ
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79100000 Юридически услуги
Допълнителна класификация (cpv): 79100000 Юридически услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SML-2026-090-VZ
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79100000 Νομικές υπηρεσίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 79100000 Νομικές υπηρεσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: SML-2026-090-VZ
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79100000 Õigusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 79100000 Õigusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: SML-2026-090-VZ
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79100000 Oikeudelliset palvelut
Lisäluokitus (cpv): 79100000 Oikeudelliset palvelut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: SML-2026-090-VZ
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 79100000 Services juridiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 79100000 Services juridiques
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: SML-2026-090-VZ
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79100000 Pravne usluge
Dodatna klasifikacija (cpv): 79100000 Pravne usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: SML-2026-090-VZ
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79100000 Jogi szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 79100000 Jogi szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: SML-2026-090-VZ
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79100000 Servizi giuridici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 79100000 Servizi giuridici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: SML-2026-090-VZ
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79100000 Teisinės paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 79100000 Teisinės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
390652-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internSML-2026-090-VZ
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79100000 Servizzi legali
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 79100000 Servizzi legali
5. Lott
LottLOT-0001
390652-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeSML-2026-090-VZ
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79100000 Juridische dienstverlening
Aanvullende classificatie (cpv): 79100000 Juridische dienstverlening
5. Perceel
PerceelLOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: SML-2026-090-VZ
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79100000 Serviços jurídicos
Classificação adicional (cpv): 79100000 Serviços jurídicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: SML-2026-090-VZ
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79100000 Servicii juridice
Clasificare suplimentară (cpv): 79100000 Servicii juridice
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: SML-2026-090-VZ
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79100000 Pravne storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 79100000 Pravne storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0001