Цел
Естество на поръчката: Строителство
Допълнителен характер на поръчката: Услуги, Доставки
Основна класификация (cpv): 45251220 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на инсталации за когенерация
Място на изпълнение
Пощенски адрес: Turbínová 3
Град: Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Další charakteristika zakázky: Služby, Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 45251220 Výstavba zařízení na výrobu elektřiny a tepla
Místo plnění
Poštovní adresa: Turbínová 3
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung
Erfüllungsort
Postanschrift: Turbínová 3
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες, Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45251220 Κατασκευαστικές εργασίες για σταθμούς συνδυασμένης παραγωγής
Τόπος εκτέλεσης
Ταχυδρομική διεύθυνση: Turbínová 3
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios, Suministros
Clasificación principal (cpv): 45251220 Trabajos de construcción de centrales de cogeneración
Lugar de ejecución
Dirección postal: Turbínová 3
391021-2026 - Hange
Slovakkia – Koostootmisjaamade ehitustööd – Výstavba technológie na vysokoúčinnú kombinovanú výrobu elektriny a tepla v SCZT Bratislava Východ
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Ehitustööd - Teenused - Asjad
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriVýstavba technológie na vysokoúčinnú kombinovanú výrobu elektriny a tepla v SCZT Bratislava Východ
KirjeldusPredmetom zákazky je vykonanie diela „Výstavba technológie na vysokoúčinnú kombinovanú výrobu elektriny a tepla v SCZT Bratislava Východ“ (ďalej len „dielo“). Dielo pozostáva z (1.) zhotovenia nových kogeneračných jednotiek (KGJ) na vysokoúčinnú kombinovanú výrobu elektriny a tepla (VÚ KVET) na technologickej koncepcii troch (3) plynových motorov (PM), generátorov a ostatného príslušenstva, ako aj (2.) zo servisu takto zhotoveného technologického celku. Bližšie informácie k zákazke sú uvedené v súťažných podkladoch k tejto zákazke.
Sisemine tunnusVS BAT 3
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Lepingu täiendav olemusTeenusedAsjad
Peamine liigitus (cpv): 45251220 Koostootmisjaamade ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45223100 Metallkonstruktsioonide montaaž, 45333100 Gaasi reguleerimisseadmete paigaldustööd, 45231300 Vee- ja kanalisatsioonitorustike ehitustööd, 45232221 Trafoalajaam, 45262100 Tellingute tegemine, 45262300 Betoonitööd, 45311000 Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldustööd, 45312311 Piksekaitse paigaldamine, 45333100 Gaasi reguleerimisseadmete paigaldustööd, 51111000 Elektrimootorite, -generaatorite ja -trafode paigaldusteenused, 45262610 Tööstuskorstnad, 45321000 Soojusisolatsioonitööd, 45314300 Kaabli infrastruktuuri paigaldamine, 31121200 Sädesüütemootoriga generaatoragregaadid, 31120000 Generaatorid, 71250000 Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja maamõõtmisteenused, 51140000 Mootorite paigaldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Lepingu täiendav olemusTeenused
Lepingu täiendav olemusAsjad
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nature complémentaire du marché: Services, Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 45251220 Travaux de construction de centrales de cogénération
Lieu d’exécution
Adresse postale: Turbínová 3
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí, Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 45251220 Cogeneration plant construction work
An áit feidhmíochta
Seoladh poist: Turbínová 3
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Dodatna priroda ugovora: Usluge, Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 45251220 Građevinski radovi na pogonu za kogeneraciju
Mjesto izvršenja
Poštanska adresa: Turbínová 3
391021-2026 - Verseny
Szlovákia – Összetett termelésű (kogenerációs) erőmű építési munkái – Výstavba technológie na vysokoúčinnú kombinovanú výrobu elektriny a tepla v SCZT Bratislava Východ
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Építési beruházás - Szolgáltatásmegrendelés - Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóVS BAT 3
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
A szerződés kiegészítő jellegeSzolgáltatásmegrendelésÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 45251220 Összetett termelésű (kogenerációs) erőmű építési munkái
További osztályozás (cpv): 45223100 Fémszerkezet összeállítása, 45333100 Gázszabályozó berendezések szerelése, 45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése, 45232221 Áramátalakító alállomás, 45262100 Állványozás, 45262300 Betonozás, 45311000 Villamos huzalozás és szerelés, 45312311 Villámhárító szerelése, 45333100 Gázszabályozó berendezések szerelése, 51111000 Villamos motorral, áramfejlesztővel és transzformátor-alkatrésszel kapcsolatos beszerelési szolgáltatások, 45262610 Ipari kémények, 45321000 Hőszigetelési munka, 45314300 Kábeles infrastruktúra szerelése, 31121200 Szikragyújtású motorhoz való áramfejlesztő készlet, 31120000 Áramfejlesztők, 71250000 Építészeti, mérnöki és felmérési szolgáltatások, 51140000 Motorbeszerelési szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
A szerződés kiegészítő jellegeSzolgáltatásmegrendelés
A szerződés kiegészítő jellegeÁrubeszerzés
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Kiti sutarties objektai: Paslaugos, Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45251220 Kogeneracijos jėgainių statybos darbai
Sutarties vykdymo vieta
Pašto adresas: Turbínová 3
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Līguma papildveids: Pakalpojumi, Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 45251220 Koģenerācijas stacijas celtniecības darbi
Izpildes vieta
Pasta adrese: Turbínová 3
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi, Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45251220 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' impjant ta' koġenerazzjoni
Post tal-prestazzjoni
Indirizz postali: Turbínová 3
391021-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken - Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeVS BAT 3
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Aanvullende aard van het contractDienstenLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 45251220 Bouwen van warmte-krachtcentrale
Aanvullende classificatie (cpv): 45223100 Monteren van metalen constructies, 45333100 Installeren van gasregeluitrusting, 45231300 Bouwen van pijpleidingen voor water en afvalwater, 45232221 Transformatoronderstation, 45262100 Steigerbouw, 45262300 Betonwerk, 45311000 Aanbrengen van elektrische bedrading en fittings, 45312311 Installeren van bliksemafleiders, 45333100 Installeren van gasregeluitrusting, 51111000 Installatie van elektromotoren, generatoren en transformatoren, 45262610 Fabrieksschoorstenen, 45321000 Warmte-isolatiewerkzaamheden, 45314300 Aanleg van kabelinfrastructuur, 31121200 Generatoraggregaten met motoren met vonkontsteking, 31120000 Generatoren, 71250000 Dienstverlening van architecten en bouwkundigen, en controles, 51140000 Installatie van motoren
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Aanvullende aard van het contractDiensten
Aanvullende aard van het contractLeveringen
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi, Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 45251220 Roboty budowlane w zakresie zakładów współwytwarzania
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: Turbínová 3
391021-2026 - Konkurrensutsättning
Slovakien – Anläggningsarbeten för mottryckskraftverk – Výstavba technológie na vysokoúčinnú kombinovanú výrobu elektriny a tepla v SCZT Bratislava Východ
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader - Tjänster - Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareVS BAT 3
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Ytterligare om kontraktets artTjänsterVaror
Huvudklassificering (cpv): 45251220 Anläggningsarbeten för mottryckskraftverk
Ytterligare klassificering (cpv): 45223100 Montering av metallkonstruktioner, 45333100 Installation av gasregleringsutrustning, 45231300 Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar, 45232221 Transformatorunderstation, 45262100 Arbete på byggnadsställning, 45262300 Betongarbeten, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45312311 Installation av åskledare, 45333100 Installation av gasregleringsutrustning, 51111000 Installation av elektriska motorer, generatorer och transformatorer, 45262610 Industriskorstenar, 45321000 Värmeisoleringsarbeten, 45314300 Kabelutrustning, 31121200 Generatoraggregat med gnisttändningsmotorer, 31120000 Generatorer, 71250000 Arkitekt-, ingenjörs- och mätningstjänster, 51140000 Installation av motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Ytterligare om kontraktets artVaror