2. Процедура
Процедура
Заглавие: CDA 2026-012 - ACCORD-CADRE DE FOURNITURES (ACCOMPAGNÉES DE SERVICES CONNEXES) AYANT POUR OBJET LA MISE À DISPOSITION D’ÉCHAFAUDAGES, LEUR MONTAGE ET LEUR DÉMONTAGE, Y-COMPRIS L’INTERVENTION EN URGENCE
Описание: CDA 2026-012 - ACCORD-CADRE DE FOURNITURES (ACCOMPAGNÉES DE SERVICES CONNEXES) AYANT POUR OBJET LA MISE À DISPOSITION D’ÉCHAFAUDAGES, LEUR MONTAGE ET LEUR DÉMONTAGE, Y-COMPRIS L’INTERVENTION EN URGENCE
Вътрешен идентификатор: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44210000 Конструкции и части от конструкции
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES - 1
Вътрешен идентификатор: CDA 2026-012
2. Procedure
Procedure
Intern ID: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 44210000 Konstruktioner og dele til konstruktioner
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES - 1
Intern ID: CDA 2026-012
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: CDA 2026-012
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44210000 Estructuras y partes de estructuras
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES - 1
Identificador interno: CDA 2026-012
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 44210000 Konstruktsioonid ja konstruktsioonide osad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: CDA 2026-012
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44210000 Rakenteet ja rakenteiden osat
Sisäinen tunniste: CDA 2026-012
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 44210000 Structures and parts of structures
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: CDA 2026-012
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 44210000 Konstrukcije i dijelovi konstrukcija
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES - 1
Interna identifikacijska oznaka: CDA 2026-012
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 44210000 Szerkezetek és szerkezetek részei
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES - 1
Belső azonosító: CDA 2026-012
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 44210000 Strutture e parti di strutture
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES - 1
Identificativo interno: CDA 2026-012
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44210000 Konstrukcijos ir jų dalys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: CDA 2026-012
Iekšējais identifikators: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44210000 Konstrukcijas un konstrukciju detaļas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: CDA 2026-012
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 44210000 Strutturi u partijiet ta' strutturi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES - 1
Identifikatur intern: CDA 2026-012
Interne identificatiecode: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44210000 Assemblagestructuren en delen daarvan
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: CDA 2026-012
Wewnętrzny identyfikator: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44210000 Konstrukcje i części konstrukcji
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES - 1
Wewnętrzny identyfikator: CDA 2026-012
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 44210000 Estruturas e partes de estruturas
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 44210000 Structuri şi părţi de structuri
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: CDA 2026-012
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 44210000 Konštrukcie a časti konštrukcií
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: CDA 2026-012 - ECHAFAUDAGES - 1
Interný identifikátor: CDA 2026-012
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44210000 Konstrukcije in deli konstrukcij
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: CDA 2026-012