2. Процедура
Процедура
Заглавие: Preuzimanje, pranje, dostava i najam posteljine i rublja za potrebe brodova Jadrolinije za sva plovna područja
Описание: Usluge preuzimanja, pranja, dostave i najma posteljine i rublja za potrebe brodova Jadrolinije za sva plovna područja za razdoblje 2026-2028. Usluga obuhvaća preuzimanje kompletne dnevne količine nečistog rublja sa lokacija koje odredi naručitelj, odvoz prijevoznim sredstvom ponuditelja do praonice, pranje, sušenje i glačanje rublja, te besplatne zamjene nakon normalnog trošenja/habanja prema zahtjevu naručitelja, te povrat čistog i zapakiranog rublja. Nečisto rublje odnosi se na rublje u vlasništvu naručitelja i rublje u najmu koje je definirano troškovnikom. Odabrani ponuditelj nakon potpisa Ugovora preuzet će, u roku od 30 (trideset) dana, posteljinu u vlasništvu naručitelja te ju oprati i spakirati za trajno skladištenje.
Вътрешен идентификатор: EVV 108/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 98310000 Услуги по пране и химическо чистене
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Описание: Predmet nabave je preuzimanje, pranje, dostava i najam posteljine i rublja za potrebe brodova Jadrolinije na svim plovnim područjima.
Допълнителна класификация (cpv): 98311000 Услуги по събиране и доставяне на прането, 39512000 Спално бельо
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: EVV 108/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 98310000 Praní a čištění
5. Část
Část: LOT-0000
Další klasifikace (cpv): 98311000 Sběr prádla, 39512000 Lůžkoviny
2. Procedure
Procedure
Intern ID: EVV 108/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 98310000 Vask og rensning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Supplerende klassifikation (cpv): 98311000 Afhentning af vasketøj, 39512000 Sengelinned
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: EVV 108/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 39512000 Bettwäsche
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV 108/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 98310000 Υπηρεσίες πλυσίματος και στεγνού καθαρισμού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 98311000 Υπηρεσίες συγκέντρωσης ρούχων για πλύσιμο, 39512000 Κλινοσκεπάσματα
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: EVV 108/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 98310000 Servicios de lavado y limpieza en seco
5. Lote
Lote: LOT-0000
Clasificación adicional (cpv): 98311000 Servicios de recogida de lavandería, 39512000 Ropa de cama
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: EVV 108/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 98310000 Pesupesemis- ja kuivpuhastusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Täiendav liigitus (cpv): 98311000 Pesu vastuvõtuteenused, 39512000 Voodipesu
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: EVV 108/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 98310000 Services de blanchisserie et de nettoyage à sec
5. Lot
Lot: LOT-0000
Nomenclature complémentaire (cpv): 98311000 Services de ramassage de linge, 39512000 Linge de lit
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: EVV 108/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 98310000 Usluge pranja i kemijskog čišćenja
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Dodatna klasifikacija (cpv): 98311000 Usluge skupljanja i dostave rublja na pranje, 39512000 Posteljno rublje
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: EVV 108/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 98310000 Mosodai és vegytisztító szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
További osztályozás (cpv): 98311000 Szennyesgyűjtési szolgáltatások, 39512000 Ágynemű
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: EVV 108/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 98310000 Skalbimo ir sauso valymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 98311000 Skalbinių surinkimo paslaugos, 39512000 Lovos skalbiniai
Iekšējais identifikators: EVV 108/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 98310000 Mazgāšanas un ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Papildu klasifikācija (cpv): 98311000 Mazgājamās veļas savākšanas pakalpojumi, 39512000 Gultasveļa
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: EVV 108/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 98310000 Servizzi tal-ħasil u l-ħasil fix-xott
5. Lott
Lott: LOT-0000
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 98311000 Servizzi tal-ġbir tal-ħwejjeġ għall-ħasil, 39512000 Għażel tas-sodod
Interne identificatiecode: EVV 108/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98310000 Wasserij- en stomerijdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Aanvullende classificatie (cpv): 98311000 Ophalen van wasgoed, 39512000 Lakens en slopen
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: EVV 108/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 98310000 Usługi prania i czyszczenia na sucho
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 98311000 Usługi odbierania prania, 39512000 Bielizna pościelowa
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 98310000 Serviços de lavagem e de limpeza a seco
Classificação adicional (cpv): 98311000 Serviços de recolha de roupa por lavandarias, 39512000 Roupa de cama
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: EVV 108/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 98310000 Servicii de spălătorie şi de curăţătorie uscată
Clasificare suplimentară (cpv): 98311000 Servicii de colectare de rufe pentru spălat, 39512000 Lenjerie de pat
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: EVV 108/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 98310000 Pranie a chemické čistenie
5. Časť
Časť: LOT-0000
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 98311000 Zber bielizne, 39512000 Posteľná bielizeň
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: EVV 108/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 98310000 Storitve pralnic in kemičnih čistilnic
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Dodatna klasifikacija (cpv): 98311000 Storitve zbiranja in dostave perila, 39512000 Posteljno perilo
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: EVV 108/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Ytterligare klassificering (cpv): 98311000 Tvättinsamling, 39512000 Sänglinne