2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa ambulansów sanitarnych typu C z wyposażeniem szt 3.
Описание: Przedmiotem zamówienia są ambulanse sanitarne typu C w ilości 3 szt. wyposażone w nosze główne z transporterem, defibrylator transportowy, butle tlenowe i reduktory.
Вътрешен идентификатор: TP/183/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34114100 Превозни средства за оказване на помощ
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: TP/183/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34114100 Οχήματα εκτάκτου ανάγκης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: TP/183/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114100 Emergency vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: TP/183/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34114100 Hälytysajoneuvot
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: TP/183/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: TP/183/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34114100 Interventna vozila
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: TP/183/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34114100 Sürgősségi járművek
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: TP/183/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34114100 Avarinės transporto priemonės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: TP/183/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34114100 Vetturi ta' l-emerġenza
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: TP/183/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34114100 Hulpdienstvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: TP/183/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34114100 Pojazdy pogotowia
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: TP/183/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34114100 Vehicule de urgenţă
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: TP/183/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34114100 Intervencijska vozila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: TP/183/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001