2. Процедура
Процедура
Заглавие: Contrato de servicios de administración de sistemas informáticos y de comunicaciones en la Confederación Hidrográfica del Guadalquivir.
Описание: Servicios de administración de sistemas informáticos y de comunicaciones en la Confederación Hidrográfica del Guadalquivir.
Вътрешен идентификатор: CU(SG)-7551
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 72514300 Услуги по управление на средства за поддръжане на компютърни системи
Допълнителна класификация (cpv): 50312310 Услуги по поддържане на оборудване за компютърна мрежа, 50324100 Услуги по поддържане на компютърни системи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: CU(SG)-7551
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72514300 Péče o zařízení pro údržbu počítačových systémů
Další klasifikace (cpv): 50312310 Údržba zařízení datové sítě, 50324100 Údržba systémů
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: CU(SG)-7551
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72514300 Servicebureauvirksomhed i forbindelse med vedligeholdelse af databehandlingssystemer
Supplerende klassifikation (cpv): 50312310 Vedligeholdelse af udstyr til datanetværk, 50324100 Vedligeholdelse af systemer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CU(SG)-7551
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72514300 Υπηρεσίες διαχείρισης εγκαταστάσεων για τη συντήρηση συστημάτων πληροφορικής
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50312310 Συντήρηση εξοπλισμού δικτύου δεδομένων, 50324100 Υπηρεσίες συντήρησης συστημάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: CU(SG)-7551
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72514300 Arvutuskeskuste arvutisüsteemide hoolduse haldusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 50312310 Andmevõrguseadmete hooldus, 50324100 Süsteemihooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: CU(SG)-7551
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72514300 Tietojärjestelmien ylläpitoon liittyvät tietokeskuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 50312310 Tietoverkkolaitteiden huolto, 50324100 Järjestelmän ylläpito
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: CU(SG)-7551
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 72514300 Services de gestion d'installations pour la maintenance de systèmes informatiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 50312310 Maintenance de matériel de réseau informatique, 50324100 Services de maintenance de systèmes
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: CU(SG)-7551
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 72514300 Facilities management services for computer systems maintenance
Aicmiú breise (cpv): 50312310 Maintenance of data network equipment, 50324100 System maintenance services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: CU(SG)-7551
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72514300 Usluge upravljanja napravama za održavanje računalnih sustava
Dodatna klasifikacija (cpv): 50312310 Održavanje opreme za podatkovnu mrežu, 50324100 Usluge održavanja sustava
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: CU(SG)-7551
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 72514300 Servizi di gestione di attrezzature informatiche per la manutenzione di sistemi informatici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50312310 Manutenzione di attrezzature di reti per trasmissione dati, 50324100 Servizi di manutenzione di sistemi
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: CU(SG)-7551
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72514300 Įrenginių valdymo paslaugos, susijusios su kompiuterių sistemų priežiūra
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50312310 Duomenų tinklo įrangos priežiūra, 50324100 Sistemos priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: CU(SG)-7551
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72514300 Pārvaldības pakalpojumi datorsistēmu uzturēšanai
Papildu klasifikācija (cpv): 50312310 Datu tīkla iekārtu tehniskā apkope, 50324100 Sistēmu uzturēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: CU(SG)-7551
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72514300 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tal-faċilitajiet għall-manutenzjoni tas-sistemi tal-kompjuter
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 50312310 Manutenzjoni ta’ l-apparat tan-network tad-data, 50324100 Servizzi tal-manutenzjoni tas-sistemi
5. Lott
Lott: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: CU(SG)-7551
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72514300 Usługi w zakresie konserwacji systemów komputerowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50312310 Konserwacja sieciowego sprzętu do przetwarzania danych, 50324100 Usługi w zakresie konserwacji systemu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: CU(SG)-7551
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72514300 Správa výpočtových zariadení na údržbu počítačových systémov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50312310 Údržba zariadení dátových sietí, 50324100 Údržba systémov
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: CU(SG)-7551
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72514300 Storitve upravljanja naprav za vzdrževanje računalniških sistemov
Dodatna klasifikacija (cpv): 50312310 Vzdrževanje opreme za podatkovna omrežja, 50324100 Storitve vzdrževanja sistemov
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: CU(SG)-7551
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72514300 Drift av dataanläggning för underhåll av datasystem
Ytterligare klassificering (cpv): 50312310 Underhåll av datanätutrustning, 50324100 Systemunderhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000