2. Процедура
Процедура
Заглавие: Mobilioji kelio kartografavimo sistema
Описание: Mobilioji kelio kartografavimo sistema
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30220000 Оборудване за цифрова картография
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 0
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30220000 Digitální kartografická zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 0
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30220000 Geräte für digitale Kartografie
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30220000 Εξοπλισμός ψηφιακής χαρτογράφησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 0
391875-2026 - Competition
Lithuania – Digital cartography equipment – Mobilioji kelio kartografavimo sistema
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30220000 Digital cartography equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier0
391875-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach0
391875-2026 - Nadmetanje
Litva – Oprema za digitalnu kartografiju – Mobilioji kelio kartografavimo sistema
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 30220000 Oprema za digitalnu kartografiju
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka0
391875-2026 - Verseny
Litvánia – Digitális térképészeti berendezések – Mobilioji kelio kartografavimo sistema
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30220000 Digitális térképészeti berendezések
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító0
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30220000 Skaitmeninė kartografijos įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30220000 Digitālās kartogrāfijas iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30220000 Apparat tal-karigrafija diġitali
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 0
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30220000 Digitalecartografie-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 0
391875-2026 - Procedura konkurencyjna
Litwa – Cyfrowy sprzęt kartograficzny – Mobilioji kelio kartografavimo sistema
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30220000 Cyfrowy sprzęt kartograficzny
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator0
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30220000 Echipament digital de cartografie
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 0