2. Процедура
Процедура
Заглавие: Bioloģiskās attīrīšanas stacijas “Daugavgrīva” paplašināšanas un atjaunošanas inženiertehniskā uzraudzība
Описание: Bioloģiskās attīrīšanas stacijas “Daugavgrīva” paplašināšanas un atjaunošanas inženiertehniskā uzraudzība
Вътрешен идентификатор: RŪ-2025/140
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71248000 Контрол на проекта и документация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: RŪ-2025/140
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71248000 Dohled nad projektem a dokumentací
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: RŪ-2025/140
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71248000 Projektledelse og –dokumentation
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: RŪ-2025/140
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RŪ-2025/140
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71248000 Επίβλεψη έργων και τεκμηρίωση
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Internal identifier: RŪ-2025/140
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: RŪ-2025/140
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71248000 Supervisión del proyecto y documentación
5. Lote
Lote: LOT-0000
391884-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusRŪ-2025/140
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve
5. Osa
OsaLOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: RŪ-2025/140
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71248000 Hankkeiden ja dokumentaation valvonta
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: RŪ-2025/140
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71248000 Supervision du projet et documentation
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: RŪ-2025/140
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: RŪ-2025/140
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71248000 Nadzor projekta i dokumentacija
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: RŪ-2025/140
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71248000 Supervisione di progetti e documentazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: RŪ-2025/140
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71248000 Projektų ir dokumentacijos priežiūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: RŪ-2025/140
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71248000 Supervisão de projecto e documentação
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: RŪ-2025/140
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71248000 Supraveghere a proiectului şi documentare
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: RŪ-2025/140
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71248000 Dohľad nad projektom a dokumentáciou
5. Časť
Časť: LOT-0000