2. Процедура
Процедура
Заглавие: Fournitures en carburants en gazole standard, gazole amélioré, super sans plomb 95 E10 et 98 par enlèvement à l'aide de cartes accréditives
Описание: Fournitures en carburants en gazole standard, gazole amélioré, super sans plomb 95 E10 et 98 par enlèvement à l'aide de cartes accréditives
Вътрешен идентификатор: 26FO11
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 09130000 Нефт и негови дестилати
Допълнителна класификация (cpv): 09130000 Нефт и негови дестилати
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: F-PF-23479
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 26FO11
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09130000 Ropa a ropné destiláty
Další klasifikace (cpv): 09130000 Ropa a ropné destiláty
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: F-PF-23479
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 26FO11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: F-PF-23479
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26FO11
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09130000 Πετρέλαιο και αποστάγματα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 09130000 Πετρέλαιο και αποστάγματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: F-PF-23479
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 26FO11
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09130000 Petroleum and distillates
Additional classification (cpv): 09130000 Petroleum and distillates
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: F-PF-23479
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 26FO11
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09130000 Nafta ja destillaadid
Täiendav liigitus (cpv): 09130000 Nafta ja destillaadid
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: F-PF-23479
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 26FO11
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09130000 Raakaöljy ja tisleet
Lisäluokitus (cpv): 09130000 Raakaöljy ja tisleet
Sisäinen tunniste: F-PF-23479
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 26FO11
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: F-PF-23479
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 26FO11
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 09130000 Petrolio e distillati
Classificazione aggiuntiva (cpv): 09130000 Petrolio e distillati
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: F-PF-23479
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 26FO11
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09130000 Nafta ir distiliatai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 09130000 Nafta ir distiliatai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: F-PF-23479
391887-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode26FO11
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09130000 Aardolie en aardoliedistillaten
Aanvullende classificatie (cpv): 09130000 Aardolie en aardoliedistillaten
5. Perceel
PerceelLOT-0000
Interne identificatiecodeF-PF-23479
391887-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator26FO11
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09130000 Ropa naftowa i destylaty
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09130000 Ropa naftowa i destylaty
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0000
Wewnętrzny identyfikatorF-PF-23479
391887-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern26FO11
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 09130000 Petrol şi produse distilate
Clasificare suplimentară (cpv): 09130000 Petrol şi produse distilate
LotLOT-0000
Identificator internF-PF-23479
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 26FO11
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: F-PF-23479
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 26FO11
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09130000 Nafta in destilati
Dodatna klasifikacija (cpv): 09130000 Nafta in destilati
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: F-PF-23479
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 26FO11
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09130000 Petroleum och destillat
Ytterligare klassificering (cpv): 09130000 Petroleum och destillat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: F-PF-23479