2. Процедура
Процедура
Заглавие: EA - Grootformaatprinters (Plotters)
Описание: Het Ministerie van Defensie is op zoek naar een leverancier voor de levering van grootformaatprinters (plotters). De opdracht betreft een meerjarig, alomvattende raamovereenkomst voor plotters met hierin opgenomen het hieronder vermelde: - De levering van plotters; - Het leveren van verbruiksartikelen & toebehoren t.b.v. de plotters; - Het onderhoud van de plotters; - Het leveren en installeren van de firm- en software inclusief het uitvoeren van updates en upgrades op de firm- en software; - Informeren en adviseren; - Het leveren van support d.m.v. een helpdesk.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30232100 Принтери и плотери
Допълнителна класификация (cpv): 30232140 Плотери
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30232100 Tiskárny a kresliče
Další klasifikace (cpv): 30232140 Kresliče
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 30232100 Printere og plottere
Supplerende klassifikation (cpv): 30232140 Plottere
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30232100 Εκτυπωτές και σχεδιογράφοι
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30232140 Σχεδιογράφοι
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
391898-2026 - Competition
Netherlands – Printers and plotters – EA - Grootformaatprinters (Plotters)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30232100 Printers and plotters
Additional classification (cpv): 30232140 Plotters
5. Lot
LotLOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30232100 Impresoras y trazadores gráficos
Clasificación adicional (cpv): 30232140 Trazadores gráficos
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30232100 Kirjoittimet ja piirturit
Lisäluokitus (cpv): 30232140 Piirturit
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30232100 Imprimantes et traceurs
Nomenclature complémentaire (cpv): 30232140 Traceurs
Lot: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30232100 Pisači i ploteri
Dodatna klasifikacija (cpv): 30232140 Ploteri
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30232100 Nyomtató- és rajzológépek
További osztályozás (cpv): 30232140 Rajzológépek
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30232100 Stampanti e tracciatori
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30232140 Tracciatori
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30232100 Spausdintuvai ir braižytuvai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30232140 Braižytuvai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30232100 Printeri un ploteri
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30232100 Impressoras e traçadores de gráficos
Classificação adicional (cpv): 30232140 Traçadores de gráficos
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30232100 Imprimante şi trasatoare
Clasificare suplimentară (cpv): 30232140 Trasatoare
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30232100 Tlačiarne a zapisovače
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30232140 Zapisovače
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30232100 Tiskalniki in risalniki
Dodatna klasifikacija (cpv): 30232140 Risalniki
5. Sklop
Sklop: LOT-0000