391933-2026 - Състезателна процедура
Иcпaния – Консултантски услуги по управление на човешки ресурси – Servicio de asistencia en materia de organización y recursos humanos
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеServicio de asistencia en materia de organización y recursos humanos
ОписаниеServicio de asistencia en materia de organización y recursos humanos
Вътрешен идентификаторP10035865
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаAbierto
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 79414000 Консултантски услуги по управление на човешки ресурси
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Вътрешен идентификатор0
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 79414000 Poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Bizkaia (ES213)
Země: Španělsko
Hodnota
Odhadovaná hodnota bez DPH: 469 200,00 EUR
391933-2026 - Konkurrencevilkår
Spanien – Rådgivning inden for personalespørgsmål – Servicio de asistencia en materia de organización y recursos humanos
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDP10035865
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Hovedpunkterne i procedurenAbierto
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79414000 Rådgivning inden for personalespørgsmål
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID0
391933-2026 - Διαγωνισμός
Ισπανία – Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού – Servicio de asistencia en materia de organización y recursos humanos
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόP10035865
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίαςAbierto
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79414000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό0
391933-2026 - Kilpailu
Espanja – Henkilöstöhallinnon konsulttipalvelut – Servicio de asistencia en materia de organización y recursos humanos
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteP10035865
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Menettelyn tärkeimmät piirteetAbierto
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79414000 Henkilöstöhallinnon konsulttipalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunniste0
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 79414000 Human resources management consultancy services
An áit feidhmíochta
Foroinn tíre (NUTS): Bizkaia (ES213)
Tír: An Spáinn
Luach
Luach measta gan CBL a áireamh: 469 200,00 EUR
391933-2026 - Gara
Spagna – Servizi di consulenza di gestione delle risorse umane – Servicio de asistencia en materia de organización y recursos humanos
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoP10035865
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Caratteristiche principali della proceduraAbierto
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 79414000 Servizi di consulenza di gestione delle risorse umane
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno0
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79414000 Advies inzake personeelsbeheer
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Bizkaia (ES213)
Land: Spanje
Waarde
Geraamde waarde exclusief btw: 469 200,00 EUR
391933-2026 - Concurso
Espanha – Serviços de consultoria em matéria de gestão de recursos humanos – Servicio de asistencia en materia de organización y recursos humanos
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoP10035865
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Principais características do processoAbierto
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 79414000 Serviços de consultoria em matéria de gestão de recursos humanos
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno0
391933-2026 - Súťaž
Španielsko – Poradenské služby pre riadenie ľudských zdrojov – Servicio de asistencia en materia de organización y recursos humanos
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorP10035865
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Hlavné prvky postupuAbierto
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79414000 Poradenské služby pre riadenie ľudských zdrojov
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor0
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Bizkaia (ES213)
Land: Spanien
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 469 200,00 EUR