See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sukcesivna dobava zdravil
Описание: Sukcesivna dobava zdravil
Вътрешен идентификатор: JN 049/RN-26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Skupina 1: Zdravila
Описание: Skupina 1: Zdravila
Вътрешен идентификатор: 488897
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Skupina 2: Alergeni
Описание: Skupina 2: Alergeni
Вътрешен идентификатор: 488919
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Skupina 3: Biološka zdravila + Citostatiki I
Описание: Skupina 3: Biološka zdravila + Citostatiki I
Вътрешен идентификатор: 488920
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Skupina 4: Citostatiki II
Описание: Skupina 4: Citostatiki II
Вътрешен идентификатор: 488921
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Skupina 5: Galenski pripravki
Описание: Skupina 5: Galenski pripravki
Вътрешен идентификатор: 488922
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Skupina 6: Kontrastna sredstva
Описание: Skupina 6: Kontrastna sredstva
Вътрешен идентификатор: 488923
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Описание: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Вътрешен идентификатор: 488924
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Skupina 8: Neregistrirana zdravila
Описание: Skupina 8: Neregistrirana zdravila
Вътрешен идентификатор: 488926
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Skupina 9: Radiofarmaki I
Описание: Skupina 9: Radiofarmaki I
Вътрешен идентификатор: 488927
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Skupina 10: Radiofarmaki II
Описание: Skupina 10: Radiofarmaki II
Вътрешен идентификатор: 488929
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Skupina 11: Radiofarmaki III (SKLOP)
Описание: Skupina 11: Radiofarmaki III (SKLOP)
Вътрешен идентификатор: 488931
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Skupina 12: Farmacevtske kemikalije
Описание: Skupina 12: Farmacevtske kemikalije
Вътрешен идентификатор: 488932
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Описание: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Вътрешен идентификатор: 488933
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Skupina 14: Farmacevtska ovojnina
Описание: Skupina 14: Farmacevtska ovojnina
Вътрешен идентификатор: 488934
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Skupina 15: Terapevtski medicinski pripomočki
Описание: Skupina 15: Terapevtski medicinski pripomočki
Вътрешен идентификатор: 488939
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesivna dobava zdravil
Description: Sukcesivna dobava zdravil
Internal identifier: JN 049/RN-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Skupina 1: Zdravila
Description: Skupina 1: Zdravila
Internal identifier: 488897
Lot: LOT-0002
Title: Skupina 2: Alergeni
Description: Skupina 2: Alergeni
Internal identifier: 488919
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 488920
Lot: LOT-0004
Title: Skupina 4: Citostatiki II
Description: Skupina 4: Citostatiki II
Internal identifier: 488921
Lot: LOT-0005
Title: Skupina 5: Galenski pripravki
Description: Skupina 5: Galenski pripravki
Internal identifier: 488922
Lot: LOT-0006
Title: Skupina 6: Kontrastna sredstva
Internal identifier: 488923
Lot: LOT-0007
Title: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Description: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Internal identifier: 488924
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 488926
Lot: LOT-0009
Title: Skupina 9: Radiofarmaki I
Description: Skupina 9: Radiofarmaki I
Internal identifier: 488927
Lot: LOT-0010
Title: Skupina 10: Radiofarmaki II
Description: Skupina 10: Radiofarmaki II
Internal identifier: 488929
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 488931
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 488932
Lot: LOT-0013
Title: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Description: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Internal identifier: 488933
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 488934
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 488939
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Sukcesivna dobava zdravil
Descripción: Sukcesivna dobava zdravil
Identificador interno: JN 049/RN-26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Skupina 1: Zdravila
Descripción: Skupina 1: Zdravila
Identificador interno: 488897
Lote: LOT-0002
Título: Skupina 2: Alergeni
Descripción: Skupina 2: Alergeni
Identificador interno: 488919
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 488920
Lote: LOT-0004
Título: Skupina 4: Citostatiki II
Descripción: Skupina 4: Citostatiki II
Identificador interno: 488921
Lote: LOT-0005
Título: Skupina 5: Galenski pripravki
Identificador interno: 488922
Lote: LOT-0006
Título: Skupina 6: Kontrastna sredstva
Identificador interno: 488923
Lote: LOT-0007
Título: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Identificador interno: 488924
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 488926
Lote: LOT-0009
Título: Skupina 9: Radiofarmaki I
Descripción: Skupina 9: Radiofarmaki I
Identificador interno: 488927
Lote: LOT-0010
Título: Skupina 10: Radiofarmaki II
Identificador interno: 488929
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 488931
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 488932
Lote: LOT-0013
Título: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Descripción: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Identificador interno: 488933
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 488934
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 488939
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Sukcesivna dobava zdravil
Kirjeldus: Sukcesivna dobava zdravil
Sisemine tunnus: JN 049/RN-26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Skupina 1: Zdravila
Kirjeldus: Skupina 1: Zdravila
Sisemine tunnus: 488897
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Skupina 2: Alergeni
Kirjeldus: Skupina 2: Alergeni
Sisemine tunnus: 488919
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 488920
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Skupina 4: Citostatiki II
Kirjeldus: Skupina 4: Citostatiki II
Sisemine tunnus: 488921
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Skupina 5: Galenski pripravki
Sisemine tunnus: 488922
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 488923
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Kirjeldus: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Sisemine tunnus: 488924
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 488926
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Skupina 9: Radiofarmaki I
Kirjeldus: Skupina 9: Radiofarmaki I
Sisemine tunnus: 488927
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Skupina 10: Radiofarmaki II
Kirjeldus: Skupina 10: Radiofarmaki II
Sisemine tunnus: 488929
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: 488931
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: 488932
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Kirjeldus: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Sisemine tunnus: 488933
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: 488934
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 488939
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Sukcesivna dobava zdravil
Kuvaus: Sukcesivna dobava zdravil
Sisäinen tunniste: JN 049/RN-26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Ilmoituksen nimi: Skupina 1: Zdravila
Kuvaus: Skupina 1: Zdravila
Sisäinen tunniste: 488897
Ilmoituksen nimi: Skupina 2: Alergeni
Kuvaus: Skupina 2: Alergeni
Sisäinen tunniste: 488919
Sisäinen tunniste: 488920
Ilmoituksen nimi: Skupina 4: Citostatiki II
Kuvaus: Skupina 4: Citostatiki II
Sisäinen tunniste: 488921
Kuvaus: Skupina 5: Galenski pripravki
Sisäinen tunniste: 488922
Kuvaus: Skupina 6: Kontrastna sredstva
Sisäinen tunniste: 488923
Kuvaus: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Sisäinen tunniste: 488924
Sisäinen tunniste: 488926
Ilmoituksen nimi: Skupina 9: Radiofarmaki I
Kuvaus: Skupina 9: Radiofarmaki I
Sisäinen tunniste: 488927
Kuvaus: Skupina 10: Radiofarmaki II
Sisäinen tunniste: 488929
Sisäinen tunniste: 488931
Sisäinen tunniste: 488932
Ilmoituksen nimi: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Kuvaus: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Sisäinen tunniste: 488933
Sisäinen tunniste: 488934
Sisäinen tunniste: 488939
2. Procédure
Procédure
Titre: Sukcesivna dobava zdravil
Identifiant interne: JN 049/RN-26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
Titre: Skupina 1: Zdravila
Identifiant interne: 488897
Titre: Skupina 2: Alergeni
Identifiant interne: 488919
Identifiant interne: 488920
Titre: Skupina 4: Citostatiki II
Identifiant interne: 488921
Titre: Skupina 5: Galenski pripravki
Identifiant interne: 488922
Titre: Skupina 6: Kontrastna sredstva
Identifiant interne: 488923
Titre: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Identifiant interne: 488924
Identifiant interne: 488926
Titre: Skupina 9: Radiofarmaki I
Identifiant interne: 488927
Titre: Skupina 10: Radiofarmaki II
Identifiant interne: 488929
Identifiant interne: 488931
Identifiant interne: 488932
Titre: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Identifiant interne: 488933
Identifiant interne: 488934
Identifiant interne: 488939
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Sukcesivna dobava zdravil
Cur síos: Sukcesivna dobava zdravil
Aitheantóir inmheánach: JN 049/RN-26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Skupina 1: Zdravila
Cur síos: Skupina 1: Zdravila
Aitheantóir inmheánach: 488897
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Skupina 2: Alergeni
Cur síos: Skupina 2: Alergeni
Aitheantóir inmheánach: 488919
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 488920
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Skupina 4: Citostatiki II
Cur síos: Skupina 4: Citostatiki II
Aitheantóir inmheánach: 488921
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Skupina 5: Galenski pripravki
Cur síos: Skupina 5: Galenski pripravki
Aitheantóir inmheánach: 488922
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Skupina 6: Kontrastna sredstva
Aitheantóir inmheánach: 488923
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Cur síos: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Aitheantóir inmheánach: 488924
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 488926
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Skupina 9: Radiofarmaki I
Cur síos: Skupina 9: Radiofarmaki I
Aitheantóir inmheánach: 488927
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Skupina 10: Radiofarmaki II
Cur síos: Skupina 10: Radiofarmaki II
Aitheantóir inmheánach: 488929
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: 488931
Luchtóg: LOT-0012
Aitheantóir inmheánach: 488932
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Cur síos: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Aitheantóir inmheánach: 488933
Luchtóg: LOT-0014
Aitheantóir inmheánach: 488934
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: 488939
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Sukcesivna dobava zdravil
Leírás: Sukcesivna dobava zdravil
Belső azonosító: JN 049/RN-26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Skupina 1: Zdravila
Leírás: Skupina 1: Zdravila
Belső azonosító: 488897
Rész: LOT-0002
Cím: Skupina 2: Alergeni
Leírás: Skupina 2: Alergeni
Belső azonosító: 488919
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 488920
Rész: LOT-0004
Cím: Skupina 4: Citostatiki II
Leírás: Skupina 4: Citostatiki II
Belső azonosító: 488921
Rész: LOT-0005
Cím: Skupina 5: Galenski pripravki
Leírás: Skupina 5: Galenski pripravki
Belső azonosító: 488922
Rész: LOT-0006
Cím: Skupina 6: Kontrastna sredstva
Leírás: Skupina 6: Kontrastna sredstva
Belső azonosító: 488923
Rész: LOT-0007
Cím: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Leírás: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Belső azonosító: 488924
Rész: LOT-0008
Cím: Skupina 8: Neregistrirana zdravila
Belső azonosító: 488926
Rész: LOT-0009
Cím: Skupina 9: Radiofarmaki I
Leírás: Skupina 9: Radiofarmaki I
Belső azonosító: 488927
Rész: LOT-0010
Cím: Skupina 10: Radiofarmaki II
Leírás: Skupina 10: Radiofarmaki II
Belső azonosító: 488929
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: 488931
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: 488932
Rész: LOT-0013
Cím: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Leírás: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Belső azonosító: 488933
Rész: LOT-0014
Cím: Skupina 14: Farmacevtska ovojnina
Belső azonosító: 488934
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: 488939
2. Procedura
Procedura
Titolo: Sukcesivna dobava zdravil
Descrizione: Sukcesivna dobava zdravil
Identificativo interno: JN 049/RN-26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Skupina 1: Zdravila
Descrizione: Skupina 1: Zdravila
Identificativo interno: 488897
Lotto: LOT-0002
Titolo: Skupina 2: Alergeni
Descrizione: Skupina 2: Alergeni
Identificativo interno: 488919
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 488920
Lotto: LOT-0004
Titolo: Skupina 4: Citostatiki II
Descrizione: Skupina 4: Citostatiki II
Identificativo interno: 488921
Lotto: LOT-0005
Titolo: Skupina 5: Galenski pripravki
Identificativo interno: 488922
Lotto: LOT-0006
Titolo: Skupina 6: Kontrastna sredstva
Identificativo interno: 488923
Lotto: LOT-0007
Titolo: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Identificativo interno: 488924
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 488926
Lotto: LOT-0009
Titolo: Skupina 9: Radiofarmaki I
Descrizione: Skupina 9: Radiofarmaki I
Identificativo interno: 488927
Lotto: LOT-0010
Titolo: Skupina 10: Radiofarmaki II
Identificativo interno: 488929
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: 488931
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: 488932
Lotto: LOT-0013
Titolo: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Descrizione: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Identificativo interno: 488933
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: 488934
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 488939
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Sukcesivna dobava zdravil
Apraksts: Sukcesivna dobava zdravil
Iekšējais identifikators: JN 049/RN-26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Skupina 1: Zdravila
Apraksts: Skupina 1: Zdravila
Iekšējais identifikators: 488897
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Skupina 2: Alergeni
Apraksts: Skupina 2: Alergeni
Iekšējais identifikators: 488919
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 488920
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Skupina 4: Citostatiki II
Apraksts: Skupina 4: Citostatiki II
Iekšējais identifikators: 488921
Daļa: LOT-0005
Apraksts: Skupina 5: Galenski pripravki
Iekšējais identifikators: 488922
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 488923
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Apraksts: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Iekšējais identifikators: 488924
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 488926
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Skupina 9: Radiofarmaki I
Apraksts: Skupina 9: Radiofarmaki I
Iekšējais identifikators: 488927
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Skupina 10: Radiofarmaki II
Apraksts: Skupina 10: Radiofarmaki II
Iekšējais identifikators: 488929
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 488931
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: 488932
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Apraksts: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Iekšējais identifikators: 488933
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 488934
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 488939
Titel: Sukcesivna dobava zdravil
Beschrijving: Sukcesivna dobava zdravil
Interne identificatiecode: JN 049/RN-26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Skupina 1: Zdravila
Beschrijving: Skupina 1: Zdravila
Interne identificatiecode: 488897
Perceel: LOT-0002
Titel: Skupina 2: Alergeni
Beschrijving: Skupina 2: Alergeni
Interne identificatiecode: 488919
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 488920
Perceel: LOT-0004
Titel: Skupina 4: Citostatiki II
Beschrijving: Skupina 4: Citostatiki II
Interne identificatiecode: 488921
Perceel: LOT-0005
Titel: Skupina 5: Galenski pripravki
Interne identificatiecode: 488922
Perceel: LOT-0006
Titel: Skupina 6: Kontrastna sredstva
Interne identificatiecode: 488923
Perceel: LOT-0007
Titel: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Interne identificatiecode: 488924
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 488926
Perceel: LOT-0009
Titel: Skupina 9: Radiofarmaki I
Beschrijving: Skupina 9: Radiofarmaki I
Interne identificatiecode: 488927
Perceel: LOT-0010
Titel: Skupina 10: Radiofarmaki II
Interne identificatiecode: 488929
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 488931
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 488932
Perceel: LOT-0013
Titel: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Interne identificatiecode: 488933
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 488934
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 488939
Tytuł: Sukcesivna dobava zdravil
Opis: Sukcesivna dobava zdravil
Wewnętrzny identyfikator: JN 049/RN-26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Skupina 1: Zdravila
Opis: Skupina 1: Zdravila
Wewnętrzny identyfikator: 488897
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Skupina 2: Alergeni
Opis: Skupina 2: Alergeni
Wewnętrzny identyfikator: 488919
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 488920
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Skupina 4: Citostatiki II
Opis: Skupina 4: Citostatiki II
Wewnętrzny identyfikator: 488921
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Skupina 5: Galenski pripravki
Opis: Skupina 5: Galenski pripravki
Wewnętrzny identyfikator: 488922
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Skupina 6: Kontrastna sredstva
Opis: Skupina 6: Kontrastna sredstva
Wewnętrzny identyfikator: 488923
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Opis: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Wewnętrzny identyfikator: 488924
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 488926
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Skupina 9: Radiofarmaki I
Opis: Skupina 9: Radiofarmaki I
Wewnętrzny identyfikator: 488927
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Skupina 10: Radiofarmaki II
Opis: Skupina 10: Radiofarmaki II
Wewnętrzny identyfikator: 488929
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: 488931
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: 488932
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Opis: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Wewnętrzny identyfikator: 488933
Część zamówienia: LOT-0014
Opis: Skupina 14: Farmacevtska ovojnina
Wewnętrzny identyfikator: 488934
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 488939
2. Procedimento
Procedimento
Descrição: Sukcesivna dobava zdravil
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
Descrição: Skupina 1: Zdravila
Descrição: Skupina 2: Alergeni
Descrição: Skupina 4: Citostatiki II
Descrição: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Descrição: Skupina 9: Radiofarmaki I
Descrição: Skupina 10: Radiofarmaki II
Descrição: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
2. Procedură
Procedură
Titlu: Sukcesivna dobava zdravil
Descriere: Sukcesivna dobava zdravil
Identificator intern: JN 049/RN-26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Titlu: Skupina 1: Zdravila
Descriere: Skupina 1: Zdravila
Identificator intern: 488897
Titlu: Skupina 2: Alergeni
Descriere: Skupina 2: Alergeni
Identificator intern: 488919
Identificator intern: 488920
Titlu: Skupina 4: Citostatiki II
Descriere: Skupina 4: Citostatiki II
Identificator intern: 488921
Titlu: Skupina 5: Galenski pripravki
Identificator intern: 488922
Titlu: Skupina 6: Kontrastna sredstva
Identificator intern: 488923
Titlu: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Descriere: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Identificator intern: 488924
Identificator intern: 488926
Titlu: Skupina 9: Radiofarmaki I
Descriere: Skupina 9: Radiofarmaki I
Identificator intern: 488927
Titlu: Skupina 10: Radiofarmaki II
Descriere: Skupina 10: Radiofarmaki II
Identificator intern: 488929
Identificator intern: 488931
Identificator intern: 488932
Titlu: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Descriere: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Identificator intern: 488933
Identificator intern: 488934
Identificator intern: 488939
2. Postup
Postup
Názov: Sukcesivna dobava zdravil
Interný identifikátor: JN 049/RN-26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Skupina 1: Zdravila
Interný identifikátor: 488897
Časť: LOT-0002
Názov: Skupina 2: Alergeni
Interný identifikátor: 488919
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 488920
Časť: LOT-0004
Názov: Skupina 4: Citostatiki II
Interný identifikátor: 488921
Časť: LOT-0005
Názov: Skupina 5: Galenski pripravki
Interný identifikátor: 488922
Časť: LOT-0006
Názov: Skupina 6: Kontrastna sredstva
Interný identifikátor: 488923
Časť: LOT-0007
Názov: Skupina 7: Zdravila iz krvi
Interný identifikátor: 488924
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 488926
Časť: LOT-0009
Názov: Skupina 9: Radiofarmaki I
Interný identifikátor: 488927
Časť: LOT-0010
Názov: Skupina 10: Radiofarmaki II
Interný identifikátor: 488929
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: 488931
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: 488932
Časť: LOT-0013
Názov: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Interný identifikátor: 488933
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: 488934
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: 488939
2. Förfarande
Förfarande
Beskrivning: Sukcesivna dobava zdravil
Intern identifierare: JN 049/RN-26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Skupina 1: Zdravila
Intern identifierare: 488897
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: Skupina 2: Alergeni
Intern identifierare: 488919
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 488920
Del (anbudsområde): LOT-0004
Beskrivning: Skupina 4: Citostatiki II
Intern identifierare: 488921
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 488922
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 488923
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 488924
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 488926
Del (anbudsområde): LOT-0009
Beskrivning: Skupina 9: Radiofarmaki I
Intern identifierare: 488927
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 488929
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 488931
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: 488932
Del (anbudsområde): LOT-0013
Beskrivning: Skupina 13: Etanol (SKLOP)
Intern identifierare: 488933
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: 488934
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: 488939