Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45252100 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на пречиствателни станции за битови отпадъчни води
Допълнителна класификация (cpv): 45100000 Работи по подготовка на строителната площадка
Място на изпълнение
Пощенски адрес: ul. Kasprowicza 35
Град: Zakopane
Пощенски код: 34-500
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45252100 Κατασκευαστικές εργασίες για σταθμούς επεξεργασίας ακάθαρτων υδάτων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45100000 Εργασίες προπαρασκευής εργοταξίων
Τόπος εκτέλεσης
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Kasprowicza 35
Πόλη: Zakopane
Ταχυδρομικός κώδικας: 34-500
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45252100 Trabajos de construcción de plantas depuradoras de aguas residuales
Clasificación adicional (cpv): 45100000 Trabajos de preparación del terreno
Lugar de ejecución
Dirección postal: ul. Kasprowicza 35
Localidad: Zakopane
Código postal: 34-500
391979-2026 - Hange
Poola – Reoveepuhastusjaamade ehitustööd – „Rozbudowa oczyszczalni ścieków Łęgi i Spyrkówka w Zakopanem – Etap III”
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri„Rozbudowa oczyszczalni ścieków Łęgi i Spyrkówka w Zakopanem – Etap III”
Kirjeldus1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa oczyszczalni ścieków Łęgi i Spyrkówka w Zakopanem – Etap III 2. W Zakopanem pod adresem ul. Kasprowicza 35, 34-500 Zakopane znajdują się wydzielone formalnie dwie odrębne oczyszczalnie ścieków o nazwach własnych ‘Łęgi’ oraz ‘Spyrkówka’. Oczyszczalnia Łęgi zlokalizowana jest na lewym brzegu rzeki Cicha Woda, a oczyszczalnia Spyrkówka po przeciwległej stronie, na prawym brzegu tej rzeki stanowiącej odbiornik ścieków oczyszczonych z obu oczyszczalni. 3. Na terenie oczyszczalni Łęgi zlokalizowane są obiekty mechaniczno-biologicznego oczyszczania ścieków pochodzących z centralnej i północno zachodniej części Zakopanego oraz Kościeliska, a na terenie oczyszczalni Spyrkówka obiekty mechaniczno-biologicznego oczyszczania ścieków pochodzących z pozostałej części Zakopanego. Gospodarka osadowa jest w dużej mierze wspólna dla obu oczyszczalni i prowadzona jest na terenie oczyszczalni Łęgi – osady ściekowe generowane na terenie oczyszczalni Spyrkówka są przepompowywane na drugi brzeg rzeki do oczyszczalni Łęgi. 4. Zamówienie jest elementem większego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Opracowano projekt modernizacji i rozbudowy oczyszczalni dla węzła mechanicznego i biologicznego oraz dla węzła gospodarki osadowo-biogazowej i uzyskano pozwolenia na budowę. Z uwagi na koszt realizacji, inwestycję podzielono na etapy. Obecnie w trakcie realizacji jest etap II węzła gospodarki osadowo-biogazowej wraz z budową obiektu nr 42 – Stacja przyjmowania i pompowania tłuszczów SPPT. Etap III inwestycji (udzielane zamówienie) obejmuje Wykonanie robót dla węzła mechanicznego i biologicznego oczyszczania ścieków na oczyszczalni Łęgi i Spyrkówka w Zakopanem wraz z budową mostu. 5. Roboty prowadzone będą na czynnym obiekcie oczyszczalni ścieków. Wykonawca zapewni ciągłość pracy układu technologicznego i osadowego oczyszczalni ścieków. Harmonogram wyłączenia i włączenia poszczególnych obiektów i urządzeń na oczyszczalni ścieków prowadzone będą po zatwierdzeniu i kontroli przez Inżyniera Kontraktu i Zamawiającego. 6. Wykonawca robót budowlanych podczas ich wykonywania zobowiązany będzie do zachowania na odpływie parametrów ściekowych oczyszczonych zgodnych z przepisami prawa i pozwoleniem wodno-prawnym, w przeciwnym wypadku Wykonawca pokrywa koszty kar środowiskowych. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 14 i 15 do SWZ, zawierający dokumenty w nim wymienione dostępne na platformie w dokumentach postępowania. 8. Kody CPV: - 45252100-9 – roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków - 45100000-8 przygotowanie terenu pod budowę; - 45310000-3 – roboty instalacyjne elektryczne - 45330000-9 roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne - 45331000-6 – instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych - 71420000-8 – architektoniczne usługi zagospodarowania terenu - 45111291-4 - roboty w zakresie zagospodarowania terenu
Sisemine tunnus7S/Rozbudowa_oczyszczalni/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45252100 Reoveepuhastusjaamade ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45100000 Ehitusplatside ettevalmistustööd, 45310000 Elektripaigaldustööd
5. Osa
OsaLOT-0001
Kirjeldus1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa oczyszczalni ścieków Łęgi i Spyrkówka w Zakopanem – Etap III 2. W Zakopanem pod adresem ul. Kasprowicza 35, 34-500 Zakopane znajdują się wydzielone formalnie dwie odrębne oczyszczalnie ścieków o nazwach własnych ‘Łęgi’ oraz ‘Spyrkówka’. Oczyszczalnia Łęgi zlokalizowana jest na lewym brzegu rzeki Cicha Woda, a oczyszczalnia Spyrkówka po przeciwległej stronie, na prawym brzegu tej rzeki stanowiącej odbiornik ścieków oczyszczonych z obu oczyszczalni. 3. Na terenie oczyszczalni Łęgi zlokalizowane są obiekty mechaniczno-biologicznego oczyszczania ścieków pochodzących z centralnej i północno zachodniej części Zakopanego oraz Kościeliska, a na terenie oczyszczalni Spyrkówka obiekty mechaniczno-biologicznego oczyszczania ścieków pochodzących z pozostałej części Zakopanego. Gospodarka osadowa jest w dużej mierze wspólna dla obu oczyszczalni i prowadzona jest na terenie oczyszczalni Łęgi – osady ściekowe generowane na terenie oczyszczalni Spyrkówka są przepompowywane na drugi brzeg rzeki do oczyszczalni Łęgi. 4. Zamówienie jest elementem większego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Opracowano projekt modernizacji i rozbudowy oczyszczalni dla węzła mechanicznego i biologicznego oraz dla węzła gospodarki osadowo-biogazowej i uzyskano pozwolenia na budowę. Z uwagi na koszt realizacji, inwestycję podzielono na etapy. Obecnie w trakcie realizacji jest etap II węzła gospodarki osadowo-biogazowej wraz z budową obiektu nr 42 – Stacja przyjmowania i pompowania tłuszczów SPPT. Etap III inwestycji (udzielane zamówienie) obejmuje Wykonanie robót dla węzła mechanicznego i biologicznego oczyszczania ścieków na oczyszczalni Łęgi i Spyrkówka w Zakopanem wraz z budową mostu. 5. Roboty prowadzone będą na czynnym obiekcie oczyszczalni ścieków. Wykonawca zapewni ciągłość pracy układu technologicznego i osadowego oczyszczalni ścieków. Harmonogram wyłączenia i włączenia poszczególnych obiektów i urządzeń na oczyszczalni ścieków prowadzone będą po zatwierdzeniu i kontroli przez Inżyniera Kontraktu i Zamawiającego. 6. Wykonawca robót budowlanych podczas ich wykonywania zobowiązany będzie do zachowania na odpływie parametrów ściekowych oczyszczonych zgodnych z przepisami prawa i pozwoleniem wodno-prawnym, w przeciwnym wypadku Wykonawca pokrywa koszty kar środowiskowych. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 14 i 15 do SWZ, zawierający dokumenty w nim wymienione dostępne na platformie w dokumentach postępowania. 8. Adres strony prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1316541
Täiendav liigitus (cpv): 45100000 Ehitusplatside ettevalmistustööd
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45252100 Jätevedenpuhdistamojen rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45100000 Rakennustyömaan valmistelutyöt
Suorituspaikka
Postiosoite: ul. Kasprowicza 35
Postitoimipaikka: Zakopane
Postinumero: 34-500
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45252100 Travaux de construction de stations d'épuration
Nomenclature complémentaire (cpv): 45100000 Travaux de préparation de chantier
Lieu d’exécution
Adresse postale: ul. Kasprowicza 35
Ville: Zakopane
Code postal: 34-500
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45252100 Sewage-treatment plant construction work
Aicmiú breise (cpv): 45100000 Site preparation work
An áit feidhmíochta
Seoladh poist: ul. Kasprowicza 35
Baile: Zakopane
Cód poist: 34-500
391979-2026 - Verseny
Lengyelország – Szennyvíztisztító mű építési munkái – „Rozbudowa oczyszczalni ścieków Łęgi i Spyrkówka w Zakopanem – Etap III”
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Építési beruházás
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45252100 Szennyvíztisztító mű építési munkái
További osztályozás (cpv): 45100000 Terep-előkészítő munkák, 45310000 Villamos szerelési munka
5. Rész
RészLOT-0001
További osztályozás (cpv): 45100000 Terep-előkészítő munkák
391979-2026 - Konkursas
Lenkija – Nuotekų valymo įrenginių statybos darbai – „Rozbudowa oczyszczalni ścieków Łęgi i Spyrkówka w Zakopanem – Etap III”
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Darbai
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasDarbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45252100 Nuotekų valymo įrenginių statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45100000 Statybvietės parengimo darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45100000 Statybvietės parengimo darbai
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45252100 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' impjant għat-trattament tad-drenaġġ
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45100000 Xogħol għall-preparazzjoni tas-sit
Post tal-prestazzjoni
Indirizz postali: ul. Kasprowicza 35
Belt: Zakopane
Kodiċi postali: 34-500
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45252100 Bouwen van rioolwaterzuiveringsinstallatie
Aanvullende classificatie (cpv): 45100000 Bouwrijp maken van terreinen
Plaats van uitvoering
Postadres: ul. Kasprowicza 35
Stad: Zakopane
Postcode: 34-500
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45252100 Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul. Kasprowicza 35
Miejscowość: Zakopane
Kod pocztowy: 34-500
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45252100 Construção de estação de tratamento de esgotos
Classificação adicional (cpv): 45100000 Preparação dos locais para construção
Local de execução
Endereço postal: ul. Kasprowicza 35
Cidade: Zakopane
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45252100 Stavebné práce na čističkách splaškov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45100000 Príprava staveniska
Miesto plnenia
Poštová adresa: ul. Kasprowicza 35
Mesto: Zakopane
PSČ: 34-500
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45252100 Gradbena dela na komunalni čistilni napravi
Dodatna klasifikacija (cpv): 45100000 Pripravljalna dela na gradbiščih
Kraj izvajanja
Poštni naslov: ul. Kasprowicza 35
Poštna številka: 34-500
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45252100 Byggnation av anläggning för behandling av avlopp
Ytterligare klassificering (cpv): 45100000 Förberedande anläggningsarbeten
Leveransplats
Postadress: ul. Kasprowicza 35
Ort: Zakopane
Postnummer: 34-500