392064-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Леки автомобили – Nájem vozidel pro potřeby Kraje Vysočina 2026
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеNájem vozidel pro potřeby Kraje Vysočina 2026
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky je nájem 2 (dvou) vozidel k zajištění výkonu veřejné správy zadavatelem
Вътрешен идентификаторNájem vozidel pro potřeby Kraje Vysočina 2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 34110000 Леки автомобили
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky je nájem 2 (dvou) vozidel k zajištění výkonu veřejné správy zadavatelem.
392064-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34110000 Osobní vozidla
5. Část
ČástLOT-0001
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Kraj Vysočina (CZ063)
Land: Tschechien
Geschätzte Dauer
Datum des Beginns: 01/08/2026
392064-2026 - Mise en concurrence
Tchéquie – Voitures particulières – Nájem vozidel pro potřeby Kraje Vysočina 2026
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 34110000 Voitures particulières
5. Lot
LotLOT-0001
392064-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
392064-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34110000 Vieglie automobiļi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
392064-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens
5. Perceel
PerceelLOT-0001
392064-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 34110000 Autoturisme