See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: LEKI 20
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków zwykłych, leków do programów lekowych, chemioterapii oraz RDTL w celu zabezpieczenia terapii pacjentów leczonych w SPSKM.
Вътрешен идентификатор: ZP-26-074UN
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33690000 Разни медикаменти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Pakiet 1
Описание: produkt leczniczy
Вътрешен идентификатор: Pakiet 1
Варианти:
Описание на опциите: 8 000 mg
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Pakiet 2
Вътрешен идентификатор: Pakiet 2
Описание на опциите: 50 szt
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Pakiet 3
Вътрешен идентификатор: Pakiet 3
Описание на опциите: 5 szt
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Pakiet 4
Вътрешен идентификатор: Pakiet 4
Описание на опциите: 20 szt
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Pakiet 5
Вътрешен идентификатор: Pakiet 5
Описание на опциите: 30 szt
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Pakiet 6
Вътрешен идентификатор: Pakiet 6
Описание на опциите: 500 szt
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Pakiet 7
Вътрешен идентификатор: Pakiet 7
Описание на опциите: 100 op
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Pakiet 8
Вътрешен идентификатор: Pakiet 8
Описание на опциите: 500 000 mg
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Pakiet 9
Вътрешен идентификатор: Pakiet 9
Описание на опциите: 15 000 szt
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Pakiet 10
Вътрешен идентификатор: Pakiet 10
Описание на опциите: 1 000 szt
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Pakiet 11
Вътрешен идентификатор: Pakiet 11
Описание на опциите: 900 000 mg
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Pakiet 12
Вътрешен идентификатор: Pakiet 12
Описание на опциите: 400 szt
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Pakiet 13
Вътрешен идентификатор: Pakiet 13
Описание на опциите: 300 szt
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Pakiet 14
Вътрешен идентификатор: Pakiet 14
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Pakiet 15
Вътрешен идентификатор: Pakiet 15
Описание на опциите: 840 szt
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Pakiet 16
Вътрешен идентификатор: Pakiet 16
Описание на опциите: 50 000 mg
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Pakiet 17
Вътрешен идентификатор: Pakiet 17
Описание на опциите: poz 1 – 1 000 szt poz 2 – 5 szt poz 3 – 100 szt
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Pakiet 18
Вътрешен идентификатор: Pakiet 18
Описание на опциите: 408 szt
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Pakiet 19
Вътрешен идентификатор: Pakiet 19
Описание на опциите: 2 920 szt
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Pakiet 20
Вътрешен идентификатор: Pakiet 20
Описание на опциите: 76 300 mg
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Pakiet 21
Вътрешен идентификатор: Pakiet 21
Описание на опциите: 140 op
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Pakiet 22
Вътрешен идентификатор: Pakiet 22
Описание на опциите: 10 szt
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Pakiet 23
Вътрешен идентификатор: Pakiet 23
Описание на опциите: poz 1 – 50 szt poz 2 – 50 szt
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Pakiet 24
Вътрешен идентификатор: Pakiet 24
Описание на опциите: poz 1 – 3 szt poz 2 – 300 szt
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Pakiet 25
Вътрешен идентификатор: Pakiet 25
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Pakiet 26
Вътрешен идентификатор: Pakiet 26
Описание на опциите: 2 szt
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEKI 20
Interne Kennung: ZP-26-074UN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: produkt leczniczy
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 8 000 mg
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 2
Interne Kennung: Pakiet 2
Beschreibung der Optionen: 50 szt
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 3
Interne Kennung: Pakiet 3
Beschreibung der Optionen: 5 szt
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 4
Interne Kennung: Pakiet 4
Beschreibung der Optionen: 20 szt
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 5
Interne Kennung: Pakiet 5
Beschreibung der Optionen: 30 szt
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 6
Interne Kennung: Pakiet 6
Beschreibung der Optionen: 500 szt
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 7
Interne Kennung: Pakiet 7
Beschreibung der Optionen: 100 op
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 8
Interne Kennung: Pakiet 8
Beschreibung der Optionen: 500 000 mg
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 9
Interne Kennung: Pakiet 9
Beschreibung der Optionen: 15 000 szt
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 10
Interne Kennung: Pakiet 10
Beschreibung der Optionen: 1 000 szt
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 11
Interne Kennung: Pakiet 11
Beschreibung der Optionen: 900 000 mg
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 12
Interne Kennung: Pakiet 12
Beschreibung der Optionen: 400 szt
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 13
Interne Kennung: Pakiet 13
Beschreibung der Optionen: 300 szt
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 14
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 15
Interne Kennung: Pakiet 15
Beschreibung der Optionen: 840 szt
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 16
Interne Kennung: Pakiet 16
Beschreibung der Optionen: 50 000 mg
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 17
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 18
Interne Kennung: Pakiet 18
Beschreibung der Optionen: 408 szt
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 19
Interne Kennung: Pakiet 19
Beschreibung der Optionen: 2 920 szt
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 20
Interne Kennung: Pakiet 20
Beschreibung der Optionen: 76 300 mg
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 21
Interne Kennung: Pakiet 21
Beschreibung der Optionen: 140 op
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 22
Interne Kennung: Pakiet 22
Beschreibung der Optionen: 10 szt
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 23
Interne Kennung: Pakiet 23
Beschreibung der Optionen: poz 1 – 50 szt poz 2 – 50 szt
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 24
Interne Kennung: Pakiet 24
Beschreibung der Optionen: poz 1 – 3 szt poz 2 – 300 szt
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 25
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 26
Interne Kennung: Pakiet 26
Beschreibung der Optionen: 2 szt
2. Procedure
Procedure
Title: LEKI 20
Internal identifier: ZP-26-074UN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 1
Description: produkt leczniczy
Internal identifier: Pakiet 1
Options:
Description of the options: 8 000 mg
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 2
Internal identifier: Pakiet 2
Description of the options: 50 szt
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 3
Internal identifier: Pakiet 3
Description of the options: 5 szt
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 4
Internal identifier: Pakiet 4
Description of the options: 20 szt
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 5
Internal identifier: Pakiet 5
Description of the options: 30 szt
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 6
Internal identifier: Pakiet 6
Description of the options: 500 szt
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 7
Internal identifier: Pakiet 7
Description of the options: 100 op
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 8
Internal identifier: Pakiet 8
Description of the options: 500 000 mg
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 9
Internal identifier: Pakiet 9
Description of the options: 15 000 szt
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 10
Internal identifier: Pakiet 10
Description of the options: 1 000 szt
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 11
Internal identifier: Pakiet 11
Description of the options: 900 000 mg
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 12
Internal identifier: Pakiet 12
Description of the options: 400 szt
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 13
Internal identifier: Pakiet 13
Description of the options: 300 szt
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 14
Internal identifier: Pakiet 14
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 15
Internal identifier: Pakiet 15
Description of the options: 840 szt
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet 16
Internal identifier: Pakiet 16
Description of the options: 50 000 mg
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet 17
Internal identifier: Pakiet 17
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet 18
Internal identifier: Pakiet 18
Description of the options: 408 szt
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet 19
Internal identifier: Pakiet 19
Description of the options: 2 920 szt
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet 20
Internal identifier: Pakiet 20
Description of the options: 76 300 mg
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet 21
Internal identifier: Pakiet 21
Description of the options: 140 op
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet 22
Internal identifier: Pakiet 22
Description of the options: 10 szt
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet 23
Internal identifier: Pakiet 23
Description of the options: poz 1 – 50 szt poz 2 – 50 szt
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet 24
Internal identifier: Pakiet 24
Description of the options: poz 1 – 3 szt poz 2 – 300 szt
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet 25
Internal identifier: Pakiet 25
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet 26
Internal identifier: Pakiet 26
Description of the options: 2 szt
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: LEKI 20
Sisemine tunnus: ZP-26-074UN
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33690000 Mitmesugused ravimid
5. Osa
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Pakiet 1
Kirjeldus: produkt leczniczy
Sisemine tunnus: Pakiet 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 8 000 mg
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Pakiet 2
Sisemine tunnus: Pakiet 2
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 50 szt
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Pakiet 3
Sisemine tunnus: Pakiet 3
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 5 szt
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Pakiet 4
Sisemine tunnus: Pakiet 4
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 20 szt
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Pakiet 5
Sisemine tunnus: Pakiet 5
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 30 szt
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Pakiet 6
Sisemine tunnus: Pakiet 6
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 500 szt
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Pakiet 7
Sisemine tunnus: Pakiet 7
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 100 op
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Pakiet 8
Sisemine tunnus: Pakiet 8
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 500 000 mg
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Pakiet 9
Sisemine tunnus: Pakiet 9
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 15 000 szt
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Pakiet 10
Sisemine tunnus: Pakiet 10
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 1 000 szt
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Pakiet 11
Sisemine tunnus: Pakiet 11
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 900 000 mg
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Pakiet 12
Sisemine tunnus: Pakiet 12
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 400 szt
Osa: LOT-0014
Pealkiri: Pakiet 13
Sisemine tunnus: Pakiet 13
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 300 szt
Osa: LOT-0015
Pealkiri: Pakiet 14
Sisemine tunnus: Pakiet 14
Osa: LOT-0016
Pealkiri: Pakiet 15
Sisemine tunnus: Pakiet 15
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 840 szt
Osa: LOT-0017
Pealkiri: Pakiet 16
Sisemine tunnus: Pakiet 16
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 50 000 mg
Osa: LOT-0018
Pealkiri: Pakiet 17
Sisemine tunnus: Pakiet 17
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: poz 1 – 1 000 szt poz 2 – 5 szt poz 3 – 100 szt
Osa: LOT-0019
Pealkiri: Pakiet 18
Sisemine tunnus: Pakiet 18
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 408 szt
Osa: LOT-0020
Pealkiri: Pakiet 19
Sisemine tunnus: Pakiet 19
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 2 920 szt
Osa: LOT-0021
Pealkiri: Pakiet 20
Sisemine tunnus: Pakiet 20
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 76 300 mg
Osa: LOT-0022
Pealkiri: Pakiet 21
Sisemine tunnus: Pakiet 21
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 140 op
Osa: LOT-0023
Pealkiri: Pakiet 22
Sisemine tunnus: Pakiet 22
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 10 szt
Osa: LOT-0024
Pealkiri: Pakiet 23
Sisemine tunnus: Pakiet 23
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: poz 1 – 50 szt poz 2 – 50 szt
Osa: LOT-0025
Pealkiri: Pakiet 24
Sisemine tunnus: Pakiet 24
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: poz 1 – 3 szt poz 2 – 300 szt
Osa: LOT-0026
Pealkiri: Pakiet 25
Sisemine tunnus: Pakiet 25
Osa: LOT-0027
Pealkiri: Pakiet 26
Sisemine tunnus: Pakiet 26
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 2 szt
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: LEKI 20
Sisäinen tunniste: ZP-26-074UN
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33690000 Muut lääkkeet
Ilmoituksen nimi: Pakiet 1
Kuvaus: produkt leczniczy
Sisäinen tunniste: Pakiet 1
Optiot:
Optioiden kuvaus: 8 000 mg
Ilmoituksen nimi: Pakiet 2
Sisäinen tunniste: Pakiet 2
Optioiden kuvaus: 50 szt
Ilmoituksen nimi: Pakiet 3
Sisäinen tunniste: Pakiet 3
Optioiden kuvaus: 5 szt
Ilmoituksen nimi: Pakiet 4
Sisäinen tunniste: Pakiet 4
Optioiden kuvaus: 20 szt
Ilmoituksen nimi: Pakiet 5
Sisäinen tunniste: Pakiet 5
Optioiden kuvaus: 30 szt
Ilmoituksen nimi: Pakiet 6
Sisäinen tunniste: Pakiet 6
Optioiden kuvaus: 500 szt
Ilmoituksen nimi: Pakiet 7
Sisäinen tunniste: Pakiet 7
Optioiden kuvaus: 100 op
Ilmoituksen nimi: Pakiet 8
Sisäinen tunniste: Pakiet 8
Optioiden kuvaus: 500 000 mg
Ilmoituksen nimi: Pakiet 9
Sisäinen tunniste: Pakiet 9
Optioiden kuvaus: 15 000 szt
Ilmoituksen nimi: Pakiet 10
Sisäinen tunniste: Pakiet 10
Optioiden kuvaus: 1 000 szt
Ilmoituksen nimi: Pakiet 11
Sisäinen tunniste: Pakiet 11
Optioiden kuvaus: 900 000 mg
Ilmoituksen nimi: Pakiet 12
Sisäinen tunniste: Pakiet 12
Optioiden kuvaus: 400 szt
Ilmoituksen nimi: Pakiet 13
Sisäinen tunniste: Pakiet 13
Optioiden kuvaus: 300 szt
Ilmoituksen nimi: Pakiet 14
Sisäinen tunniste: Pakiet 14
Ilmoituksen nimi: Pakiet 15
Sisäinen tunniste: Pakiet 15
Optioiden kuvaus: 840 szt
Ilmoituksen nimi: Pakiet 16
Sisäinen tunniste: Pakiet 16
Optioiden kuvaus: 50 000 mg
Ilmoituksen nimi: Pakiet 17
Sisäinen tunniste: Pakiet 17
Ilmoituksen nimi: Pakiet 18
Sisäinen tunniste: Pakiet 18
Optioiden kuvaus: 408 szt
Ilmoituksen nimi: Pakiet 19
Sisäinen tunniste: Pakiet 19
Optioiden kuvaus: 2 920 szt
Ilmoituksen nimi: Pakiet 20
Sisäinen tunniste: Pakiet 20
Optioiden kuvaus: 76 300 mg
Ilmoituksen nimi: Pakiet 21
Sisäinen tunniste: Pakiet 21
Optioiden kuvaus: 140 op
Ilmoituksen nimi: Pakiet 22
Sisäinen tunniste: Pakiet 22
Optioiden kuvaus: 10 szt
Ilmoituksen nimi: Pakiet 23
Sisäinen tunniste: Pakiet 23
Ilmoituksen nimi: Pakiet 24
Sisäinen tunniste: Pakiet 24
Ilmoituksen nimi: Pakiet 25
Sisäinen tunniste: Pakiet 25
Ilmoituksen nimi: Pakiet 26
Sisäinen tunniste: Pakiet 26
Optioiden kuvaus: 2 szt
2. Procédure
Procédure
Titre: LEKI 20
Identifiant interne: ZP-26-074UN
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: https://www.platformazakupowa.pl
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33690000 Médicaments divers
Titre: Pakiet 1
Identifiant interne: Pakiet 1
Description des options: 8 000 mg
Titre: Pakiet 2
Identifiant interne: Pakiet 2
Description des options: 50 szt
Titre: Pakiet 3
Identifiant interne: Pakiet 3
Description des options: 5 szt
Titre: Pakiet 4
Identifiant interne: Pakiet 4
Description des options: 20 szt
Titre: Pakiet 5
Identifiant interne: Pakiet 5
Description des options: 30 szt
Titre: Pakiet 6
Identifiant interne: Pakiet 6
Description des options: 500 szt
Titre: Pakiet 7
Identifiant interne: Pakiet 7
Description des options: 100 op
Titre: Pakiet 8
Identifiant interne: Pakiet 8
Description des options: 500 000 mg
Titre: Pakiet 9
Identifiant interne: Pakiet 9
Description des options: 15 000 szt
Titre: Pakiet 10
Identifiant interne: Pakiet 10
Description des options: 1 000 szt
Titre: Pakiet 11
Identifiant interne: Pakiet 11
Description des options: 900 000 mg
Titre: Pakiet 12
Identifiant interne: Pakiet 12
Description des options: 400 szt
Titre: Pakiet 13
Identifiant interne: Pakiet 13
Description des options: 300 szt
Titre: Pakiet 14
Identifiant interne: Pakiet 14
Titre: Pakiet 15
Identifiant interne: Pakiet 15
Description des options: 840 szt
Titre: Pakiet 16
Identifiant interne: Pakiet 16
Description des options: 50 000 mg
Titre: Pakiet 17
Identifiant interne: Pakiet 17
Titre: Pakiet 18
Identifiant interne: Pakiet 18
Description des options: 408 szt
Titre: Pakiet 19
Identifiant interne: Pakiet 19
Description des options: 2 920 szt
Titre: Pakiet 20
Identifiant interne: Pakiet 20
Description des options: 76 300 mg
Titre: Pakiet 21
Identifiant interne: Pakiet 21
Description des options: 140 op
Titre: Pakiet 22
Identifiant interne: Pakiet 22
Description des options: 10 szt
Titre: Pakiet 23
Identifiant interne: Pakiet 23
Titre: Pakiet 24
Identifiant interne: Pakiet 24
Titre: Pakiet 25
Identifiant interne: Pakiet 25
Titre: Pakiet 26
Identifiant interne: Pakiet 26
Description des options: 2 szt
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: LEKI 20
Aitheantóir inmheánach: ZP-26-074UN
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Pakiet 1
Cur síos: produkt leczniczy
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 1
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: 8 000 mg
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Pakiet 2
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 2
Cur síos ar na roghanna: 50 szt
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Pakiet 3
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 3
Cur síos ar na roghanna: 5 szt
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Pakiet 4
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 4
Cur síos ar na roghanna: 20 szt
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Pakiet 5
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 5
Cur síos ar na roghanna: 30 szt
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Pakiet 6
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 6
Cur síos ar na roghanna: 500 szt
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Pakiet 7
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 7
Cur síos ar na roghanna: 100 op
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Pakiet 8
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 8
Cur síos ar na roghanna: 500 000 mg
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Pakiet 9
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 9
Cur síos ar na roghanna: 15 000 szt
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Pakiet 10
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 10
Cur síos ar na roghanna: 1 000 szt
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Pakiet 11
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 11
Cur síos ar na roghanna: 900 000 mg
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: Pakiet 12
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 12
Cur síos ar na roghanna: 400 szt
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: Pakiet 13
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 13
Cur síos ar na roghanna: 300 szt
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: Pakiet 14
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 14
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: Pakiet 15
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 15
Cur síos ar na roghanna: 840 szt
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: Pakiet 16
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 16
Cur síos ar na roghanna: 50 000 mg
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: Pakiet 17
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 17
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: Pakiet 18
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 18
Cur síos ar na roghanna: 408 szt
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: Pakiet 19
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 19
Cur síos ar na roghanna: 2 920 szt
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: Pakiet 20
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 20
Cur síos ar na roghanna: 76 300 mg
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: Pakiet 21
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 21
Cur síos ar na roghanna: 140 op
Luchtóg: LOT-0023
Teideal: Pakiet 22
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 22
Cur síos ar na roghanna: 10 szt
Luchtóg: LOT-0024
Teideal: Pakiet 23
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 23
Cur síos ar na roghanna: poz 1 – 50 szt poz 2 – 50 szt
Luchtóg: LOT-0025
Teideal: Pakiet 24
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 24
Cur síos ar na roghanna: poz 1 – 3 szt poz 2 – 300 szt
Luchtóg: LOT-0026
Teideal: Pakiet 25
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 25
Luchtóg: LOT-0027
Teideal: Pakiet 26
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 26
Cur síos ar na roghanna: 2 szt
2. Postupak
Postupak
Naslov: LEKI 20
Interna identifikacijska oznaka: ZP-26-074UN
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33690000 Razni lijekovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0002
Naslov: Pakiet 1
Opis: produkt leczniczy
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 1
Opcije:
Opis opcija: 8 000 mg
Grupa: LOT-0003
Naslov: Pakiet 2
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 2
Opis opcija: 50 szt
Grupa: LOT-0004
Naslov: Pakiet 3
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 3
Opis opcija: 5 szt
Grupa: LOT-0005
Naslov: Pakiet 4
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 4
Opis opcija: 20 szt
Grupa: LOT-0006
Naslov: Pakiet 5
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 5
Opis opcija: 30 szt
Grupa: LOT-0007
Naslov: Pakiet 6
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 6
Opis opcija: 500 szt
Grupa: LOT-0008
Naslov: Pakiet 7
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 7
Opis opcija: 100 op
Grupa: LOT-0009
Naslov: Pakiet 8
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 8
Opis opcija: 500 000 mg
Grupa: LOT-0010
Naslov: Pakiet 9
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 9
Opis opcija: 15 000 szt
Grupa: LOT-0011
Naslov: Pakiet 10
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 10
Opis opcija: 1 000 szt
Grupa: LOT-0012
Naslov: Pakiet 11
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 11
Opis opcija: 900 000 mg
Grupa: LOT-0013
Naslov: Pakiet 12
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 12
Opis opcija: 400 szt
Grupa: LOT-0014
Naslov: Pakiet 13
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 13
Opis opcija: 300 szt
Grupa: LOT-0015
Naslov: Pakiet 14
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 14
Grupa: LOT-0016
Naslov: Pakiet 15
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 15
Opis opcija: 840 szt
Grupa: LOT-0017
Naslov: Pakiet 16
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 16
Opis opcija: 50 000 mg
Grupa: LOT-0018
Naslov: Pakiet 17
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 17
Grupa: LOT-0019
Naslov: Pakiet 18
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 18
Opis opcija: 408 szt
Grupa: LOT-0020
Naslov: Pakiet 19
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 19
Opis opcija: 2 920 szt
Grupa: LOT-0021
Naslov: Pakiet 20
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 20
Opis opcija: 76 300 mg
Grupa: LOT-0022
Naslov: Pakiet 21
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 21
Opis opcija: 140 op
Grupa: LOT-0023
Naslov: Pakiet 22
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 22
Opis opcija: 10 szt
Grupa: LOT-0024
Naslov: Pakiet 23
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 23
Grupa: LOT-0025
Naslov: Pakiet 24
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 24
Grupa: LOT-0026
Naslov: Pakiet 25
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 25
Grupa: LOT-0027
Naslov: Pakiet 26
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 26
Opis opcija: 2 szt
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: LEKI 20
Vidaus identifikatorius: ZP-26-074UN
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33690000 Kiti vaistai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Pakiet 1
Aprašymas: produkt leczniczy
Vidaus identifikatorius: Pakiet 1
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: 8 000 mg
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Pakiet 2
Vidaus identifikatorius: Pakiet 2
Galimybių aprašymas: 50 szt
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Pakiet 3
Vidaus identifikatorius: Pakiet 3
Galimybių aprašymas: 5 szt
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Pakiet 4
Vidaus identifikatorius: Pakiet 4
Galimybių aprašymas: 20 szt
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Pakiet 5
Vidaus identifikatorius: Pakiet 5
Galimybių aprašymas: 30 szt
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Pakiet 6
Vidaus identifikatorius: Pakiet 6
Galimybių aprašymas: 500 szt
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Pakiet 7
Vidaus identifikatorius: Pakiet 7
Galimybių aprašymas: 100 op
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Pakiet 8
Vidaus identifikatorius: Pakiet 8
Galimybių aprašymas: 500 000 mg
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Pakiet 9
Vidaus identifikatorius: Pakiet 9
Galimybių aprašymas: 15 000 szt
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Pakiet 10
Vidaus identifikatorius: Pakiet 10
Galimybių aprašymas: 1 000 szt
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Pakiet 11
Vidaus identifikatorius: Pakiet 11
Galimybių aprašymas: 900 000 mg
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: Pakiet 12
Vidaus identifikatorius: Pakiet 12
Galimybių aprašymas: 400 szt
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: Pakiet 13
Vidaus identifikatorius: Pakiet 13
Galimybių aprašymas: 300 szt
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: Pakiet 14
Vidaus identifikatorius: Pakiet 14
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: Pakiet 15
Vidaus identifikatorius: Pakiet 15
Galimybių aprašymas: 840 szt
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: Pakiet 16
Vidaus identifikatorius: Pakiet 16
Galimybių aprašymas: 50 000 mg
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: Pakiet 17
Vidaus identifikatorius: Pakiet 17
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: Pakiet 18
Vidaus identifikatorius: Pakiet 18
Galimybių aprašymas: 408 szt
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pavadinimas: Pakiet 19
Vidaus identifikatorius: Pakiet 19
Galimybių aprašymas: 2 920 szt
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: Pakiet 20
Vidaus identifikatorius: Pakiet 20
Galimybių aprašymas: 76 300 mg
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pavadinimas: Pakiet 21
Vidaus identifikatorius: Pakiet 21
Galimybių aprašymas: 140 op
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pavadinimas: Pakiet 22
Vidaus identifikatorius: Pakiet 22
Galimybių aprašymas: 10 szt
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pavadinimas: Pakiet 23
Vidaus identifikatorius: Pakiet 23
Pirkimo dalis: LOT-0025
Pavadinimas: Pakiet 24
Vidaus identifikatorius: Pakiet 24
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pavadinimas: Pakiet 25
Vidaus identifikatorius: Pakiet 25
Pirkimo dalis: LOT-0027
Pavadinimas: Pakiet 26
Vidaus identifikatorius: Pakiet 26
Galimybių aprašymas: 2 szt
Interne identificatiecode: ZP-26-074UN
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: produkt leczniczy
Interne identificatiecode: Pakiet 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 8 000 mg
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Pakiet 2
Beschrijving van de opties: 50 szt
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Pakiet 3
Beschrijving van de opties: 5 szt
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Pakiet 4
Beschrijving van de opties: 20 szt
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Pakiet 5
Beschrijving van de opties: 30 szt
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: Pakiet 6
Beschrijving van de opties: 500 szt
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: Pakiet 7
Beschrijving van de opties: 100 op
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: Pakiet 8
Beschrijving van de opties: 500 000 mg
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Pakiet 9
Beschrijving van de opties: 15 000 szt
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: Pakiet 10
Beschrijving van de opties: 1 000 szt
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: Pakiet 11
Beschrijving van de opties: 900 000 mg
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: Pakiet 12
Beschrijving van de opties: 400 szt
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: Pakiet 13
Beschrijving van de opties: 300 szt
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: Pakiet 14
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: Pakiet 15
Beschrijving van de opties: 840 szt
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: Pakiet 16
Beschrijving van de opties: 50 000 mg
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: Pakiet 17
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: Pakiet 18
Beschrijving van de opties: 408 szt
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: Pakiet 19
Beschrijving van de opties: 2 920 szt
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: Pakiet 20
Beschrijving van de opties: 76 300 mg
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: Pakiet 21
Beschrijving van de opties: 140 op
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: Pakiet 22
Beschrijving van de opties: 10 szt
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: Pakiet 23
Beschrijving van de opties: poz 1 – 50 szt poz 2 – 50 szt
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: Pakiet 24
Beschrijving van de opties: poz 1 – 3 szt poz 2 – 300 szt
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: Pakiet 25
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: Pakiet 26
Beschrijving van de opties: 2 szt
2. Procedura
Procedura
Tytuł: LEKI 20
Wewnętrzny identyfikator: ZP-26-074UN
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33690000 Różne produkty lecznicze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet 1
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 1
Opcje:
Opis opcji: 8 000 mg
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet 2
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 2
Opis opcji: 50 szt
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet 3
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 3
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet 4
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 4
Opis opcji: 20 szt
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pakiet 5
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 5
Opis opcji: 30 szt
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Pakiet 6
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 6
Opis opcji: 500 szt
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Pakiet 7
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 7
Opis opcji: 100 op
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Pakiet 8
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 8
Opis opcji: 500 000 mg
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Pakiet 9
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 9
Opis opcji: 15 000 szt
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Pakiet 10
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 10
Opis opcji: 1 000 szt
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Pakiet 11
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 11
Opis opcji: 900 000 mg
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Pakiet 12
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 12
Opis opcji: 400 szt
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Pakiet 13
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 13
Opis opcji: 300 szt
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Pakiet 14
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 14
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Pakiet 15
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 15
Opis opcji: 840 szt
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Pakiet 16
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 16
Opis opcji: 50 000 mg
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Pakiet 17
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 17
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Pakiet 18
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 18
Opis opcji: 408 szt
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Pakiet 19
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 19
Opis opcji: 2 920 szt
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Pakiet 20
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 20
Opis opcji: 76 300 mg
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Pakiet 21
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 21
Opis opcji: 140 op
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Pakiet 22
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 22
Opis opcji: 10 szt
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Pakiet 23
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 23
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Pakiet 24
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 24
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Pakiet 25
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 25
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Pakiet 26
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 26
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP-26-074UN
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33690000 Različna zdravila
5. Sklop
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Pakiet 1
Možnosti:
Opis možnosti: 8 000 mg
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Pakiet 2
Opis možnosti: 50 szt
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Pakiet 3
Opis možnosti: 5 szt
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Pakiet 4
Opis možnosti: 20 szt
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: Pakiet 5
Opis možnosti: 30 szt
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: Pakiet 6
Opis možnosti: 500 szt
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: Pakiet 7
Opis možnosti: 100 op
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: Pakiet 8
Opis možnosti: 500 000 mg
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: Pakiet 9
Opis možnosti: 15 000 szt
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: Pakiet 10
Opis možnosti: 1 000 szt
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: Pakiet 11
Opis možnosti: 900 000 mg
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: Pakiet 12
Opis možnosti: 400 szt
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: Pakiet 13
Opis možnosti: 300 szt
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: Pakiet 14
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: Pakiet 15
Opis možnosti: 840 szt
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: Pakiet 16
Opis možnosti: 50 000 mg
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: Pakiet 17
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: Pakiet 18
Opis možnosti: 408 szt
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: Pakiet 19
Opis možnosti: 2 920 szt
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: Pakiet 20
Opis možnosti: 76 300 mg
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: Pakiet 21
Opis možnosti: 140 op
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: Pakiet 22
Opis možnosti: 10 szt
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: Pakiet 23
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: Pakiet 24
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: Pakiet 25
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: Pakiet 26
Opis možnosti: 2 szt
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP-26-074UN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33690000 Varia
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: produkt leczniczy
Intern identifierare: Pakiet 1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 8 000 mg
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Pakiet 2
Beskrivning av alternativen: 50 szt
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Pakiet 3
Beskrivning av alternativen: 5 szt
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: Pakiet 4
Beskrivning av alternativen: 20 szt
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: Pakiet 5
Beskrivning av alternativen: 30 szt
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: Pakiet 6
Beskrivning av alternativen: 500 szt
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: Pakiet 7
Beskrivning av alternativen: 100 op
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: Pakiet 8
Beskrivning av alternativen: 500 000 mg
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: Pakiet 9
Beskrivning av alternativen: 15 000 szt
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: Pakiet 10
Beskrivning av alternativen: 1 000 szt
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: Pakiet 11
Beskrivning av alternativen: 900 000 mg
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: Pakiet 12
Beskrivning av alternativen: 400 szt
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: Pakiet 13
Beskrivning av alternativen: 300 szt
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: Pakiet 14
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: Pakiet 15
Beskrivning av alternativen: 840 szt
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: Pakiet 16
Beskrivning av alternativen: 50 000 mg
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: Pakiet 17
Del (anbudsområde): LOT-0019
Intern identifierare: Pakiet 18
Beskrivning av alternativen: 408 szt
Del (anbudsområde): LOT-0020
Intern identifierare: Pakiet 19
Beskrivning av alternativen: 2 920 szt
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: Pakiet 20
Beskrivning av alternativen: 76 300 mg
Del (anbudsområde): LOT-0022
Intern identifierare: Pakiet 21
Beskrivning av alternativen: 140 op
Del (anbudsområde): LOT-0023
Intern identifierare: Pakiet 22
Beskrivning av alternativen: 10 szt
Del (anbudsområde): LOT-0024
Intern identifierare: Pakiet 23
Beskrivning av alternativen: poz 1 – 50 szt poz 2 – 50 szt
Del (anbudsområde): LOT-0025
Intern identifierare: Pakiet 24
Beskrivning av alternativen: poz 1 – 3 szt poz 2 – 300 szt
Del (anbudsområde): LOT-0026
Intern identifierare: Pakiet 25
Del (anbudsområde): LOT-0027
Intern identifierare: Pakiet 26
Beskrivning av alternativen: 2 szt