2. Процедура
Процедура
Заглавие: Usługa zagospodarowania (przetwarzanie) ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) w podziale na 4 Pakiety
Описание: Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: Pakiet 1 Usługa zagospodarowania (przetwarzanie) ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) (dalej „Osady”) w odległości do 350 km (drogami dostosowanymi do transportu ciężarowego) od terenu Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach, 62-028 Koziegłowy ul. Gdyńska 1, w ilości 10 000 Mg. Pakiet 2 Usługa zagospodarowania (przetwarzanie) ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) (dalej „Osady”) w odległości do 350 km (drogami dostosowanymi do transportu ciężarowego) od terenu Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach, 62-028 Koziegłowy ul. Gdyńska 1, w ilości 10 000 Mg. Pakiet 3 Usługa zagospodarowania (przetwarzanie) ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) w odległości do 250 km (drogami dostosowanymi do transportu ciężarowego) z terenu Oczyszczalni Ścieków w Szlachęcinie, Mosinie-Puszczykowie, Borówcu oraz Chludowie, w ilości 7 000 Mg. Pakiet 4 Usługa zagospodarowania (przetwarzanie) ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) w odległości do 250 km (drogami dostosowanymi do transportu ciężarowego) z terenu Oczyszczalni Ścieków w Szlachęcinie, Mosinie-Puszczykowie, Borówcu oraz Chludowie, w ilości 7 000 Mg. Przedmiot Zamówienia nie obejmuje załadunku oraz transportu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w załączniku nr 5 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z/34/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90513900 Услуги по премахване на утайки
Допълнителна класификация (cpv): 90513800 Услуги по обработване на утайки, 90513600 Услуги по отстраняване на утайки
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Pakiet 1 Usługa zagospodarowania (przetwarzanie) ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05), w ilości 10 000 Mg.
Описание: Usługa zagospodarowania (przetwarzanie) ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) (dalej „Osady”) w odległości do 350 km (drogami dostosowanymi do transportu ciężarowego) od terenu Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach, 62-028 Koziegłowy ul. Gdyńska 1, w ilości 10 000 Mg Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z/34/2026-Pakiet 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Pakiet 2 Usługa zagospodarowania (przetwarzanie) ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05), w ilości 10 000 Mg.
Описание: Usługa zagospodarowania (przetwarzanie) ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) (dalej „Osady”) w odległości do 350 km (drogami dostosowanymi do transportu ciężarowego) od terenu Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach, 62-028 Koziegłowy ul. Gdyńska 1, w ilości 10 000 Mg. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z/34/2026-Pakiet 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Pakiet 3 Usługa zagospodarowania (przetwarzanie) ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05), w ilości 7 000 Mg.
Описание: Usługa zagospodarowania (przetwarzanie) ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05) w odległości do 250 km (drogami dostosowanymi do transportu ciężarowego) z terenu Oczyszczalni Ścieków w Szlachęcinie, Mosinie-Puszczykowie, Borówcu oraz Chludowie, w ilości 7 000 Mg. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z/34/2026-Pakiet 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Pakiet 4 Usługa zagospodarowania (przetwarzanie) ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu 19 08 05), w ilości 7 000 Mg.
Вътрешен идентификатор: Z/34/2026 - Pakiet 4
392184-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDZ/34/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90513900 Bortskaffelse af slam
Supplerende klassifikation (cpv): 90513800 Behandling af slam, 90513600 Fjernelse af slam
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDZ/34/2026-Pakiet 1
DelkontraktLOT-0002
Intern IDZ/34/2026-Pakiet 2
DelkontraktLOT-0003
Intern IDZ/34/2026-Pakiet 3
DelkontraktLOT-0004
Intern IDZ/34/2026 - Pakiet 4
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Z/34/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90513900 Υπηρεσίες διάθεσης ιλύος
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90513800 Υπηρεσίες επεξεργασίας ιλύος, 90513600 Υπηρεσίες αφαίρεσης ιλύος
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Z/34/2026-Pakiet 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Z/34/2026-Pakiet 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Z/34/2026-Pakiet 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Z/34/2026 - Pakiet 4
Internal identifier: Z/34/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90513900 Sludge disposal services
Additional classification (cpv): 90513800 Sludge treatment services, 90513600 Sludge removal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Z/34/2026-Pakiet 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Z/34/2026-Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Z/34/2026-Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Z/34/2026 - Pakiet 4
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: Z/34/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90513900 Settekõrvaldusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 90513800 Settekäitlusteenused, 90513600 Sette-eemaldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Z/34/2026-Pakiet 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Z/34/2026-Pakiet 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: Z/34/2026-Pakiet 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: Z/34/2026 - Pakiet 4
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: Z/34/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90513900 Services d'évacuation des boues
Nomenclature complémentaire (cpv): 90513800 Services de traitement des boues, 90513600 Services d'élimination des boues
Identifiant interne: Z/34/2026-Pakiet 1
Identifiant interne: Z/34/2026-Pakiet 2
Identifiant interne: Z/34/2026-Pakiet 3
Identifiant interne: Z/34/2026 - Pakiet 4
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: Z/34/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Z/34/2026-Pakiet 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Z/34/2026-Pakiet 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Z/34/2026-Pakiet 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: Z/34/2026 - Pakiet 4
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: Z/34/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90513900 Usluge zbrinjavanja mulja
Dodatna klasifikacija (cpv): 90513800 Usluge obrade mulja, 90513600 Usluge uklanjanja mulja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Z/34/2026-Pakiet 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Z/34/2026-Pakiet 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Z/34/2026-Pakiet 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: Z/34/2026 - Pakiet 4
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: Z/34/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90513900 Iszapelhelyezési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 90513800 Iszapkezelési szolgáltatások, 90513600 Iszapeltávolítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Z/34/2026-Pakiet 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Z/34/2026-Pakiet 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: Z/34/2026-Pakiet 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: Z/34/2026 - Pakiet 4
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: Z/34/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90513900 Servizi di smaltimento fanghi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90513800 Servizi di trattamento fanghi, 90513600 Servizi di rimozione fanghi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Z/34/2026-Pakiet 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Z/34/2026-Pakiet 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: Z/34/2026-Pakiet 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: Z/34/2026 - Pakiet 4
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: Z/34/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90513900 Dumblo šalinimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90513800 Dumblo tvarkymo paslaugos, 90513600 Dumblo išgabenimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Z/34/2026-Pakiet 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Z/34/2026-Pakiet 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Z/34/2026-Pakiet 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: Z/34/2026 - Pakiet 4
Iekšējais identifikators: Z/34/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90513900 Notekūdeņu nosēdumu likvidēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90513800 Notekūdeņu nosēdumu attīrīšanas pakalpojumi, 90513600 Notekūdeņu nosēdumu aizvākšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Z/34/2026-Pakiet 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Z/34/2026-Pakiet 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Z/34/2026-Pakiet 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Z/34/2026 - Pakiet 4
392184-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecodeZ/34/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90513900 Diensten voor slibstorting
Aanvullende classificatie (cpv): 90513800 Diensten voor slibbehandeling, 90513600 Diensten voor slibverwijdering
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeZ/34/2026-Pakiet 1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodeZ/34/2026-Pakiet 2
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecodeZ/34/2026-Pakiet 3
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecodeZ/34/2026 - Pakiet 4
Wewnętrzny identyfikator: Z/34/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90513900 Usługi likwidacji osadów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90513800 Usługi obróbki osadów, 90513600 Usługi usuwania osadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Z/34/2026-Pakiet 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Z/34/2026-Pakiet 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Z/34/2026-Pakiet 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Z/34/2026 - Pakiet 4
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: Z/34/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90513900 Servicii de eliminare a nămolului
Clasificare suplimentară (cpv): 90513800 Servicii de tratare a nămolului, 90513600 Servicii de înlăturare a nămolului
Identificator intern: Z/34/2026-Pakiet 1
Identificator intern: Z/34/2026-Pakiet 2
Identificator intern: Z/34/2026-Pakiet 3
Identificator intern: Z/34/2026 - Pakiet 4
392184-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorZ/34/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90513900 Služby na likvidáciu kalu
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90513800 Služby na spracovanie kalu, 90513600 Služby na odstraňovanie kalu
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorZ/34/2026-Pakiet 1
ČasťLOT-0002
Interný identifikátorZ/34/2026-Pakiet 2
ČasťLOT-0003
Interný identifikátorZ/34/2026-Pakiet 3
ČasťLOT-0004
Interný identifikátorZ/34/2026 - Pakiet 4
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: Z/34/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513900 Hantering av slam
Ytterligare klassificering (cpv): 90513800 Behandling av slam, 90513600 Avlägsnande av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Z/34/2026-Pakiet 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Z/34/2026-Pakiet 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Z/34/2026-Pakiet 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Z/34/2026 - Pakiet 4