Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
Място на изпълнение
Пощенски адрес: ul. Gładkie 1
Град: Zakopane
Пощенски код: 34-500
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Nowotarski (PL219)
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
Udførelsessted
Postadresse: ul. Gładkie 1
By: Zakopane
Postnummer: 34-500
Landsdel (NUTS): Nowotarski (PL219)
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
Τόπος εκτέλεσης
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Gładkie 1
Πόλη: Zakopane
Ταχυδρομικός κώδικας: 34-500
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Nowotarski (PL219)
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Place of performance
Postal address: ul. Gładkie 1
Town: Zakopane
Postcode: 34-500
Country subdivision (NUTS): Nowotarski (PL219)
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
Lugar de ejecución
Dirección postal: ul. Gładkie 1
Localidad: Zakopane
Código postal: 34-500
Subdivisión del país (NUTS): Nowotarski (PL219)
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
Lepingu täitmise koht
Postiaadress: ul. Gładkie 1
Linn: Zakopane
Sihtnumber: 34-500
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Suorituspaikka
Postiosoite: ul. Gładkie 1
Postitoimipaikka: Zakopane
Postinumero: 34-500
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
Luogo di esecuzione
Indirizzo postale: ul. Gładkie 1
Località: Zakopane
Codice postale: 34-500
Suddivisione del paese (NUTS): Nowotarski (PL219)
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
Sutarties vykdymo vieta
Pašto adresas: ul. Gładkie 1
Miestas: Zakopane
Pašto kodas: 34-500
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Nowotarski (PL219)
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
Plaats van uitvoering
Postadres: ul. Gładkie 1
Stad: Zakopane
Onderverdeling land (NUTS): Nowotarski (PL219)
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul. Gładkie 1
Miejscowość: Zakopane
Kod pocztowy: 34-500
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
Local de execução
Endereço postal: ul. Gładkie 1
Cidade: Zakopane
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Locul de executare
Adresă poștală: ul. Gładkie 1
Localitate: Zakopane
Cod poștal: 34-500
Subdiviziunea țării (NUTS): Nowotarski (PL219)
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
Miesto plnenia
Poštová adresa: ul. Gładkie 1
Mesto: Zakopane
PSČ: 34-500
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Nowotarski (PL219)
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
Kraj izvajanja
Poštni naslov: ul. Gładkie 1
Poštna številka: 34-500
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
Leveransplats
Postadress: ul. Gładkie 1
Ort: Zakopane
Del av land (NUTS): Nowotarski (PL219)