2. Процедура
Процедура
Заглавие: »INNOVUM - Odkup in prenova objekta Fakultete za logistiko Univerze v Mariboru z raziskovalnim centrom za logistiko«
Описание: V okviru javnega naročila je predvidena prenova objekta Fakultete za logistiko Univerze v Mariboru z raziskovalnim centrom za logistiko, pri kateri se upoštevajo okoljski vidiki.
Вътрешен идентификатор: 302/23-FL_DB/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45210000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 488863
Допълнителна класификация (cpv): 71200000 Архитектурни и свързани с тях услуги
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 302/23-FL_DB/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45210000 Bytová výstavba
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 488863
Další klasifikace (cpv): 71200000 Architektonické a související služby
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 302/23-FL_DB/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 488863
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 302/23-FL_DB/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45210000 Building construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 488863
Additional classification (cpv): 71200000 Architectural and related services
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 302/23-FL_DB/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45210000 Talonrakentaminen
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisäinen tunniste: 488863
Lisäluokitus (cpv): 71200000 Arkkitehtipalvelut
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 302/23-FL_DB/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 488863
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 302/23-FL_DB/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45210000 Radovi na podizanju zgrada
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 488863
Dodatna klasifikacija (cpv): 71200000 Arhitektonske i srodne usluge
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 302/23-FL_DB/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45210000 Magasépítési munka
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 488863
További osztályozás (cpv): 71200000 Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 302/23-FL_DB/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45210000 Lavori generali di costruzione di edifici
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 488863
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71200000 Servizi architettonici e servizi affini
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 302/23-FL_DB/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45210000 Pastatų statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 488863
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71200000 Architektūros ir susijusios paslaugos
Interne identificatiecode: 302/23-FL_DB/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 488863
Aanvullende classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
Wewnętrzny identyfikator: 302/23-FL_DB/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45210000 Roboty budowlane w zakresie budynków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 488863
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71200000 Usługi architektoniczne i podobne
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 302/23-FL_DB/26
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45210000 Construção de edifícios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 488863
Classificação adicional (cpv): 71200000 Serviços de arquitectura e afins
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 302/23-FL_DB/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45210000 Gradbena dela na stavbah
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 488863
Dodatna klasifikacija (cpv): 71200000 Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 302/23-FL_DB/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 488863
Ytterligare klassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster