2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku, z podziałem na trzy zadania: zad. 1: Zakup i dostawa zestawów komputerowych. zad. 2: Zakup i dostawa drukarek 3D i urządzeń wielofunkcyjnych. zad. 3: Zakup i dostawa urządzeń peryferyjnych.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku, z podziałem na trzy zadania: zad. 1: Zakup i dostawa zestawów komputerowych zad. 2: Zakup i dostawa drukarek 3D i urządzeń wielofunkcyjnych zad. 3: Zakup i dostawa urządzeń peryferyjnych w ramach realizacji projektu pod nazwą „Podniesienie poziomu kształcenia zawodowego w Rybniku poprzez rozbudowę i wyposażenie pracowni zawodowych realizowanego w ramach Priorytetu X Fundusze Europejskie na Transformację, Działanie 10.14 Infrastruktura szkolnictwa zawodowego w programie Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027”. Roboty objęte są decyzją o pozwoleniu na budowę nr 56/6740/2025 z dnia 25.02.2025 r. Zadanie 1: Zakup i dostawa zestawów komputerowych. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów komputerowych do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w ilości i o parametrach wskazanych w SWZ. Zad. 2 Zakup i dostawa drukarek 3D i urządzeń wielofunkcyjnych Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa drukarek 3D i urządzeń wielofunkcyjnychdo Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w ilości i o parametrach wskazanych w SWZ. Zad. 3 Zakup i dostawa urządzeń peryferyjnych Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa urządzeń peryferyjnych do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w ilości i o parametrach wskazanych w SWZ. Szczegółowy zakres zamówienia dla poszczególnych zadań określa SWZ z załącznikami.
Вътрешен идентификатор: A.2600.3.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
Допълнителна класификация (cpv): 30232100 Принтери и плотери, 30237200 Компютърни аксесоари, 30121100 Фотокопирни машини, 30237450 Графични таблети
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: zad. 1: Zakup i dostawa zestawów komputerowych
Описание: zad. 1: Zakup i dostawa zestawów komputerowych. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów komputerowych.do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w ilości i o parametrach wskazanych w SWZ. Szczegółowy zakres zamówienia precyzuje SWZ z załącznikami.
Вътрешен идентификатор: zad. 1: Zakup i dostawa zestawów komputerowych
Допълнителна класификация (cpv): 30237200 Компютърни аксесоари
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: zad. 2: Zakup i dostawa drukarek 3D i urządzeń wielofunkcyjnych.
Описание: Zad. 2 Zakup i dostawa sprzętu drukarek 3D i urządzeń wielofunkcyjnych Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa drukarek 3D i urządzeń wielofunkcyjnycho do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w ilości i o parametrach wskazanych w SWZ. Szczegółowy zakres zamówienia precyzuje SWZ z załącznikami.
Вътрешен идентификатор: zad. 2: Zakup i dostawa drukarek 3D i urządzeń wielofunkcyjnych.
Основна класификация (cpv): 30121100 Фотокопирни машини
Допълнителна класификация (cpv): 30232100 Принтери и плотери
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: zad. 3: Zakup i dostawa urządzeń peryferyjnych.
Описание: zad. 3: Zakup i dostawa urządzeń peryferyjnych. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa urządzeń peryferyjnych do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w ilości i o parametrach wskazanych w SWZ.
Вътрешен идентификатор: zad. 3: Zakup i dostawa urządzeń peryferyjnych.
Основна класификация (cpv): 30237200 Компютърни аксесоари
Допълнителна класификация (cpv): 30232100 Принтери и плотери, 30237450 Графични таблети
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: A.2600.3.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30200000 Počítače
Další klasifikace (cpv): 30232100 Tiskárny a kresliče, 30237200 Počítačová příslušenství, 30121100 Fotokopírovací stroje, 30237450 Grafické tablety
5. Část
Část: LOT-0001
Další klasifikace (cpv): 30237200 Počítačová příslušenství
Část: LOT-0002
Hlavní klasifikace (cpv): 30121100 Fotokopírovací stroje
Další klasifikace (cpv): 30232100 Tiskárny a kresliče
Část: LOT-0003
Hlavní klasifikace (cpv): 30237200 Počítačová příslušenství
Další klasifikace (cpv): 30232100 Tiskárny a kresliče, 30237450 Grafické tablety
392322-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDA.2600.3.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler
Supplerende klassifikation (cpv): 30232100 Printere og plottere, 30237200 Tilbehør til datamater, 30121100 Fotokopimaskiner, 30237450 Tegneplader
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 30237200 Tilbehør til datamater
DelkontraktLOT-0002
Primær klassifikation (cpv): 30121100 Fotokopimaskiner
Supplerende klassifikation (cpv): 30232100 Printere og plottere
DelkontraktLOT-0003
Primær klassifikation (cpv): 30237200 Tilbehør til datamater
Supplerende klassifikation (cpv): 30232100 Printere og plottere, 30237450 Tegneplader
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: A.2600.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30237200 Computerzubehör, 30121100 Fotokopierer, 30237450 Grafiktabletts
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Los: LOT-0002
Haupteinstufung (cpv): 30121100 Fotokopierer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0003
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30237450 Grafiktabletts
392322-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku, z podziałem na trzy zadania: zad. 1: Zakup i dostawa zestawów komputerowych. zad. 2: Zakup i dostawa drukarek 3D i urządzeń wielofunkcyjnych. zad. 3: Zakup i dostawa urządzeń peryferyjnych.
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόA.2600.3.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30232100 Εκτυπωτές και σχεδιογράφοι, 30237200 Εξαρτήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών, 30121100 Φωτοαντιγραφικά, 30237450 Πινακίδες γραφικών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30237200 Εξαρτήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών
ΠαρτίδαLOT-0002
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30121100 Φωτοαντιγραφικά
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30232100 Εκτυπωτές και σχεδιογράφοι
ΠαρτίδαLOT-0003
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30237200 Εξαρτήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30232100 Εκτυπωτές και σχεδιογράφοι, 30237450 Πινακίδες γραφικών
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: A.2600.3.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
Clasificación adicional (cpv): 30232100 Impresoras y trazadores gráficos, 30237200 Accesorios informáticos, 30121100 Fotocopiadoras, 30237450 Tabletas gráficas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 30237200 Accesorios informáticos
Lote: LOT-0002
Clasificación principal (cpv): 30121100 Fotocopiadoras
Clasificación adicional (cpv): 30232100 Impresoras y trazadores gráficos
Lote: LOT-0003
Clasificación principal (cpv): 30237200 Accesorios informáticos
Clasificación adicional (cpv): 30232100 Impresoras y trazadores gráficos, 30237450 Tabletas gráficas
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: A.2600.3.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
Täiendav liigitus (cpv): 30232100 Printerid ja plotterid, 30237200 Arvutimanused, 30121100 Fotokoopiamasinad, 30237450 Graafikalauad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 30237200 Arvutimanused
Osa: LOT-0002
Peamine liigitus (cpv): 30121100 Fotokoopiamasinad
Täiendav liigitus (cpv): 30232100 Printerid ja plotterid
Osa: LOT-0003
Peamine liigitus (cpv): 30237200 Arvutimanused
Täiendav liigitus (cpv): 30232100 Printerid ja plotterid, 30237450 Graafikalauad
392322-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachA.2600.3.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Aicmiú breise (cpv): 30232100 Printers and plotters, 30237200 Computer accessories, 30121100 Photocopiers, 30237450 Graphics tablets
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aicmiú breise (cpv): 30237200 Computer accessories
LuchtógLOT-0002
Príomhaicmiú (cpv): 30121100 Photocopiers
Aicmiú breise (cpv): 30232100 Printers and plotters
LuchtógLOT-0003
Príomhaicmiú (cpv): 30237200 Computer accessories
Aicmiú breise (cpv): 30232100 Printers and plotters, 30237450 Graphics tablets
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: A.2600.3.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine
Dodatna klasifikacija (cpv): 30232100 Pisači i ploteri, 30237200 Pribor za računala, 30121100 Strojevi za fotokopiranje, 30237450 Grafičke table
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 30237200 Pribor za računala
Grupa: LOT-0002
Glavna klasifikacija (cpv): 30121100 Strojevi za fotokopiranje
Dodatna klasifikacija (cpv): 30232100 Pisači i ploteri
Grupa: LOT-0003
Glavna klasifikacija (cpv): 30237200 Pribor za računala
Dodatna klasifikacija (cpv): 30232100 Pisači i ploteri, 30237450 Grafičke table
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: A.2600.3.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik
További osztályozás (cpv): 30232100 Nyomtató- és rajzológépek, 30237200 Számítógépes tartozékok, 30121100 Fénymásolók, 30237450 Fényceruzatáblák
5. Rész
Rész: LOT-0001
További osztályozás (cpv): 30237200 Számítógépes tartozékok
Rész: LOT-0002
Fő osztályozás (cpv): 30121100 Fénymásolók
További osztályozás (cpv): 30232100 Nyomtató- és rajzológépek
Rész: LOT-0003
Fő osztályozás (cpv): 30237200 Számítógépes tartozékok
További osztályozás (cpv): 30232100 Nyomtató- és rajzológépek, 30237450 Fényceruzatáblák
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: A.2600.3.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30232100 Stampanti e tracciatori, 30237200 Accessori per computer, 30121100 Fotocopiatrici, 30237450 Tavolette grafiche
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30237200 Accessori per computer
Lotto: LOT-0002
Classificazione principale (cpv): 30121100 Fotocopiatrici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30232100 Stampanti e tracciatori
Lotto: LOT-0003
Classificazione principale (cpv): 30237200 Accessori per computer
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30232100 Stampanti e tracciatori, 30237450 Tavolette grafiche
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: A.2600.3.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30232100 Spausdintuvai ir braižytuvai, 30237200 Kompiuterio priedai, 30121100 Fotokopijavimo aparatai, 30237450 Grafinės planšetės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30237200 Kompiuterio priedai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30121100 Fotokopijavimo aparatai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30232100 Spausdintuvai ir braižytuvai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30237200 Kompiuterio priedai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30232100 Spausdintuvai ir braižytuvai, 30237450 Grafinės planšetės
392322-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeA.2600.3.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters, 30237200 Computertoebehoren, 30121100 Fotokopieerapparaten, 30237450 Grafische tabletten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 30237200 Computertoebehoren
PerceelLOT-0002
Belangrijkste classificatie (cpv): 30121100 Fotokopieerapparaten
Aanvullende classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
PerceelLOT-0003
Belangrijkste classificatie (cpv): 30237200 Computertoebehoren
Aanvullende classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters, 30237450 Grafische tabletten
Wewnętrzny identyfikator: A.2600.3.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30232100 Drukarki i plotery, 30237200 Akcesoria komputerowe, 30121100 Fotokopiarki, 30237450 Tablety graficzne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30237200 Akcesoria komputerowe
Część zamówienia: LOT-0002
Główna klasyfikacja (cpv): 30121100 Fotokopiarki
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30232100 Drukarki i plotery
Część zamówienia: LOT-0003
Główna klasyfikacja (cpv): 30237200 Akcesoria komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30232100 Drukarki i plotery, 30237450 Tablety graficzne
392322-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoA.2600.3.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 30200000 Equipamento e material informático
Classificação adicional (cpv): 30232100 Impressoras e traçadores de gráficos, 30237200 Acessórios para computadores, 30121100 Fotocopiadoras, 30237450 Tabletas gráficas
LoteLOT-0001
Classificação adicional (cpv): 30237200 Acessórios para computadores
LoteLOT-0002
Classificação principal (cpv): 30121100 Fotocopiadoras
Classificação adicional (cpv): 30232100 Impressoras e traçadores de gráficos
LoteLOT-0003
Classificação principal (cpv): 30237200 Acessórios para computadores
Classificação adicional (cpv): 30232100 Impressoras e traçadores de gráficos, 30237450 Tabletas gráficas
392322-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Echipament şi accesorii pentru computer – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku, z podziałem na trzy zadania: zad. 1: Zakup i dostawa zestawów komputerowych. zad. 2: Zakup i dostawa drukarek 3D i urządzeń wielofunkcyjnych. zad. 3: Zakup i dostawa urządzeń peryferyjnych.
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internA.2600.3.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer
Clasificare suplimentară (cpv): 30232100 Imprimante şi trasatoare, 30237200 Accesorii pentru computere, 30121100 Fotocopiatoare, 30237450 Tablete grafice
5. Lot
LotLOT-0001
Clasificare suplimentară (cpv): 30237200 Accesorii pentru computere
LotLOT-0002
Clasificarea principală (cpv): 30121100 Fotocopiatoare
Clasificare suplimentară (cpv): 30232100 Imprimante şi trasatoare
LotLOT-0003
Clasificarea principală (cpv): 30237200 Accesorii pentru computere
Clasificare suplimentară (cpv): 30232100 Imprimante şi trasatoare, 30237450 Tablete grafice
392322-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorA.2600.3.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor
Dodatna klasifikacija (cpv): 30232100 Tiskalniki in risalniki, 30237200 Pribor za računalnike, 30121100 Fotokopirni stroji, 30237450 Grafične tablice
5. Sklop
SklopLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 30237200 Pribor za računalnike
SklopLOT-0002
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30121100 Fotokopirni stroji
Dodatna klasifikacija (cpv): 30232100 Tiskalniki in risalniki
SklopLOT-0003
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30237200 Pribor za računalnike
Dodatna klasifikacija (cpv): 30232100 Tiskalniki in risalniki, 30237450 Grafične tablice
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: A.2600.3.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30232100 Skrivare och kurvskrivare, 30237200 Datortillbehör, 30121100 Fotokopieringsmaskiner, 30237450 Tabletter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 30237200 Datortillbehör
Del (anbudsområde): LOT-0002
Huvudklassificering (cpv): 30121100 Fotokopieringsmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 30232100 Skrivare och kurvskrivare
Del (anbudsområde): LOT-0003
Huvudklassificering (cpv): 30237200 Datortillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 30232100 Skrivare och kurvskrivare, 30237450 Tabletter