See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych i chemioterapii nowotworów na potrzeby Klinik USK-2 PUM w Szczecinie
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych i chemioterapii nowotworów na potrzeby Klinik USK-2 PUM w Szczecinie, zwanych dalej „wyrobami. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz szacowane ilości dotyczące wyrobów zostały zawarte w formularzu cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ). Formularze ten winien bezwzględnie być złożony wraz z formularzem oferty (zał. 1 do SWZ, zwany dalej również jako „FO”). 3. Zamawiający wymaga zaoferowania: a) produktów leczniczych zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. 2001.126.1381 ze zm.), wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie zadań od nr 1-15 4. Zamawiający wymaga aby zaoferowane produkty lecznicze znajdowały się w aktualnym na dzień składaniu ofert Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków: - załącznik B leki dostępne w ramach programu lekowego - dotyczy zadań: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 - załącznik C leki dostępne w ramach chemioterapii - dotyczy zadań: 3, 12, 13, 14, 15 Brak spełnienia warunku opisanego w pkt nr 2 oraz 3 skutkować będzie odrzuceniem oferty. 5. Zamawiający wymaga, by okres przydatności do użycia wszystkich oferowanych wyrobów wynosił minimum 12 miesięcy, licząc od daty dostawy do siedziby zamawiającego. 6. Ilości asortymentu stanowiącego przedmiot zamówienia określone w załączniku do umowy (ZADANIA NR 1-15) są wartościami szacunkowymi, służącymi do prawidłowego skalkulowania ceny oferty, porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Ilość zamawianego asortymentu, w ramach realizacji umowy może ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu, w ramach poszczególnych pozycji asortymentowych w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, z zastrzeżeniem, iż wartość oferty a zarazem Umowy wybranego Wykonawcy nie zostanie przekroczona. Zamawiającemu przysługuje prawo do niezrealizowania pełnej ilości i asortymentu umowy określonych w umowie. W takiej sytuacji Wykonawcy nie będą przysługiwać żadne roszczenia. Zamawiającemu przysługuje prawo do niezrealizowania pełnego przedmiotu umowy. Kwalifikacja pacjentów do programów lekowych odbywa się na podstawie kryteriów ustalonych przez Ministerstwo Zdrowia i NFZ. Zamawiający pozostaje bez realnego wpływu na nie, zatem nie może zadeklarować minimalnego poziomu realizacji zamówienia. 7. Zamawiający na podstawie art. 30 ust. 2 ustawy PZP udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. 8. Zamówienie składa się z 15 zadań, którego szczegółowy opis został zawarty w zał 2 FCJ. 9. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Вътрешен идентификатор: ZP.220.90.26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33690000 Разни медикаменти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie 1 Program lekowy leczenia chorych na zapalenie błony naczyniowej oka B.105
Вътрешен идентификатор: zadanie 1
Основна класификация (cpv): 33662100 Офталмологични медикаменти
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie 2 Program lekowy leczenia pacjentów z rakiem urotelialnym B.141.FM
Вътрешен идентификатор: zadanie 2
Основна класификация (cpv): 33652100 Антинеопластични средства
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Zadanie 3 Leki stosowane w chemioterapii nowotworów
Вътрешен идентификатор: zadanie 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Zadanie 4 Program lekowy leczenia wtórnej nadczynności przytarczyc u pacjentów leczonych nerkozastępczo dializami B.39
Вътрешен идентификатор: zadanie 4
Основна класификация (cpv): 33642300 Медицински продукти за тироидна терапия
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Zadanie 5 Program lekowy leczenia chorych na raka gruczołu krokowego B.56
Вътрешен идентификатор: zadanie 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Zadanie 6 Program lekowy leczenia tętniczego nadciśnienia płucnego (TNP) B.31
Вътрешен идентификатор: zadanie 6
Основна класификация (cpv): 33622200 Антихипертонични медикаменти
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Zadanie 7 Program lekowy leczenia pacjentów z kardiomiopatią B.162
Вътрешен идентификатор: zadanie 7
Основна класификация (cpv): 33622100 Медикаменти, използвани в кардиологията
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Zadanie 8 Program lekowy leczenia pacjentów z rakiem urotelialnym B.141.FM
Вътрешен идентификатор: zadanie 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Zadanie 9 Programy leczenia nowotworów: B.4; B.10; B.159
Вътрешен идентификатор: zadanie 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Zadanie 10 Programy lekowy leczenia pacjentów z neurogenną nadreaktywnością wypieracza B.73
Вътрешен идентификатор: zadanie 10
Основна класификация (cpv): 33640000 Медикаменти за пикочно-половата система и хормони
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Zadanie 11 Program lekowy leczenia tętniczego nadciśnienia płucnego (TNP) B.31
Вътрешен идентификатор: zadanie 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Zadanie nr 12 Leki stosowane w chemioterapii nowotworów
Вътрешен идентификатор: zadanie 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Zadanie nr 13 Leki stosowane w chemioterapii nowotworów C.104
Вътрешен идентификатор: zadanie 13
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Zadanie nr 14 Leki stosowane pomocniczo w chemioterapii nowotworów - środki przeciwwymiotne
Вътрешен идентификатор: zadanie 14
Основна класификация (cpv): 33610000 Медикаменти за храносмилателната система и метаболизма
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Zadanie nr 15 Leki stosowane pomocniczo w chemioterapii nowotworów - środki krwiotwórcze C.0.10.
Вътрешен идентификатор: zadanie 15
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZP.220.90.26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33690000 Různé léčivé přípravky
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: zadanie 1
Hlavní klasifikace (cpv): 33662100 Oftalmologika
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: zadanie 2
Hlavní klasifikace (cpv): 33652100 Antineoplastika
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: zadanie 3
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: zadanie 4
Hlavní klasifikace (cpv): 33642300 Léčivé přípravky pro štítnou žlázu
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: zadanie 5
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: zadanie 6
Hlavní klasifikace (cpv): 33622200 Antihypertenziva
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: zadanie 7
Hlavní klasifikace (cpv): 33622100 Kardiaka
Část: LOT-0008
Interní identifikátor: zadanie 8
Část: LOT-0009
Interní identifikátor: zadanie 9
Část: LOT-0010
Interní identifikátor: zadanie 10
Hlavní klasifikace (cpv): 33640000 Léčivé přípravky pro urogenitální systém a hormony
Část: LOT-0011
Interní identifikátor: zadanie 11
Část: LOT-0012
Interní identifikátor: zadanie 12
Část: LOT-0013
Interní identifikátor: zadanie 13
Část: LOT-0015
Interní identifikátor: zadanie 14
Hlavní klasifikace (cpv): 33610000 Léčivé přípravky pro zažívací trakt a metabolismus
Část: LOT-0016
Interní identifikátor: zadanie 15
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP.220.90.26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33690000 Diverse lægemidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: zadanie 1
Primær klassifikation (cpv): 33662100 Øjenmidler
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: zadanie 2
Primær klassifikation (cpv): 33652100 Cytostatika
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: zadanie 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: zadanie 4
Primær klassifikation (cpv): 33642300 Thyreoideaterapi
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: zadanie 5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: zadanie 6
Primær klassifikation (cpv): 33622200 Antihypertensiva
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: zadanie 7
Primær klassifikation (cpv): 33622100 Lægemidler til hjerteterapi
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: zadanie 8
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: zadanie 9
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: zadanie 10
Primær klassifikation (cpv): 33640000 Lægemidler til uorgenitalsystemet samt hormoner
Delkontrakt: LOT-0011
Intern ID: zadanie 11
Delkontrakt: LOT-0012
Intern ID: zadanie 12
Delkontrakt: LOT-0013
Intern ID: zadanie 13
Delkontrakt: LOT-0015
Intern ID: zadanie 14
Primær klassifikation (cpv): 33610000 Lægemidler til fordøjelsesorganer og stofskifte
Delkontrakt: LOT-0016
Intern ID: zadanie 15
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP.220.90.26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33690000 Διάφορα φάρμακα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: zadanie 1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33662100 Φάρμακα οφθαλμικών παθήσεων
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: zadanie 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33652100 Αντινεοπλασματικά φάρμακα
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: zadanie 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: zadanie 4
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33642300 Φάρμακα παθήσεων του θυροειδούς
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: zadanie 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: zadanie 6
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33622200 Αντιυπερτασικά
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: zadanie 7
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33622100 Φάρμακα θεραπείας των καρδιακών παθήσεων
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: zadanie 8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: zadanie 9
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: zadanie 10
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33640000 Φάρμακα για το γεννητικό και ουροποιητικό σύστημα και ορμόνες
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: zadanie 11
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: zadanie 12
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: zadanie 13
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: zadanie 14
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33610000 Φάρμακα για το πεπτικό σύστημα και το μεταβολισμό
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: zadanie 15
Internal identifier: ZP.220.90.26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: zadanie 1
Main classification (cpv): 33662100 Ophthalmologicals
Lot: LOT-0002
Internal identifier: zadanie 2
Main classification (cpv): 33652100 Antineoplastic agents
Lot: LOT-0003
Internal identifier: zadanie 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: zadanie 4
Main classification (cpv): 33642300 Thyroid therapy medicinal products
Lot: LOT-0005
Internal identifier: zadanie 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: zadanie 6
Main classification (cpv): 33622200 Antihypertensives
Lot: LOT-0007
Internal identifier: zadanie 7
Main classification (cpv): 33622100 Cardiac therapy medicinal products
Lot: LOT-0008
Internal identifier: zadanie 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: zadanie 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: zadanie 10
Main classification (cpv): 33640000 Medicinal products for the genitourinary system and hormones
Lot: LOT-0011
Internal identifier: zadanie 11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: zadanie 12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: zadanie 13
Lot: LOT-0015
Internal identifier: zadanie 14
Main classification (cpv): 33610000 Medicinal products for the alimentary tract and metabolism
Lot: LOT-0016
Internal identifier: zadanie 15
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP.220.90.26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33690000 Medicamentos diversos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: zadanie 1
Clasificación principal (cpv): 33662100 Medicamentos usados en oftalmología
Lote: LOT-0002
Identificador interno: zadanie 2
Clasificación principal (cpv): 33652100 Agentes antineoplásicos
Lote: LOT-0003
Identificador interno: zadanie 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: zadanie 4
Clasificación principal (cpv): 33642300 Terapia tiroidea
Lote: LOT-0005
Identificador interno: zadanie 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: zadanie 6
Clasificación principal (cpv): 33622200 Hipotensores
Lote: LOT-0007
Identificador interno: zadanie 7
Clasificación principal (cpv): 33622100 Medicamentos usados en cardioterapia
Lote: LOT-0008
Identificador interno: zadanie 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: zadanie 9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: zadanie 10
Clasificación principal (cpv): 33640000 Medicamentos para el sistema genitourinario y hormonas
Lote: LOT-0011
Identificador interno: zadanie 11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: zadanie 12
Lote: LOT-0013
Identificador interno: zadanie 13
Lote: LOT-0015
Identificador interno: zadanie 14
Clasificación principal (cpv): 33610000 Medicamentos para el aparato digestivo y el metabolismo
Lote: LOT-0016
Identificador interno: zadanie 15
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP.220.90.26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33690000 Mitmesugused ravimid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: zadanie 1
Peamine liigitus (cpv): 33662100 Oftalmoloogias kasutatavad ained
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: zadanie 2
Peamine liigitus (cpv): 33652100 Antineoplastilised ained
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: zadanie 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: zadanie 4
Peamine liigitus (cpv): 33642300 Kilpnäärme raviks kasutatavad ained
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: zadanie 5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: zadanie 6
Peamine liigitus (cpv): 33622200 Antihüpertensiivsed ained
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: zadanie 7
Peamine liigitus (cpv): 33622100 Südameraviained
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: zadanie 8
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: zadanie 9
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: zadanie 10
Peamine liigitus (cpv): 33640000 Urogenitaalsüsteemi ja hormoonide ravimid
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: zadanie 11
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: zadanie 12
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: zadanie 13
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: zadanie 14
Peamine liigitus (cpv): 33610000 Seedetrakti ja ainevahetust puudutavad ravimid
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: zadanie 15
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP.220.90.26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33690000 Muut lääkkeet
Sisäinen tunniste: zadanie 1
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33662100 Silmätautien lääkkeet
Sisäinen tunniste: zadanie 2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33652100 Solunsalpaajat ja sytostaatit
Sisäinen tunniste: zadanie 3
Sisäinen tunniste: zadanie 4
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33642300 Kilpirauhasen toimintahäiriöiden hoito
Sisäinen tunniste: zadanie 5
Sisäinen tunniste: zadanie 6
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33622200 Verenpainelääkkeet
Sisäinen tunniste: zadanie 7
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33622100 Sydänlääkkeet
Sisäinen tunniste: zadanie 8
Sisäinen tunniste: zadanie 9
Sisäinen tunniste: zadanie 10
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33640000 Sukupuoli- ja virtsaelinten sairauksien lääkkeet sekä hormonit
Sisäinen tunniste: zadanie 11
Sisäinen tunniste: zadanie 12
Sisäinen tunniste: zadanie 13
Sisäinen tunniste: zadanie 14
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33610000 Ruoansulatuselinten sairauksien ja aineenvaihduntasairauksien lääkkeet
Sisäinen tunniste: zadanie 15
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP.220.90.26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: zadanie 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: zadanie 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: zadanie 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: zadanie 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: zadanie 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: zadanie 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: zadanie 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: zadanie 8
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: zadanie 9
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: zadanie 10
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: zadanie 11
Luchtóg: LOT-0012
Aitheantóir inmheánach: zadanie 12
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: zadanie 13
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: zadanie 14
Luchtóg: LOT-0016
Aitheantóir inmheánach: zadanie 15
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP.220.90.26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33690000 Razni lijekovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: zadanie 1
Glavna klasifikacija (cpv): 33662100 Lijekovi koji se rabe u oftalmologiji
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: zadanie 2
Glavna klasifikacija (cpv): 33652100 Antineoplastični lijekovi
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: zadanie 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: zadanie 4
Glavna klasifikacija (cpv): 33642300 Lijekovi za liječenje štitnjače
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: zadanie 5
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: zadanie 6
Glavna klasifikacija (cpv): 33622200 Antihipertenzivi
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: zadanie 7
Glavna klasifikacija (cpv): 33622100 Lijekovi u kardiološkoj terapiji
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: zadanie 8
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: zadanie 9
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: zadanie 10
Glavna klasifikacija (cpv): 33640000 Lijekovi za genitourinarni sustav i hormoni
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: zadanie 11
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: zadanie 12
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: zadanie 13
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: zadanie 14
Glavna klasifikacija (cpv): 33610000 Lijekovi za probavni trakt i metabolizam
Grupa: LOT-0016
Interna identifikacijska oznaka: zadanie 15
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP.220.90.26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33690000 Különböző gyógyszerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: zadanie 1
Fő osztályozás (cpv): 33662100 Szemészeti gyógyszerek
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: zadanie 2
Fő osztályozás (cpv): 33652100 Daganatellenes szerek
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: zadanie 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: zadanie 4
Fő osztályozás (cpv): 33642300 Gyógyszerek pajzsmirigy kezelésére
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: zadanie 5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: zadanie 6
Fő osztályozás (cpv): 33622200 Magas vérnyomás elleni szerek
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: zadanie 7
Fő osztályozás (cpv): 33622100 Szív kezelésére szolgáló gyógyszerek
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: zadanie 8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: zadanie 9
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: zadanie 10
Fő osztályozás (cpv): 33640000 Az urogenitális rendszer gyógyszerei és hormonok
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: zadanie 11
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: zadanie 12
Rész: LOT-0013
Belső azonosító: zadanie 13
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: zadanie 14
Fő osztályozás (cpv): 33610000 A tápcsatorna és az anyagcsere gyógyszerei
Rész: LOT-0016
Belső azonosító: zadanie 15
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP.220.90.26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33690000 Medicinali vari
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: zadanie 1
Classificazione principale (cpv): 33662100 Prodotti oftalmologici
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: zadanie 2
Classificazione principale (cpv): 33652100 Agenti antineoplastici
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: zadanie 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: zadanie 4
Classificazione principale (cpv): 33642300 Terapia tiroidea
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: zadanie 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: zadanie 6
Classificazione principale (cpv): 33622200 Antiipertensivi
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: zadanie 7
Classificazione principale (cpv): 33622100 Medicinali per la terapia cardiaca
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: zadanie 8
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: zadanie 9
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: zadanie 10
Classificazione principale (cpv): 33640000 Medicinali per il sistema genito-urinario e ormoni
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: zadanie 11
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: zadanie 12
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: zadanie 13
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: zadanie 14
Classificazione principale (cpv): 33610000 Medicinali per il tubo digestivo e il metabolismo
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: zadanie 15
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP.220.90.26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33690000 Kiti vaistai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: zadanie 1
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33662100 Vaistai akių ligoms gydyti
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: zadanie 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33652100 Antinavikiniai vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: zadanie 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: zadanie 4
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33642300 Skydliaukę veikiantys vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: zadanie 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: zadanie 6
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33622200 Kraujospūdį mažinantys vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: zadanie 7
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33622100 Širdį veikiantys vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: zadanie 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: zadanie 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: zadanie 10
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33640000 Urogenitalinę sistemą veikiantys vaistai ir hormonai
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: zadanie 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: zadanie 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: zadanie 13
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: zadanie 14
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33610000 Virškinimo traktą ir metabolizmą veikiantys vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: zadanie 15
Iekšējais identifikators: ZP.220.90.26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33690000 Dažādas zāles
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: zadanie 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 33662100 Oftalmoloģiskie līdzekļi
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: zadanie 2
Galvenā klasifikācija (cpv): 33652100 Antineoplastiskie līdzekļi
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: zadanie 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: zadanie 4
Galvenā klasifikācija (cpv): 33642300 Vairogdziedzera terapijas zāles
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: zadanie 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: zadanie 6
Galvenā klasifikācija (cpv): 33622200 Antihipertensīvie līdzekļi
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: zadanie 7
Galvenā klasifikācija (cpv): 33622100 Kardioterapijas zāles
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: zadanie 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: zadanie 9
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: zadanie 10
Galvenā klasifikācija (cpv): 33640000 Uroģenitālās sistēmas zāles un hormoni
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: zadanie 11
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: zadanie 12
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: zadanie 13
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: zadanie 14
Galvenā klasifikācija (cpv): 33610000 Zāles gremošanas traktam un metabolismam
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: zadanie 15
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP.220.90.26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33690000 Prodotti mediċinali varji
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: zadanie 1
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33662100 Optalmoloġikali
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: zadanie 2
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33652100 Aġenti ta' l-antineoplastika
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: zadanie 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: zadanie 4
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33642300 Prodotti mediċinali għat-terapija tal-qarquċa tirodjali
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: zadanie 5
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: zadanie 6
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33622200 Antipertensivi
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: zadanie 7
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33622100 Prodotti mediċinali tat-terapija kardjaka
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: zadanie 8
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: zadanie 9
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: zadanie 10
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33640000 Prodotti mediċinali għas-sistema ġenito-jurinali u ormoni
Lott: LOT-0011
Identifikatur intern: zadanie 11
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: zadanie 12
Lott: LOT-0013
Identifikatur intern: zadanie 13
Lott: LOT-0015
Identifikatur intern: zadanie 14
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33610000 Prodotti mediċinali għall-passaġġ alimentari tan-nifs u tal-metaboliżmu
Lott: LOT-0016
Identifikatur intern: zadanie 15
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33690000 Medicamentos vários
Classificação principal (cpv): 33662100 Medicamentos usados em oftalmologia
Classificação principal (cpv): 33652100 Antineoplásicos
Classificação principal (cpv): 33642300 Terapêutica da tiróide
Classificação principal (cpv): 33622200 Anti-hipertensores
Classificação principal (cpv): 33622100 Medicamentos usados na terapêutica cardíaca
Classificação principal (cpv): 33640000 Medicamentos para o aparelho geniturinário e hormonas
Classificação principal (cpv): 33610000 Medicamentos para o tracto digestivo e o metabolismo
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP.220.90.26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33690000 Diverse medicamente
Identificator intern: zadanie 1
Clasificarea principală (cpv): 33662100 Medicamente pentru oftalmologie
Identificator intern: zadanie 2
Clasificarea principală (cpv): 33652100 Antineoplazice
Identificator intern: zadanie 3
Identificator intern: zadanie 4
Clasificarea principală (cpv): 33642300 Terapeutică pentru patologia tiroidiană
Identificator intern: zadanie 5
Identificator intern: zadanie 6
Clasificarea principală (cpv): 33622200 Antihipertensive
Identificator intern: zadanie 7
Clasificarea principală (cpv): 33622100 Medicamente utilizate în cardiologie
Identificator intern: zadanie 8
Identificator intern: zadanie 9
Identificator intern: zadanie 10
Clasificarea principală (cpv): 33640000 Medicamente pentru sistemul genito-urinar şi hormoni
Identificator intern: zadanie 11
Identificator intern: zadanie 12
Identificator intern: zadanie 13
Identificator intern: zadanie 14
Clasificarea principală (cpv): 33610000 Medicamente pentru tractul digestiv şi metabolism
Identificator intern: zadanie 15
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP.220.90.26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33690000 Rôzne liečivá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: zadanie 1
Hlavná klasifikácia (cpv): 33662100 Oftalmologiká
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: zadanie 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 33652100 Antineoplastické činidlá
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: zadanie 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: zadanie 4
Hlavná klasifikácia (cpv): 33642300 Liečivá pre tyreoidálnu terapiu
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: zadanie 5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: zadanie 6
Hlavná klasifikácia (cpv): 33622200 Antihypertenzíva
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: zadanie 7
Hlavná klasifikácia (cpv): 33622100 Liečivá pre srdcovú terapiu
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: zadanie 8
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: zadanie 9
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: zadanie 10
Hlavná klasifikácia (cpv): 33640000 Liečivá pre močovopohlavný systém
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: zadanie 11
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: zadanie 12
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: zadanie 13
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: zadanie 14
Hlavná klasifikácia (cpv): 33610000 Liečivá pre výživovú sústavu a látkovú premenu
Časť: LOT-0016
Interný identifikátor: zadanie 15
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP.220.90.26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33690000 Različna zdravila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: zadanie 1
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33662100 Zdravila za zdravljenje očesnih bolezni
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: zadanie 2
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33652100 Zdravila z delovanjem na novotvorbe
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: zadanie 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: zadanie 4
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33642300 Zdravila za bolezni ščitnice
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: zadanie 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: zadanie 6
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33622200 Antihipertenzivi
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: zadanie 7
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33622100 Zdravila za bolezni srca
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: zadanie 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: zadanie 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: zadanie 10
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33640000 Zdravila za zdravljenje bolezni sečil in spolovil ter hormoni
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: zadanie 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: zadanie 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: zadanie 13
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: zadanie 14
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33610000 Zdravila za zdravljene bolezni prebavil in presnove
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: zadanie 15
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP.220.90.26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33690000 Varia
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: zadanie 1
Huvudklassificering (cpv): 33662100 Medel vid ögonsjukdomar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: zadanie 2
Huvudklassificering (cpv): 33652100 Cytostatika/cytotoxiska medel
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: zadanie 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: zadanie 4
Huvudklassificering (cpv): 33642300 Tyreoideahormoner och antityreoida substanser
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: zadanie 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: zadanie 6
Huvudklassificering (cpv): 33622200 Antihypertensiva medel
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: zadanie 7
Huvudklassificering (cpv): 33622100 Medel vid hjärtsjukdomar
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: zadanie 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: zadanie 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: zadanie 10
Huvudklassificering (cpv): 33640000 Läkemedel som verkar på urin- och könsorgan; hormoner
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: zadanie 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: zadanie 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: zadanie 13
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: zadanie 14
Huvudklassificering (cpv): 33610000 Läkemedel för matsmältningsorgan och ämnesomsättning
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: zadanie 15