2. Процедура
Процедура
Заглавие: Impianti di fermata (avm - automatic vehicle monitoring) per la gestione delle informazioni ai passeggeri (paline on street) - azienda aspo
Описание: Procedura aperta ai sensi del libro iii (settori speciali) del d.lgs. 31/03/2023 n. 36 per l’affidamento del servizio di aggiornamento “impianti di fermata (avm - automatic vehicle monitoring) per la gestione delle informazioni ai passeggeri (paline on street) - azienda aspo”. lotto unico
Вътрешен идентификатор: 1
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
Допълнителна класификация (cpv): 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи, 51300000 Услуги по инсталиране на радио-, телевизионна и далекосъобщителна техника
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Impianti di fermata (AVM - Automatic Vehicle Monitoring) per la gestione delle informazioni ai passeggeri (paline on street) - Azienda ASPO”. lotto unico
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems, 51300000 Installation services of communications equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 1
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät, 51300000 Tietoliikennelaitteiden asentaminen
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 1
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 30200000 Matériel et fournitures informatiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 48000000 Logiciels et systèmes d'information, 51300000 Services d'installation de matériel de communications
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 1
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 1
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine
Dodatna klasifikacija (cpv): 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi, 51300000 Usluge instaliranja komunikacijske opreme
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 1
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik
További osztályozás (cpv): 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek, 51300000 Hírközlési berendezéssel kapcsolatos szerelési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos, 51300000 Ryšių įrangos montavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
Papildu klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas, 51300000 Sakaru iekārtu uzstādīšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen, 51300000 Installatie van communicatie-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 1
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 51300000 Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 1
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy, 51300000 Inštalácia komunikačných zariadení
5. Časť
Časť: LOT-0001