2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nadgradnja MAOP - Program odpisov in prenosov evidentiranih opredmetenih in neopredmetenih osnovnih sredstev v registru UKC Maribor
Описание: Predmet javnega naročila je nadgradnja informacijskega sistema MAOP s Programom odpisov in prenosov evidentiranih opredmetenih in neopredmetenih osnovnih sredstev v registru UKC Maribor.
Вътрешен идентификатор: JN-75071
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 72260000 Услуги, свързани със софтуерни продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 488972
392637-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorJN-75071
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 72260000 Služby programového vybavení
5. Část
ČástLOT-0000
Interní identifikátor488972
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-75071
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72260000 Programmelrelaterede tjenester
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 488972
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-75071
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 488972
Internal identifier: JN-75071
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 488972
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN-75071
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72260000 Servicios relacionados con el software
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 488972
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-75071
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72260000 Ohjelmistoihin liittyvät palvelut
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisäinen tunniste: 488972
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-75071
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 72260000 Services relatifs aux logiciels
Identifiant interne: 488972
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-75071
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72260000 Szoftverrel kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 488972
392637-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoJN-75071
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 72260000 Servizi connessi al software
5. Lotto
LottoLOT-0000
Identificativo interno488972
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: JN-75071
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 488972
Wewnętrzny identyfikator: JN-75071
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72260000 Usługi w zakresie oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 488972
392637-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoJN-75071
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 72260000 Serviços relacionados com software
LoteLOT-0000
Identificador interno488972
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-75071
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72260000 Servicii de software
Identificator intern: 488972
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-75071
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72260000 Služby súvisiace so softvérom
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 488972
392637-2026 - Javni razpis
Slovenija – Storitve, povezane s programsko opremo – Nadgradnja MAOP - Program odpisov in prenosov evidentiranih opredmetenih in neopredmetenih osnovnih sredstev v registru UKC Maribor
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorJN-75071
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72260000 Storitve, povezane s programsko opremo
5. Sklop
SklopLOT-0000
Notranji identifikator488972
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: JN-75071
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 488972