2. Процедура
Процедура
Заглавие: Kogeneracja 3 Zadania
Описание: Zaprojektuj - wybuduj
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45251240 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на инсталации за производство на електроенергия от газ от депа за отпадъци
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Kogeneracja gazowa
Описание: 3 Zadania
Основна класификация (cpv): 45251140 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на термични централи
Допълнителна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45251140 Výstavba tepelných elektráren
Další klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Ciechanowski (PL922)
Země: Polsko
Odhadovaná doba trvání
2. Procedure
Procedure
Titel: Kogeneracja 3 Zadania
Beskrivelse: Zaprojektuj - wybuduj
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45251240 Bygge-anlægsarbejde: elværker fyret med lossepladsgas
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Kogeneracja gazowa
Beskrivelse: 3 Zadania
Primær klassifikation (cpv): 45251140 Bygge-anlægsarbejde: varmekraftværker
Supplerende klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Kogeneracja 3 Zadania
Περιγραφή: Zaprojektuj - wybuduj
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45251240 Κατασκευαστικές εργασίες για σταθμούς παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας με χρήση αερίου παραγόμενου σε χωματερή
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Kogeneracja gazowa
Περιγραφή: 3 Zadania
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45251140 Κατασκευαστικές εργασίες για σταθμούς παραγωγής θερμικής ενέργειας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Title: Kogeneracja 3 Zadania
Description: Zaprojektuj - wybuduj
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45251240 Landfill-gas electricity generating plant construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kogeneracja gazowa
Description: 3 Zadania
Main classification (cpv): 45251140 Thermal power plant construction work
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Kogeneracja 3 Zadania
Descripción: Zaprojektuj - wybuduj
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45251240 Trabajos de construcción de plantas generadoras de electricidad alimentadas con gas de vertedero
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Kogeneracja gazowa
Descripción: 3 Zadania
Clasificación principal (cpv): 45251140 Trabajos de construcción de centrales térmicas
Clasificación adicional (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
2. Procédure
Procédure
Titre: Kogeneracja 3 Zadania
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45251240 Travaux de construction de centrales de production d'électricité alimentées au gaz de décharge
Titre: Kogeneracja gazowa
Nomenclature principale (cpv): 45251140 Travaux de construction de centrales thermiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 45000000 Travaux de construction
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Kogeneracja 3 Zadania
Cur síos: Zaprojektuj - wybuduj
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Kogeneracja gazowa
Cur síos: 3 Zadania
Aicmiú breise (cpv): 45000000 Construction work
2. Postupak
Postupak
Naslov: Kogeneracja 3 Zadania
Opis: Zaprojektuj - wybuduj
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45251240 Građevinski radovi na pogonu za proizvodnju goriva iz odlagališnog plina
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Kogeneracja gazowa
Opis: 3 Zadania
Glavna klasifikacija (cpv): 45251140 Građevinski radovi na termoelektrani
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Kogeneracja 3 Zadania
Leírás: Zaprojektuj - wybuduj
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45251240 Hulladékgázzal fűtött erőmű építési munkái
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Kogeneracja gazowa
Leírás: 3 Zadania
Fő osztályozás (cpv): 45251140 Hőerőmű építési munkái
További osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
2. Procedura
Procedura
Titolo: Kogeneracja 3 Zadania
Descrizione: Zaprojektuj - wybuduj
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45251240 Lavori di costruzione di impianti di produzione di elettricità alimentati con gas di scarico
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Kogeneracja gazowa
Descrizione: 3 Zadania
Classificazione principale (cpv): 45251140 Lavori di costruzione di centrali termoelettriche
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Kogeneracja 3 Zadania
Aprašymas: Zaprojektuj - wybuduj
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45251240 Biodujų jėgainių statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Kogeneracja gazowa
Aprašymas: 3 Zadania
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45251140 Šiluminių jėgainių statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45000000 Statybos darbai
Nosaukums: Kogeneracja 3 Zadania
Apraksts: Zaprojektuj - wybuduj
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45251240 Atkritumu gāzes elektrostacijas celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Kogeneracja gazowa
Apraksts: 3 Zadania
Galvenā klasifikācija (cpv): 45251140 Termoelektrostacijas celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Kogeneracja 3 Zadania
Deskrizzjoni: Zaprojektuj - wybuduj
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45251240 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' impjant li jiġġenera l-elettriku mill-gassijiet tal-miżbliet
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Kogeneracja gazowa
Deskrizzjoni: 3 Zadania
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45251140 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' impjant ta' qawwa termali
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Tytuł: Kogeneracja 3 Zadania
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45251240 Roboty budowlane w zakresie zakładów wytwarzających energię elektryczną na bazie gazu ziemnego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Kogeneracja gazowa
Główna klasyfikacja (cpv): 45251140 Roboty budowlane w zakresie elektrowni cieplnych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
2. Procedimento
Procedimento
Descrição: Zaprojektuj - wybuduj
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45251240 Construção de central eléctrica funcionando com gás de aterro
Descrição: 3 Zadania
Classificação principal (cpv): 45251140 Construção de central termoeléctrica
Classificação adicional (cpv): 45000000 Construção
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45251240 Gradbena dela na napravi za proizvodnjo električne energije iz deponijskih plinov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45251140 Gradbena dela na termoelektrarni
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Gradbena dela