392654-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Превозни средства, използвани за пътна поддръжка при зимни условия – Dodávka hákového nosiče kontejnerů s příslušenstvím
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDodávka hákového nosiče kontejnerů s příslušenstvím
ОписаниеPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 1 ks nákladního automobilu 4x4 s hákovým nosičem kontejnerů, 1 ks hydraulického nakládacího jeřábu na kontejneru, 1 ks kontejneru suťového, 1 ks kontejneru velkoobjemového, 1 ks sypací nástavby pro chemický posyp a 1 ks sněhové segmentové radlice, vše nové, nepoužívané, dle požadované základní technické specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Вътрешен идентификатор16/VZ/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 34143000 Превозни средства, използвани за пътна поддръжка при зимни условия
Допълнителна класификация (cpv): 34144400 Превозни средства за пътна поддръжка, 34144440 Превозни средства за разстилане на инертни материали, 34144420 Машини за разпръскване на сол, 43313100 Снегорини
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 1 ks nákladního automobilu 4x4 s hákovým nosičem kontejnerů, 1 ks hydraulického nakládacího jeřábu na kontejneru, 1 ks kontejneru suťového, 1 ks kontejneru velkoobjemového, 1 ks sypací nástavby pro chemický posyp a 1 ks sněhové segmentové radlice, vše nové, nepoužívané, dle požadované základní technické specifikace uvedené v příloze č. 1 této zadávací dokumentace.
392654-2026 - Licitación
Chequia – Vehículos de vialidad invernal – Dodávka hákového nosiče kontejnerů s příslušenstvím
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno16/VZ/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 34143000 Vehículos de vialidad invernal
Clasificación adicional (cpv): 34144400 Vehículos para el mantenimiento de carreteras, 34144440 Vehículos esparcidores de gravilla, 34144420 Esparcidores de sal, 43313100 Máquinas quitanieves
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 16/VZ/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34143000 Talihooldesõidukid
Täiendav liigitus (cpv): 34144400 Teehooldussõidukid, 34144440 Liivapuisturid, 34144420 Soolapuisturid, 43313100 Lumesahad
5. Osa
Osa: LOT-0001
392654-2026 - Kilpailu
Tšekki – Talvikunnossapitoajoneuvot – Dodávka hákového nosiče kontejnerů s příslušenstvím
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste16/VZ/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34143000 Talvikunnossapitoajoneuvot
Lisäluokitus (cpv): 34144400 Teiden kunnossapitoajoneuvot, 34144440 Hiekoitusajoneuvot, 34144420 Teiden suolausajoneuvot, 43313100 Lumiaurat
OsaLOT-0001
392654-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne16/VZ/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 34143000 Véhicules de service hivernal
Nomenclature complémentaire (cpv): 34144400 Véhicules d'entretien routier, 34144440 Gravillonneuses, 34144420 Saleuses, 43313100 Chasse-neige
5. Lot
LotLOT-0001
392654-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka16/VZ/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 34143000 Vozila za zimsku službu
Dodatna klasifikacija (cpv): 34144400 Vozila za održavanje cesta, 34144440 Vozila za posipavanje pijeska, 34144420 Vozila za posipanje soli, 43313100 Ralice za snijeg
5. Grupa
GrupaLOT-0001
392654-2026 - Konkursas
Čekija – Transporto priemonės, naudojamos žemoje temperatūroje – Dodávka hákového nosiče kontejnerů s příslušenstvím
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius16/VZ/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34143000 Transporto priemonės, naudojamos žemoje temperatūroje
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34144400 Kelių priežiūros transporto priemonės, 34144440 Smėlio ir druskos barstytuvai, 34144420 Druskos barstytuvai, 43313100 Plūginiai sniego valytuvai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
392654-2026 - Mededinging
Tsjechië – Voertuigen voor wegenonderhoud tijdens de winter – Dodávka hákového nosiče kontejnerů s příslušenstvím
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode16/VZ/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34143000 Voertuigen voor wegenonderhoud tijdens de winter
Aanvullende classificatie (cpv): 34144400 Voertuigen voor wegenonderhoud, 34144440 Splitstrooiers, 34144420 Zoutstrooiers, 43313100 Sneeuwploegen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
392654-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Pojazdy do utrzymania dróg w okresie zimy – Dodávka hákového nosiče kontejnerů s příslušenstvím
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator16/VZ/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34143000 Pojazdy do utrzymania dróg w okresie zimy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34144400 Pojazdy utrzymania dróg, 34144440 Piaskarki, 34144420 Pojazdy do rozrzucania soli, 43313100 Pługi odśnieżające lemieszowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
392654-2026 - Concurso
Chéquia – Veículos de manutenção durante o Inverno – Dodávka hákového nosiče kontejnerů s příslušenstvím
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 34143000 Veículos de manutenção durante o Inverno
Classificação adicional (cpv): 34144400 Veículos para manutenção de estradas, 34144440 Veículos espalhadores, 34144420 Espalhadores de sal, 43313100 Limpa-neves de lâmina
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 16/VZ/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34143000 Vozidlá na zimnú údržbu ciest
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34144400 Vozidlá na údržbu ciest, 34144440 Vozidlá na posyp štrkom, 34144420 Vozidlá na posyp soľou, 43313100 Snehové pluhy
5. Časť
Časť: LOT-0001
392654-2026 - Konkurrensutsättning
Tjeckien – Fordon för vinterväghållning – Dodávka hákového nosiče kontejnerů s příslušenstvím
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare16/VZ/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34143000 Fordon för vinterväghållning
Ytterligare klassificering (cpv): 34144400 Fordon för väghållning, 34144440 Sandningsfordon, 34144420 Saltspridare, 43313100 Snöplogar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001