See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO ORAZ ARTYKUŁÓW I WYROBÓW MEDYCZNYCH
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa materiałów medycznych wielorazowego i jednorazowego użytku oraz artykułów i wyrobów medycznych dla jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularz cenowy.
Вътрешен идентификатор: 59/ZP/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 1-Zadanie 1–Materiały do wyposażenia PRM
Вътрешен идентификатор: 1-Zadanie 1–Materiały do wyposażenia PRM
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy, maksymalnie do 100 % wartości zamówienia podstawowego, w sytuacji zwiększenia stanu osobowego żołnierzy w Jednostkach podległych, konieczności wyposażenia większej ilości sprzętu wojskowego, rotacji oraz zużycia w bieżącej działalności a także decyzji wyższych przełożonych. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Opcja dotyczy zadań: 1,2,4,8,24,68,69 • W zadaniu nr 1 - 100% wartości zamówienia podstawowego • W zadaniu nr 2 - 100% wartości zamówienia podstawowego • W zadaniu nr 4 - 100% wartości zamówienia podstawowego • W zadaniu nr 8 - 100% wartości zamówienia podstawowego • W zadaniu nr 24 - 100% wartości zamówienia podstawowego • W zadaniu nr 68 - 100% wartości zamówienia podstawowego • W zadaniu nr 69 - 100% wartości zamówienia podstawowego
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: 2-Zadanie 2–Materiały do wyposażenia PRS
Вътрешен идентификатор: 2-Zadanie 2–Materiały do wyposażenia PRS
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: 3-Zadanie 3–Materiały do wyposażenia PEM
Вътрешен идентификатор: 3-Zadanie 3–Materiały do wyposażenia PEM
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: 4-Zadanie 4–Materiały do wyposażenia IPMED
Вътрешен идентификатор: 4-Zadanie 4–Materiały do wyposażenia IPMED
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: 5-Zadanie 5–Materiały do wyposażenia WALIZKI REANIMACYJNEJ
Вътрешен идентификатор: 5-Zadanie 5–Materiały do wyposażenia WALIZKI REANIMACYJNEJ
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: 6-Zadanie 6–Materiały do wyposażenia TORBY LEKARZA
Вътрешен идентификатор: 6-Zadanie 6–Materiały do wyposażenia TORBY LEKARZA
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: 7-Zadanie 7–Materiały do wyposażenia PSP-R1
Вътрешен идентификатор: 7-Zadanie 7–Materiały do wyposażenia PSP-R1
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: 8-Zadanie 8–Apteczki i wkłady do apteczek
Вътрешен идентификатор: 8-Zadanie 8–Apteczki i wkłady do apteczek
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: 9-Zadanie 9–Plecak DZMG z wyposażeniem
Вътрешен идентификатор: 9-Zadanie 9–Plecak DZMG z wyposażeniem
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: 10-Zadanie 10–Igły doszpikowe – E
Вътрешен идентификатор: 10-Zadanie 10–Igły doszpikowe – E
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: 11-Zadanie 11–Koce – E
Вътрешен идентификатор: 11-Zadanie 11–Koce – E
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: 12-Zadanie 12–Nić - E
Вътрешен идентификатор: 12-Zadanie 12–Nić - E
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Вътрешен идентификатор: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: 14-Zadanie 14–Igły – E
Вътрешен идентификатор: 14-Zadanie 14–Igły – E
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: 15-Zadanie 15–Maski – E
Вътрешен идентификатор: 15-Zadanie 15–Maski – E
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Вътрешен идентификатор: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: 17-Zadanie 17–Opaski, stazy – E
Вътрешен идентификатор: 17-Zadanie 17–Opaski, stazy – E
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Вътрешен идентификатор: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: 19-Zadanie 19–Pas do stabilizacji złamań - E
Вътрешен идентификатор: 19-Zadanie 19–Pas do stabilizacji złamań - E
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: 20-Zadanie 20–Sztuczna krew - E
Вътрешен идентификатор: 20-Zadanie 20–Sztuczna krew - E
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: 21-Zadanie 21–Inne – E
Вътрешен идентификатор: 21-Zadanie 21–Inne – E
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: 22-Zadanie 22–System generujący krwawienie
Вътрешен идентификатор: 22-Zadanie 22–System generujący krwawienie
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: 23-Zadanie 23–Torba
Вътрешен идентификатор: 23-Zadanie 23–Torba
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: 24-Zadanie 24–Opatrunki, stazy, opaski, igły, strzykawki, kaniule
Вътрешен идентификатор: 24-Zadanie 24–Opatrunki, stazy, opaski, igły, strzykawki, kaniule
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Вътрешен идентификатор: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: 26-Zadanie 26–Klamra do zamykania ran
Вътрешен идентификатор: 26-Zadanie 26–Klamra do zamykania ran
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: 27-Zadanie 27–Adapter
Вътрешен идентификатор: 27-Zadanie 27–Adapter
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: 28-Zadanie 28–Butla tlenowa i akcesoria
Вътрешен идентификатор: 28-Zadanie 28–Butla tlenowa i akcesoria
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: 29-Zadanie 29–Cewniki, łączniki, żele, zestawy
Вътрешен идентификатор: 29-Zadanie 29–Cewniki, łączniki, żele, zestawy
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: 30-Zadanie 30–Cewniki z czujnikiem temperatury
Вътрешен идентификатор: 30-Zadanie 30–Cewniki z czujnikiem temperatury
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: 31-Zadanie 31–Fantom do nauki intubacji
Вътрешен идентификатор: 31-Zadanie 31–Fantom do nauki intubacji
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: 32-Zadanie 32–Trenażer do nauki cewnikowania
Вътрешен идентификатор: 32-Zadanie 32–Trenażer do nauki cewnikowania
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Вътрешен идентификатор: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: 34-Zadanie 34–Defibrylator i akcesoria
Вътрешен идентификатор: 34-Zadanie 34–Defibrylator i akcesoria
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: 35-Zadanie 35–Elektrokardiograf
Вътрешен идентификатор: 35-Zadanie 35–Elektrokardiograf
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Вътрешен идентификатор: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: 37-Zadanie 37–Respirator i akcesoria
Вътрешен идентификатор: 37-Zadanie 37–Respirator i akcesoria
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: 38-Zadanie 38–Tlenoterapia, anestezjologia
Вътрешен идентификатор: 38-Zadanie 38–Tlenoterapia, anestezjologia
Обособена позиция: LOT-0039
Заглавие: 39-Zadanie 39–Zestaw zapobiegania hipotermii
Вътрешен идентификатор: 39-Zadanie 39–Zestaw zapobiegania hipotermii
Обособена позиция: LOT-0040
Заглавие: 40-Zadanie 40–Inthalator
Вътрешен идентификатор: 40-Zadanie 40–Inthalator
Обособена позиция: LOT-0041
Заглавие: 41-Zadanie 41–Koc
Вътрешен идентификатор: 41-Zadanie 41–Koc
Обособена позиция: LOT-0042
Заглавие: 42-Zadanie 42–Kombinezon pozorujący
Вътрешен идентификатор: 42-Zadanie 42–Kombinezon pozorujący
Обособена позиция: LOT-0043
Заглавие: 43-Zadanie 43–Glukometr i akcesoria
Вътрешен идентификатор: 43-Zadanie 43–Glukometr i akcesoria
Обособена позиция: LOT-0044
Заглавие: 44-Zadanie 44–Gaz
Вътрешен идентификатор: 44-Zadanie 44–Gaz
Обособена позиция: LOT-0045
Заглавие: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Вътрешен идентификатор: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Обособена позиция: LOT-0046
Заглавие: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Вътрешен идентификатор: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Обособена позиция: LOT-0047
Заглавие: 47-Zadanie 47–Nosze i akcesoria
Вътрешен идентификатор: 47-Zadanie 47–Nosze i akcesoria
Обособена позиция: LOT-0048
Заглавие: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Вътрешен идентификатор: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Обособена позиция: LOT-0049
Заглавие: 49-Zadanie 49–Fotel
Вътрешен идентификатор: 49-Zadanie 49–Fotel
Обособена позиция: LOT-0050
Заглавие: 50-Zadanie 50–Pulsoksymetr symulowany
Вътрешен идентификатор: 50-Zadanie 50–Pulsoksymetr symulowany
Обособена позиция: LOT-0051
Заглавие: 51-Zadanie 51–Zestaw do oznaczania grupy krwi
Вътрешен идентификатор: 51-Zadanie 51–Zestaw do oznaczania grupy krwi
Обособена позиция: LOT-0052
Заглавие: 52-Zadanie 52–Aplikator do tamowania krwotoków
Вътрешен идентификатор: 52-Zadanie 52–Aplikator do tamowania krwotoków
Обособена позиция: LOT-0053
Заглавие: 53-Zadanie 53–Wkłady przepływowe
Вътрешен идентификатор: 53-Zadanie 53–Wkłady przepływowe
Обособена позиция: LOT-0054
Заглавие: 54-Zadanie 54–Pas do unieruchomienia miednicy
Вътрешен идентификатор: 54-Zadanie 54–Pas do unieruchomienia miednicy
Обособена позиция: LOT-0055
Заглавие: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Вътрешен идентификатор: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Обособена позиция: LOT-0056
Заглавие: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Вътрешен идентификатор: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Обособена позиция: LOT-0057
Заглавие: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Вътрешен идентификатор: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Обособена позиция: LOT-0058
Заглавие: 58-Zadanie 58–Waga
Вътрешен идентификатор: 58-Zadanie 58–Waga
Обособена позиция: LOT-0059
Заглавие: 59-Zadanie 59–Nożyczki ratownicze
Вътрешен идентификатор: 59-Zadanie 59–Nożyczki ratownicze
Обособена позиция: LOT-0060
Заглавие: 60-Zadanie 60–Pojemniki na odpady medyczne
Вътрешен идентификатор: 60-Zadanie 60–Pojemniki na odpady medyczne
Обособена позиция: LOT-0061
Заглавие: 61-Zadanie 61–Ogrzewacz płynów infuzyjnych
Вътрешен идентификатор: 61-Zadanie 61–Ogrzewacz płynów infuzyjnych
Обособена позиция: LOT-0062
Заглавие: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Вътрешен идентификатор: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Обособена позиция: LOT-0063
Заглавие: 63-Zadanie 63–Kule
Вътрешен идентификатор: 63-Zadanie 63–Kule
Обособена позиция: LOT-0064
Заглавие: 64-Zadanie 64–Płyn do płukania oka
Вътрешен идентификатор: 64-Zadanie 64–Płyn do płukania oka
Обособена позиция: LOT-0065
Заглавие: 65-Zadanie 65–Pościele, prześcieradła
Вътрешен идентификатор: 65-Zadanie 65–Pościele, prześcieradła
Обособена позиция: LOT-0066
Заглавие: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Вътрешен идентификатор: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Обособена позиция: LOT-0067
Заглавие: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Вътрешен идентификатор: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Обособена позиция: LOT-0068
Заглавие: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Вътрешен идентификатор: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Обособена позиция: LOT-0069
Заглавие: 69-Zadanie 69–Różne
Вътрешен идентификатор: 69-Zadanie 69–Różne
Обособена позиция: LOT-0070
Заглавие: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Вътрешен идентификатор: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Обособена позиция: LOT-0071
Заглавие: 71-Zadanie 71–Sonda
Вътрешен идентификатор: 71-Zadanie 71–Sonda
Обособена позиция: LOT-0072
Заглавие: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Вътрешен идентификатор: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Обособена позиция: LOT-0073
Заглавие: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Вътрешен идентификатор: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Обособена позиция: LOT-0074
Заглавие: 74-Zadanie 74–Termometr
Вътрешен идентификатор: 74-Zadanie 74–Termometr
Обособена позиция: LOT-0075
Заглавие: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Вътрешен идентификатор: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Обособена позиция: LOT-0076
Заглавие: 76-Zadanie 76–Plecak PRS z wyposażeniem
Вътрешен идентификатор: 76-Zadanie 76–Plecak PRS z wyposażeniem
Обособена позиция: LOT-0077
Заглавие: 77-Zadanie 77–Analizator
Вътрешен идентификатор: 77-Zadanie 77–Analizator
Обособена позиция: LOT-0078
Заглавие: 78-Zadanie 78–Aparat do monitorowania pracy serca i ciśnienia
Вътрешен идентификатор: 78-Zadanie 78–Aparat do monitorowania pracy serca i ciśnienia
Обособена позиция: LOT-0079
Заглавие: 79-Zadanie 79–Aparat do sztucznego oddechu
Вътрешен идентификатор: 79-Zadanie 79–Aparat do sztucznego oddechu
Обособена позиция: LOT-0080
Заглавие: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Вътрешен идентификатор: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Обособена позиция: LOT-0081
Заглавие: 81-Zadanie 81–Deska ortopedyczna
Вътрешен идентификатор: 81-Zadanie 81–Deska ortopedyczna
Обособена позиция: LOT-0082
Заглавие: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Вътрешен идентификатор: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Обособена позиция: LOT-0083
Заглавие: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Вътрешен идентификатор: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Обособена позиция: LOT-0084
Заглавие: 84-Zadanie 84–Meble
Вътрешен идентификатор: 84-Zadanie 84–Meble
Обособена позиция: LOT-0085
Заглавие: 85-Zadanie 85–Lampa
Вътрешен идентификатор: 85-Zadanie 85–Lampa
Обособена позиция: LOT-0086
Заглавие: 86-Zadanie 86–Latarka wziernikowa
Вътрешен идентификатор: 86-Zadanie 86–Latarka wziernikowa
Обособена позиция: LOT-0087
Заглавие: 87-Zadanie 87–Materac podciśnieniowy
Вътрешен идентификатор: 87-Zadanie 87–Materac podciśnieniowy
Обособена позиция: LOT-0088
Заглавие: 88-Zadanie 88–Statyw
Вътрешен идентификатор: 88-Zadanie 88–Statyw
Обособена позиция: LOT-0089
Заглавие: 89-Zadanie 89–Wózek
Вътрешен идентификатор: 89-Zadanie 89–Wózek
Обособена позиция: LOT-0090
Заглавие: 90-Zadanie 90–Zestaw do szkolenia resuscytacji
Вътрешен идентификатор: 90-Zadanie 90–Zestaw do szkolenia resuscytacji
Обособена позиция: LOT-0091
Заглавие: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Вътрешен идентификатор: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Обособена позиция: LOT-0092
Заглавие: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
Вътрешен идентификатор: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 59/ZP/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Část: LOT-0002
Část: LOT-0003
Část: LOT-0004
Část: LOT-0005
Část: LOT-0006
Část: LOT-0007
Část: LOT-0008
Část: LOT-0009
Část: LOT-0010
Část: LOT-0011
Název: 11-Zadanie 11–Koce – E
Interní identifikátor: 11-Zadanie 11–Koce – E
Část: LOT-0012
Název: 12-Zadanie 12–Nić - E
Interní identifikátor: 12-Zadanie 12–Nić - E
Část: LOT-0013
Název: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Interní identifikátor: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Část: LOT-0014
Název: 14-Zadanie 14–Igły – E
Interní identifikátor: 14-Zadanie 14–Igły – E
Část: LOT-0015
Název: 15-Zadanie 15–Maski – E
Interní identifikátor: 15-Zadanie 15–Maski – E
Část: LOT-0016
Název: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Interní identifikátor: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Část: LOT-0017
Název: 17-Zadanie 17–Opaski, stazy – E
Část: LOT-0018
Název: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Interní identifikátor: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Část: LOT-0019
Část: LOT-0020
Název: 20-Zadanie 20–Sztuczna krew - E
Část: LOT-0021
Název: 21-Zadanie 21–Inne – E
Interní identifikátor: 21-Zadanie 21–Inne – E
Část: LOT-0022
Část: LOT-0023
Název: 23-Zadanie 23–Torba
Interní identifikátor: 23-Zadanie 23–Torba
Část: LOT-0024
Část: LOT-0025
Název: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Interní identifikátor: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Část: LOT-0026
Část: LOT-0027
Název: 27-Zadanie 27–Adapter
Interní identifikátor: 27-Zadanie 27–Adapter
Část: LOT-0028
Část: LOT-0029
Část: LOT-0030
Část: LOT-0031
Část: LOT-0032
Část: LOT-0033
Název: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Interní identifikátor: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Část: LOT-0034
Část: LOT-0035
Název: 35-Zadanie 35–Elektrokardiograf
Část: LOT-0036
Název: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Interní identifikátor: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Část: LOT-0037
Část: LOT-0038
Část: LOT-0039
Část: LOT-0040
Název: 40-Zadanie 40–Inthalator
Interní identifikátor: 40-Zadanie 40–Inthalator
Část: LOT-0041
Název: 41-Zadanie 41–Koc
Interní identifikátor: 41-Zadanie 41–Koc
Část: LOT-0042
Část: LOT-0043
Část: LOT-0044
Název: 44-Zadanie 44–Gaz
Interní identifikátor: 44-Zadanie 44–Gaz
Část: LOT-0045
Název: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Interní identifikátor: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Část: LOT-0046
Název: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Interní identifikátor: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Část: LOT-0047
Název: 47-Zadanie 47–Nosze i akcesoria
Část: LOT-0048
Název: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Interní identifikátor: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Část: LOT-0049
Název: 49-Zadanie 49–Fotel
Interní identifikátor: 49-Zadanie 49–Fotel
Část: LOT-0050
Část: LOT-0051
Část: LOT-0052
Část: LOT-0053
Název: 53-Zadanie 53–Wkłady przepływowe
Část: LOT-0054
Část: LOT-0055
Název: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Interní identifikátor: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Část: LOT-0056
Název: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Interní identifikátor: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Část: LOT-0057
Název: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Interní identifikátor: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Část: LOT-0058
Název: 58-Zadanie 58–Waga
Interní identifikátor: 58-Zadanie 58–Waga
Část: LOT-0059
Část: LOT-0060
Část: LOT-0061
Část: LOT-0062
Název: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Interní identifikátor: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Část: LOT-0063
Název: 63-Zadanie 63–Kule
Interní identifikátor: 63-Zadanie 63–Kule
Část: LOT-0064
Část: LOT-0065
Část: LOT-0066
Název: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Interní identifikátor: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Část: LOT-0067
Název: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Interní identifikátor: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Část: LOT-0068
Název: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Interní identifikátor: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Část: LOT-0069
Název: 69-Zadanie 69–Różne
Interní identifikátor: 69-Zadanie 69–Różne
Část: LOT-0070
Název: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Interní identifikátor: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Část: LOT-0071
Název: 71-Zadanie 71–Sonda
Interní identifikátor: 71-Zadanie 71–Sonda
Část: LOT-0072
Název: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Interní identifikátor: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Část: LOT-0073
Název: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Interní identifikátor: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Část: LOT-0074
Název: 74-Zadanie 74–Termometr
Interní identifikátor: 74-Zadanie 74–Termometr
Část: LOT-0075
Název: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Interní identifikátor: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Část: LOT-0076
Část: LOT-0077
Název: 77-Zadanie 77–Analizator
Interní identifikátor: 77-Zadanie 77–Analizator
Část: LOT-0078
Část: LOT-0079
Část: LOT-0080
Název: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Interní identifikátor: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Část: LOT-0081
Název: 81-Zadanie 81–Deska ortopedyczna
Část: LOT-0082
Název: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Interní identifikátor: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Část: LOT-0083
Název: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Interní identifikátor: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Část: LOT-0084
Název: 84-Zadanie 84–Meble
Interní identifikátor: 84-Zadanie 84–Meble
Část: LOT-0085
Název: 85-Zadanie 85–Lampa
Interní identifikátor: 85-Zadanie 85–Lampa
Část: LOT-0086
Část: LOT-0087
Část: LOT-0088
Název: 88-Zadanie 88–Statyw
Interní identifikátor: 88-Zadanie 88–Statyw
Část: LOT-0089
Název: 89-Zadanie 89–Wózek
Interní identifikátor: 89-Zadanie 89–Wózek
Část: LOT-0090
Část: LOT-0091
Název: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Interní identifikátor: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Část: LOT-0092
Název: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
Interní identifikátor: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 59/ZP/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Delkontrakt: LOT-0004
Delkontrakt: LOT-0005
Delkontrakt: LOT-0006
Delkontrakt: LOT-0007
Delkontrakt: LOT-0008
Delkontrakt: LOT-0009
Delkontrakt: LOT-0010
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: 11-Zadanie 11–Koce – E
Intern ID: 11-Zadanie 11–Koce – E
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: 12-Zadanie 12–Nić - E
Intern ID: 12-Zadanie 12–Nić - E
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Intern ID: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: 14-Zadanie 14–Igły – E
Intern ID: 14-Zadanie 14–Igły – E
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: 15-Zadanie 15–Maski – E
Intern ID: 15-Zadanie 15–Maski – E
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Intern ID: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: 17-Zadanie 17–Opaski, stazy – E
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Intern ID: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Delkontrakt: LOT-0019
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: 20-Zadanie 20–Sztuczna krew - E
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: 21-Zadanie 21–Inne – E
Intern ID: 21-Zadanie 21–Inne – E
Delkontrakt: LOT-0022
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: 23-Zadanie 23–Torba
Intern ID: 23-Zadanie 23–Torba
Delkontrakt: LOT-0024
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Intern ID: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Delkontrakt: LOT-0026
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: 27-Zadanie 27–Adapter
Intern ID: 27-Zadanie 27–Adapter
Delkontrakt: LOT-0028
Delkontrakt: LOT-0029
Delkontrakt: LOT-0030
Delkontrakt: LOT-0031
Delkontrakt: LOT-0032
Delkontrakt: LOT-0033
Titel: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Intern ID: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Delkontrakt: LOT-0034
Delkontrakt: LOT-0035
Titel: 35-Zadanie 35–Elektrokardiograf
Delkontrakt: LOT-0036
Titel: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Intern ID: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Delkontrakt: LOT-0037
Delkontrakt: LOT-0038
Delkontrakt: LOT-0039
Delkontrakt: LOT-0040
Titel: 40-Zadanie 40–Inthalator
Intern ID: 40-Zadanie 40–Inthalator
Delkontrakt: LOT-0041
Titel: 41-Zadanie 41–Koc
Intern ID: 41-Zadanie 41–Koc
Delkontrakt: LOT-0042
Delkontrakt: LOT-0043
Delkontrakt: LOT-0044
Titel: 44-Zadanie 44–Gaz
Intern ID: 44-Zadanie 44–Gaz
Delkontrakt: LOT-0045
Titel: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Intern ID: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Delkontrakt: LOT-0046
Titel: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Intern ID: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Delkontrakt: LOT-0047
Titel: 47-Zadanie 47–Nosze i akcesoria
Delkontrakt: LOT-0048
Titel: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Intern ID: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Delkontrakt: LOT-0049
Titel: 49-Zadanie 49–Fotel
Intern ID: 49-Zadanie 49–Fotel
Delkontrakt: LOT-0050
Delkontrakt: LOT-0051
Delkontrakt: LOT-0052
Delkontrakt: LOT-0053
Titel: 53-Zadanie 53–Wkłady przepływowe
Delkontrakt: LOT-0054
Delkontrakt: LOT-0055
Titel: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Intern ID: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Delkontrakt: LOT-0056
Titel: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Intern ID: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Delkontrakt: LOT-0057
Titel: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Intern ID: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Delkontrakt: LOT-0058
Titel: 58-Zadanie 58–Waga
Intern ID: 58-Zadanie 58–Waga
Delkontrakt: LOT-0059
Delkontrakt: LOT-0060
Delkontrakt: LOT-0061
Delkontrakt: LOT-0062
Titel: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Intern ID: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Delkontrakt: LOT-0063
Titel: 63-Zadanie 63–Kule
Intern ID: 63-Zadanie 63–Kule
Delkontrakt: LOT-0064
Delkontrakt: LOT-0065
Delkontrakt: LOT-0066
Titel: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Intern ID: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Delkontrakt: LOT-0067
Titel: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Intern ID: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Delkontrakt: LOT-0068
Titel: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Intern ID: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Delkontrakt: LOT-0069
Titel: 69-Zadanie 69–Różne
Intern ID: 69-Zadanie 69–Różne
Delkontrakt: LOT-0070
Titel: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Intern ID: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Delkontrakt: LOT-0071
Titel: 71-Zadanie 71–Sonda
Intern ID: 71-Zadanie 71–Sonda
Delkontrakt: LOT-0072
Titel: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Intern ID: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Delkontrakt: LOT-0073
Titel: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Intern ID: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Delkontrakt: LOT-0074
Titel: 74-Zadanie 74–Termometr
Intern ID: 74-Zadanie 74–Termometr
Delkontrakt: LOT-0075
Titel: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Intern ID: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Delkontrakt: LOT-0076
Delkontrakt: LOT-0077
Titel: 77-Zadanie 77–Analizator
Intern ID: 77-Zadanie 77–Analizator
Delkontrakt: LOT-0078
Delkontrakt: LOT-0079
Delkontrakt: LOT-0080
Titel: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Intern ID: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Delkontrakt: LOT-0081
Titel: 81-Zadanie 81–Deska ortopedyczna
Delkontrakt: LOT-0082
Titel: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Intern ID: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Delkontrakt: LOT-0083
Titel: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Intern ID: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Delkontrakt: LOT-0084
Titel: 84-Zadanie 84–Meble
Intern ID: 84-Zadanie 84–Meble
Delkontrakt: LOT-0085
Titel: 85-Zadanie 85–Lampa
Intern ID: 85-Zadanie 85–Lampa
Delkontrakt: LOT-0086
Delkontrakt: LOT-0087
Delkontrakt: LOT-0088
Titel: 88-Zadanie 88–Statyw
Intern ID: 88-Zadanie 88–Statyw
Delkontrakt: LOT-0089
Titel: 89-Zadanie 89–Wózek
Intern ID: 89-Zadanie 89–Wózek
Delkontrakt: LOT-0090
Delkontrakt: LOT-0091
Titel: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Intern ID: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Delkontrakt: LOT-0092
Titel: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
Intern ID: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 59/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 11-Zadanie 11–Koce – E
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 12-Zadanie 12–Nić - E
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 14-Zadanie 14–Igły – E
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 15-Zadanie 15–Maski – E
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Los: LOT-0017
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Los: LOT-0019
Los: LOT-0020
Los: LOT-0021
Interne Kennung: 21-Zadanie 21–Inne – E
Los: LOT-0022
Los: LOT-0023
Interne Kennung: 23-Zadanie 23–Torba
Los: LOT-0024
Los: LOT-0025
Interne Kennung: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Los: LOT-0026
Los: LOT-0027
Interne Kennung: 27-Zadanie 27–Adapter
Los: LOT-0028
Los: LOT-0029
Los: LOT-0030
Los: LOT-0031
Los: LOT-0032
Los: LOT-0033
Los: LOT-0034
Los: LOT-0035
Los: LOT-0036
Interne Kennung: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Los: LOT-0037
Los: LOT-0038
Los: LOT-0039
Los: LOT-0040
Interne Kennung: 40-Zadanie 40–Inthalator
Los: LOT-0041
Interne Kennung: 41-Zadanie 41–Koc
Los: LOT-0042
Los: LOT-0043
Los: LOT-0044
Interne Kennung: 44-Zadanie 44–Gaz
Los: LOT-0045
Interne Kennung: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Los: LOT-0046
Interne Kennung: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Los: LOT-0047
Los: LOT-0048
Interne Kennung: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Los: LOT-0049
Interne Kennung: 49-Zadanie 49–Fotel
Los: LOT-0050
Los: LOT-0051
Los: LOT-0052
Los: LOT-0053
Los: LOT-0054
Los: LOT-0055
Interne Kennung: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Los: LOT-0056
Los: LOT-0057
Interne Kennung: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Los: LOT-0058
Interne Kennung: 58-Zadanie 58–Waga
Los: LOT-0059
Los: LOT-0060
Los: LOT-0061
Los: LOT-0062
Interne Kennung: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Los: LOT-0063
Interne Kennung: 63-Zadanie 63–Kule
Los: LOT-0064
Los: LOT-0065
Los: LOT-0066
Interne Kennung: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Los: LOT-0067
Interne Kennung: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Los: LOT-0068
Interne Kennung: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Los: LOT-0069
Interne Kennung: 69-Zadanie 69–Różne
Los: LOT-0070
Interne Kennung: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Los: LOT-0071
Interne Kennung: 71-Zadanie 71–Sonda
Los: LOT-0072
Interne Kennung: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Los: LOT-0073
Interne Kennung: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Los: LOT-0074
Interne Kennung: 74-Zadanie 74–Termometr
Los: LOT-0075
Interne Kennung: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Los: LOT-0076
Los: LOT-0077
Interne Kennung: 77-Zadanie 77–Analizator
Los: LOT-0078
Los: LOT-0079
Los: LOT-0080
Interne Kennung: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Los: LOT-0081
Los: LOT-0082
Interne Kennung: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Los: LOT-0083
Interne Kennung: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Los: LOT-0084
Interne Kennung: 84-Zadanie 84–Meble
Los: LOT-0085
Interne Kennung: 85-Zadanie 85–Lampa
Los: LOT-0086
Los: LOT-0087
Los: LOT-0088
Interne Kennung: 88-Zadanie 88–Statyw
Los: LOT-0089
Interne Kennung: 89-Zadanie 89–Wózek
Los: LOT-0090
Los: LOT-0091
Interne Kennung: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Los: LOT-0092
Interne Kennung: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 59/ZP/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Παρτίδα: LOT-0005
Παρτίδα: LOT-0006
Παρτίδα: LOT-0007
Παρτίδα: LOT-0008
Παρτίδα: LOT-0009
Παρτίδα: LOT-0010
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: 11-Zadanie 11–Koce – E
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11-Zadanie 11–Koce – E
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: 12-Zadanie 12–Nić - E
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12-Zadanie 12–Nić - E
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: 14-Zadanie 14–Igły – E
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14-Zadanie 14–Igły – E
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: 15-Zadanie 15–Maski – E
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15-Zadanie 15–Maski – E
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: 17-Zadanie 17–Opaski, stazy – E
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17-Zadanie 17–Opaski, stazy – E
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Παρτίδα: LOT-0019
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: 20-Zadanie 20–Sztuczna krew - E
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 20-Zadanie 20–Sztuczna krew - E
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: 21-Zadanie 21–Inne – E
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 21-Zadanie 21–Inne – E
Παρτίδα: LOT-0022
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: 23-Zadanie 23–Torba
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 23-Zadanie 23–Torba
Παρτίδα: LOT-0024
Παρτίδα: LOT-0025
Τίτλος: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Παρτίδα: LOT-0026
Παρτίδα: LOT-0027
Τίτλος: 27-Zadanie 27–Adapter
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27-Zadanie 27–Adapter
Παρτίδα: LOT-0028
Παρτίδα: LOT-0029
Παρτίδα: LOT-0030
Παρτίδα: LOT-0031
Παρτίδα: LOT-0032
Παρτίδα: LOT-0033
Τίτλος: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Παρτίδα: LOT-0034
Παρτίδα: LOT-0035
Τίτλος: 35-Zadanie 35–Elektrokardiograf
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 35-Zadanie 35–Elektrokardiograf
Παρτίδα: LOT-0036
Τίτλος: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Παρτίδα: LOT-0037
Παρτίδα: LOT-0038
Παρτίδα: LOT-0039
Παρτίδα: LOT-0040
Τίτλος: 40-Zadanie 40–Inthalator
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 40-Zadanie 40–Inthalator
Παρτίδα: LOT-0041
Τίτλος: 41-Zadanie 41–Koc
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 41-Zadanie 41–Koc
Παρτίδα: LOT-0042
Παρτίδα: LOT-0043
Παρτίδα: LOT-0044
Τίτλος: 44-Zadanie 44–Gaz
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 44-Zadanie 44–Gaz
Παρτίδα: LOT-0045
Τίτλος: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Παρτίδα: LOT-0046
Τίτλος: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Παρτίδα: LOT-0047
Τίτλος: 47-Zadanie 47–Nosze i akcesoria
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 47-Zadanie 47–Nosze i akcesoria
Παρτίδα: LOT-0048
Τίτλος: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Παρτίδα: LOT-0049
Τίτλος: 49-Zadanie 49–Fotel
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 49-Zadanie 49–Fotel
Παρτίδα: LOT-0050
Παρτίδα: LOT-0051
Παρτίδα: LOT-0052
Παρτίδα: LOT-0053
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 53-Zadanie 53–Wkłady przepływowe
Παρτίδα: LOT-0054
Παρτίδα: LOT-0055
Τίτλος: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Παρτίδα: LOT-0056
Τίτλος: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Παρτίδα: LOT-0057
Τίτλος: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Παρτίδα: LOT-0058
Τίτλος: 58-Zadanie 58–Waga
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 58-Zadanie 58–Waga
Παρτίδα: LOT-0059
Παρτίδα: LOT-0060
Παρτίδα: LOT-0061
Παρτίδα: LOT-0062
Τίτλος: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Παρτίδα: LOT-0063
Τίτλος: 63-Zadanie 63–Kule
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 63-Zadanie 63–Kule
Παρτίδα: LOT-0064
Παρτίδα: LOT-0065
Παρτίδα: LOT-0066
Τίτλος: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Παρτίδα: LOT-0067
Τίτλος: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Παρτίδα: LOT-0068
Τίτλος: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Παρτίδα: LOT-0069
Τίτλος: 69-Zadanie 69–Różne
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 69-Zadanie 69–Różne
Παρτίδα: LOT-0070
Τίτλος: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Παρτίδα: LOT-0071
Τίτλος: 71-Zadanie 71–Sonda
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 71-Zadanie 71–Sonda
Παρτίδα: LOT-0072
Τίτλος: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Παρτίδα: LOT-0073
Τίτλος: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Παρτίδα: LOT-0074
Τίτλος: 74-Zadanie 74–Termometr
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 74-Zadanie 74–Termometr
Παρτίδα: LOT-0075
Τίτλος: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Παρτίδα: LOT-0076
Παρτίδα: LOT-0077
Τίτλος: 77-Zadanie 77–Analizator
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 77-Zadanie 77–Analizator
Παρτίδα: LOT-0078
Παρτίδα: LOT-0079
Παρτίδα: LOT-0080
Τίτλος: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Παρτίδα: LOT-0081
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 81-Zadanie 81–Deska ortopedyczna
Παρτίδα: LOT-0082
Τίτλος: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Παρτίδα: LOT-0083
Τίτλος: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Παρτίδα: LOT-0084
Τίτλος: 84-Zadanie 84–Meble
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 84-Zadanie 84–Meble
Παρτίδα: LOT-0085
Τίτλος: 85-Zadanie 85–Lampa
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 85-Zadanie 85–Lampa
Παρτίδα: LOT-0086
Παρτίδα: LOT-0087
Παρτίδα: LOT-0088
Τίτλος: 88-Zadanie 88–Statyw
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 88-Zadanie 88–Statyw
Παρτίδα: LOT-0089
Τίτλος: 89-Zadanie 89–Wózek
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 89-Zadanie 89–Wózek
Παρτίδα: LOT-0090
Παρτίδα: LOT-0091
Τίτλος: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Παρτίδα: LOT-0092
Τίτλος: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
Internal identifier: 59/ZP/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Title: 11-Zadanie 11–Koce – E
Internal identifier: 11-Zadanie 11–Koce – E
Lot: LOT-0012
Title: 12-Zadanie 12–Nić - E
Internal identifier: 12-Zadanie 12–Nić - E
Lot: LOT-0013
Title: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Lot: LOT-0014
Title: 14-Zadanie 14–Igły – E
Internal identifier: 14-Zadanie 14–Igły – E
Lot: LOT-0015
Title: 15-Zadanie 15–Maski – E
Internal identifier: 15-Zadanie 15–Maski – E
Lot: LOT-0016
Title: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Lot: LOT-0017
Title: 17-Zadanie 17–Opaski, stazy – E
Lot: LOT-0018
Title: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Internal identifier: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Lot: LOT-0019
Lot: LOT-0020
Title: 20-Zadanie 20–Sztuczna krew - E
Lot: LOT-0021
Title: 21-Zadanie 21–Inne – E
Internal identifier: 21-Zadanie 21–Inne – E
Lot: LOT-0022
Lot: LOT-0023
Title: 23-Zadanie 23–Torba
Internal identifier: 23-Zadanie 23–Torba
Lot: LOT-0024
Lot: LOT-0025
Title: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Lot: LOT-0026
Lot: LOT-0027
Title: 27-Zadanie 27–Adapter
Internal identifier: 27-Zadanie 27–Adapter
Lot: LOT-0028
Lot: LOT-0029
Lot: LOT-0030
Lot: LOT-0031
Lot: LOT-0032
Lot: LOT-0033
Title: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Lot: LOT-0034
Lot: LOT-0035
Title: 35-Zadanie 35–Elektrokardiograf
Lot: LOT-0036
Title: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Lot: LOT-0037
Lot: LOT-0038
Lot: LOT-0039
Lot: LOT-0040
Title: 40-Zadanie 40–Inthalator
Internal identifier: 40-Zadanie 40–Inthalator
Lot: LOT-0041
Title: 41-Zadanie 41–Koc
Internal identifier: 41-Zadanie 41–Koc
Lot: LOT-0042
Lot: LOT-0043
Lot: LOT-0044
Title: 44-Zadanie 44–Gaz
Internal identifier: 44-Zadanie 44–Gaz
Lot: LOT-0045
Title: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Internal identifier: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Lot: LOT-0046
Title: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Internal identifier: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Lot: LOT-0047
Title: 47-Zadanie 47–Nosze i akcesoria
Lot: LOT-0048
Title: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Lot: LOT-0049
Title: 49-Zadanie 49–Fotel
Internal identifier: 49-Zadanie 49–Fotel
Lot: LOT-0050
Lot: LOT-0051
Lot: LOT-0052
Lot: LOT-0053
Title: 53-Zadanie 53–Wkłady przepływowe
Lot: LOT-0054
Lot: LOT-0055
Title: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Internal identifier: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Lot: LOT-0056
Title: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Lot: LOT-0057
Title: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Internal identifier: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Lot: LOT-0058
Title: 58-Zadanie 58–Waga
Internal identifier: 58-Zadanie 58–Waga
Lot: LOT-0059
Lot: LOT-0060
Lot: LOT-0061
Lot: LOT-0062
Title: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Internal identifier: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Lot: LOT-0063
Title: 63-Zadanie 63–Kule
Internal identifier: 63-Zadanie 63–Kule
Lot: LOT-0064
Lot: LOT-0065
Lot: LOT-0066
Title: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Internal identifier: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Lot: LOT-0067
Title: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Internal identifier: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Lot: LOT-0068
Title: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Internal identifier: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Lot: LOT-0069
Title: 69-Zadanie 69–Różne
Internal identifier: 69-Zadanie 69–Różne
Lot: LOT-0070
Title: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Internal identifier: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Lot: LOT-0071
Title: 71-Zadanie 71–Sonda
Internal identifier: 71-Zadanie 71–Sonda
Lot: LOT-0072
Title: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Lot: LOT-0073
Title: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Lot: LOT-0074
Title: 74-Zadanie 74–Termometr
Internal identifier: 74-Zadanie 74–Termometr
Lot: LOT-0075
Title: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Lot: LOT-0076
Lot: LOT-0077
Title: 77-Zadanie 77–Analizator
Internal identifier: 77-Zadanie 77–Analizator
Lot: LOT-0078
Lot: LOT-0079
Lot: LOT-0080
Title: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Internal identifier: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Lot: LOT-0081
Title: 81-Zadanie 81–Deska ortopedyczna
Lot: LOT-0082
Title: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Internal identifier: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Lot: LOT-0083
Title: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Lot: LOT-0084
Title: 84-Zadanie 84–Meble
Internal identifier: 84-Zadanie 84–Meble
Lot: LOT-0085
Title: 85-Zadanie 85–Lampa
Internal identifier: 85-Zadanie 85–Lampa
Lot: LOT-0086
Lot: LOT-0087
Lot: LOT-0088
Title: 88-Zadanie 88–Statyw
Internal identifier: 88-Zadanie 88–Statyw
Lot: LOT-0089
Title: 89-Zadanie 89–Wózek
Internal identifier: 89-Zadanie 89–Wózek
Lot: LOT-0090
Lot: LOT-0091
Title: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Internal identifier: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Lot: LOT-0092
Title: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
Internal identifier: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 59/ZP/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
Lote: LOT-0007
Lote: LOT-0008
Lote: LOT-0009
Lote: LOT-0010
Lote: LOT-0011
Título: 11-Zadanie 11–Koce – E
Identificador interno: 11-Zadanie 11–Koce – E
Lote: LOT-0012
Título: 12-Zadanie 12–Nić - E
Identificador interno: 12-Zadanie 12–Nić - E
Lote: LOT-0013
Título: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Identificador interno: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Lote: LOT-0014
Título: 14-Zadanie 14–Igły – E
Identificador interno: 14-Zadanie 14–Igły – E
Lote: LOT-0015
Título: 15-Zadanie 15–Maski – E
Identificador interno: 15-Zadanie 15–Maski – E
Lote: LOT-0016
Título: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Identificador interno: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Lote: LOT-0017
Título: 17-Zadanie 17–Opaski, stazy – E
Lote: LOT-0018
Título: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Identificador interno: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Lote: LOT-0019
Lote: LOT-0020
Título: 20-Zadanie 20–Sztuczna krew - E
Lote: LOT-0021
Título: 21-Zadanie 21–Inne – E
Identificador interno: 21-Zadanie 21–Inne – E
Lote: LOT-0022
Lote: LOT-0023
Título: 23-Zadanie 23–Torba
Identificador interno: 23-Zadanie 23–Torba
Lote: LOT-0024
Lote: LOT-0025
Título: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Identificador interno: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Lote: LOT-0026
Lote: LOT-0027
Título: 27-Zadanie 27–Adapter
Identificador interno: 27-Zadanie 27–Adapter
Lote: LOT-0028
Lote: LOT-0029
Lote: LOT-0030
Lote: LOT-0031
Lote: LOT-0032
Lote: LOT-0033
Título: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Identificador interno: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Lote: LOT-0034
Lote: LOT-0035
Título: 35-Zadanie 35–Elektrokardiograf
Lote: LOT-0036
Título: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Identificador interno: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Lote: LOT-0037
Lote: LOT-0038
Lote: LOT-0039
Lote: LOT-0040
Título: 40-Zadanie 40–Inthalator
Identificador interno: 40-Zadanie 40–Inthalator
Lote: LOT-0041
Título: 41-Zadanie 41–Koc
Identificador interno: 41-Zadanie 41–Koc
Lote: LOT-0042
Lote: LOT-0043
Lote: LOT-0044
Título: 44-Zadanie 44–Gaz
Identificador interno: 44-Zadanie 44–Gaz
Lote: LOT-0045
Título: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Identificador interno: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Lote: LOT-0046
Título: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Identificador interno: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Lote: LOT-0047
Título: 47-Zadanie 47–Nosze i akcesoria
Lote: LOT-0048
Título: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Identificador interno: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Lote: LOT-0049
Título: 49-Zadanie 49–Fotel
Identificador interno: 49-Zadanie 49–Fotel
Lote: LOT-0050
Lote: LOT-0051
Lote: LOT-0052
Lote: LOT-0053
Lote: LOT-0054
Lote: LOT-0055
Título: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Identificador interno: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Lote: LOT-0056
Título: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Identificador interno: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Lote: LOT-0057
Título: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Identificador interno: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Lote: LOT-0058
Título: 58-Zadanie 58–Waga
Identificador interno: 58-Zadanie 58–Waga
Lote: LOT-0059
Lote: LOT-0060
Lote: LOT-0061
Lote: LOT-0062
Título: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Identificador interno: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Lote: LOT-0063
Título: 63-Zadanie 63–Kule
Identificador interno: 63-Zadanie 63–Kule
Lote: LOT-0064
Lote: LOT-0065
Lote: LOT-0066
Título: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Identificador interno: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Lote: LOT-0067
Título: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Identificador interno: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Lote: LOT-0068
Título: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Identificador interno: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Lote: LOT-0069
Título: 69-Zadanie 69–Różne
Identificador interno: 69-Zadanie 69–Różne
Lote: LOT-0070
Título: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Identificador interno: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Lote: LOT-0071
Título: 71-Zadanie 71–Sonda
Identificador interno: 71-Zadanie 71–Sonda
Lote: LOT-0072
Título: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Identificador interno: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Lote: LOT-0073
Título: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Identificador interno: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Lote: LOT-0074
Título: 74-Zadanie 74–Termometr
Identificador interno: 74-Zadanie 74–Termometr
Lote: LOT-0075
Título: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Identificador interno: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Lote: LOT-0076
Lote: LOT-0077
Título: 77-Zadanie 77–Analizator
Identificador interno: 77-Zadanie 77–Analizator
Lote: LOT-0078
Lote: LOT-0079
Lote: LOT-0080
Título: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Identificador interno: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Lote: LOT-0081
Lote: LOT-0082
Título: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Identificador interno: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Lote: LOT-0083
Título: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Identificador interno: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Lote: LOT-0084
Título: 84-Zadanie 84–Meble
Identificador interno: 84-Zadanie 84–Meble
Lote: LOT-0085
Título: 85-Zadanie 85–Lampa
Identificador interno: 85-Zadanie 85–Lampa
Lote: LOT-0086
Lote: LOT-0087
Lote: LOT-0088
Título: 88-Zadanie 88–Statyw
Identificador interno: 88-Zadanie 88–Statyw
Lote: LOT-0089
Título: 89-Zadanie 89–Wózek
Identificador interno: 89-Zadanie 89–Wózek
Lote: LOT-0090
Lote: LOT-0091
Título: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Identificador interno: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Lote: LOT-0092
Título: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
Identificador interno: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 59/ZP/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Optiot:
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Osa: LOT-0009
Osa: LOT-0010
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: 11-Zadanie 11–Koce – E
Sisäinen tunniste: 11-Zadanie 11–Koce – E
Osa: LOT-0012
Ilmoituksen nimi: 12-Zadanie 12–Nić - E
Sisäinen tunniste: 12-Zadanie 12–Nić - E
Osa: LOT-0013
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: 14-Zadanie 14–Igły – E
Sisäinen tunniste: 14-Zadanie 14–Igły – E
Osa: LOT-0015
Sisäinen tunniste: 15-Zadanie 15–Maski – E
Osa: LOT-0016
Osa: LOT-0017
Osa: LOT-0018
Osa: LOT-0019
Osa: LOT-0020
Osa: LOT-0021
Ilmoituksen nimi: 21-Zadanie 21–Inne – E
Sisäinen tunniste: 21-Zadanie 21–Inne – E
Osa: LOT-0022
Osa: LOT-0023
Ilmoituksen nimi: 23-Zadanie 23–Torba
Sisäinen tunniste: 23-Zadanie 23–Torba
Osa: LOT-0024
Osa: LOT-0025
Osa: LOT-0026
Osa: LOT-0027
Ilmoituksen nimi: 27-Zadanie 27–Adapter
Sisäinen tunniste: 27-Zadanie 27–Adapter
Osa: LOT-0028
Osa: LOT-0029
Osa: LOT-0030
Osa: LOT-0031
Osa: LOT-0032
Osa: LOT-0033
Osa: LOT-0034
Osa: LOT-0035
Osa: LOT-0036
Osa: LOT-0037
Osa: LOT-0038
Osa: LOT-0039
Osa: LOT-0040
Osa: LOT-0041
Ilmoituksen nimi: 41-Zadanie 41–Koc
Sisäinen tunniste: 41-Zadanie 41–Koc
Osa: LOT-0042
Osa: LOT-0043
Osa: LOT-0044
Ilmoituksen nimi: 44-Zadanie 44–Gaz
Sisäinen tunniste: 44-Zadanie 44–Gaz
Osa: LOT-0045
Osa: LOT-0046
Osa: LOT-0047
Osa: LOT-0048
Osa: LOT-0049
Ilmoituksen nimi: 49-Zadanie 49–Fotel
Sisäinen tunniste: 49-Zadanie 49–Fotel
Osa: LOT-0050
Osa: LOT-0051
Osa: LOT-0052
Osa: LOT-0053
Osa: LOT-0054
Osa: LOT-0055
Osa: LOT-0056
Osa: LOT-0057
Sisäinen tunniste: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Osa: LOT-0058
Ilmoituksen nimi: 58-Zadanie 58–Waga
Sisäinen tunniste: 58-Zadanie 58–Waga
Osa: LOT-0059
Osa: LOT-0060
Osa: LOT-0061
Osa: LOT-0062
Osa: LOT-0063
Ilmoituksen nimi: 63-Zadanie 63–Kule
Sisäinen tunniste: 63-Zadanie 63–Kule
Osa: LOT-0064
Osa: LOT-0065
Osa: LOT-0066
Osa: LOT-0067
Osa: LOT-0068
Osa: LOT-0069
Ilmoituksen nimi: 69-Zadanie 69–Różne
Sisäinen tunniste: 69-Zadanie 69–Różne
Osa: LOT-0070
Osa: LOT-0071
Ilmoituksen nimi: 71-Zadanie 71–Sonda
Sisäinen tunniste: 71-Zadanie 71–Sonda
Osa: LOT-0072
Osa: LOT-0073
Osa: LOT-0074
Sisäinen tunniste: 74-Zadanie 74–Termometr
Osa: LOT-0075
Osa: LOT-0076
Osa: LOT-0077
Osa: LOT-0078
Osa: LOT-0079
Osa: LOT-0080
Ilmoituksen nimi: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Sisäinen tunniste: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Osa: LOT-0081
Osa: LOT-0082
Sisäinen tunniste: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Osa: LOT-0083
Osa: LOT-0084
Ilmoituksen nimi: 84-Zadanie 84–Meble
Sisäinen tunniste: 84-Zadanie 84–Meble
Osa: LOT-0085
Ilmoituksen nimi: 85-Zadanie 85–Lampa
Sisäinen tunniste: 85-Zadanie 85–Lampa
Osa: LOT-0086
Osa: LOT-0087
Osa: LOT-0088
Ilmoituksen nimi: 88-Zadanie 88–Statyw
Sisäinen tunniste: 88-Zadanie 88–Statyw
Osa: LOT-0089
Ilmoituksen nimi: 89-Zadanie 89–Wózek
Sisäinen tunniste: 89-Zadanie 89–Wózek
Osa: LOT-0090
Osa: LOT-0091
Sisäinen tunniste: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Osa: LOT-0092
Sisäinen tunniste: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 59/ZP/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
Titre: 11-Zadanie 11–Koce – E
Identifiant interne: 11-Zadanie 11–Koce – E
Titre: 12-Zadanie 12–Nić - E
Identifiant interne: 12-Zadanie 12–Nić - E
Titre: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Titre: 14-Zadanie 14–Igły – E
Identifiant interne: 14-Zadanie 14–Igły – E
Titre: 15-Zadanie 15–Maski – E
Identifiant interne: 15-Zadanie 15–Maski – E
Titre: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Titre: 17-Zadanie 17–Opaski, stazy – E
Titre: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Identifiant interne: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Titre: 20-Zadanie 20–Sztuczna krew - E
Titre: 21-Zadanie 21–Inne – E
Identifiant interne: 21-Zadanie 21–Inne – E
Titre: 23-Zadanie 23–Torba
Identifiant interne: 23-Zadanie 23–Torba
Titre: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Titre: 27-Zadanie 27–Adapter
Identifiant interne: 27-Zadanie 27–Adapter
Titre: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Titre: 35-Zadanie 35–Elektrokardiograf
Titre: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Titre: 40-Zadanie 40–Inthalator
Identifiant interne: 40-Zadanie 40–Inthalator
Titre: 41-Zadanie 41–Koc
Identifiant interne: 41-Zadanie 41–Koc
Titre: 44-Zadanie 44–Gaz
Identifiant interne: 44-Zadanie 44–Gaz
Titre: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Identifiant interne: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Titre: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Identifiant interne: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Titre: 47-Zadanie 47–Nosze i akcesoria
Titre: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Titre: 49-Zadanie 49–Fotel
Identifiant interne: 49-Zadanie 49–Fotel
Titre: 53-Zadanie 53–Wkłady przepływowe
Titre: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Identifiant interne: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Titre: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Titre: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Identifiant interne: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Titre: 58-Zadanie 58–Waga
Identifiant interne: 58-Zadanie 58–Waga
Titre: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Identifiant interne: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Titre: 63-Zadanie 63–Kule
Identifiant interne: 63-Zadanie 63–Kule
Titre: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Identifiant interne: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Titre: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Identifiant interne: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Titre: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Identifiant interne: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Titre: 69-Zadanie 69–Różne
Identifiant interne: 69-Zadanie 69–Różne
Titre: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Identifiant interne: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Titre: 71-Zadanie 71–Sonda
Identifiant interne: 71-Zadanie 71–Sonda
Titre: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Titre: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Titre: 74-Zadanie 74–Termometr
Identifiant interne: 74-Zadanie 74–Termometr
Titre: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Titre: 77-Zadanie 77–Analizator
Identifiant interne: 77-Zadanie 77–Analizator
Titre: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Identifiant interne: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Titre: 81-Zadanie 81–Deska ortopedyczna
Titre: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Identifiant interne: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Titre: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Titre: 84-Zadanie 84–Meble
Identifiant interne: 84-Zadanie 84–Meble
Titre: 85-Zadanie 85–Lampa
Identifiant interne: 85-Zadanie 85–Lampa
Titre: 88-Zadanie 88–Statyw
Identifiant interne: 88-Zadanie 88–Statyw
Titre: 89-Zadanie 89–Wózek
Identifiant interne: 89-Zadanie 89–Wózek
Titre: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Identifiant interne: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Titre: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
Identifiant interne: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 59/ZP/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
Luchtóg: LOT-0004
Luchtóg: LOT-0005
Luchtóg: LOT-0006
Luchtóg: LOT-0007
Luchtóg: LOT-0008
Luchtóg: LOT-0009
Luchtóg: LOT-0010
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: 11-Zadanie 11–Koce – E
Aitheantóir inmheánach: 11-Zadanie 11–Koce – E
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: 12-Zadanie 12–Nić - E
Aitheantóir inmheánach: 12-Zadanie 12–Nić - E
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Aitheantóir inmheánach: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: 14-Zadanie 14–Igły – E
Aitheantóir inmheánach: 14-Zadanie 14–Igły – E
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: 15-Zadanie 15–Maski – E
Aitheantóir inmheánach: 15-Zadanie 15–Maski – E
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Aitheantóir inmheánach: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Luchtóg: LOT-0017
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Aitheantóir inmheánach: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Luchtóg: LOT-0019
Luchtóg: LOT-0020
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: 21-Zadanie 21–Inne – E
Aitheantóir inmheánach: 21-Zadanie 21–Inne – E
Luchtóg: LOT-0022
Luchtóg: LOT-0023
Teideal: 23-Zadanie 23–Torba
Aitheantóir inmheánach: 23-Zadanie 23–Torba
Luchtóg: LOT-0024
Luchtóg: LOT-0025
Teideal: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Aitheantóir inmheánach: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Luchtóg: LOT-0026
Luchtóg: LOT-0027
Teideal: 27-Zadanie 27–Adapter
Aitheantóir inmheánach: 27-Zadanie 27–Adapter
Luchtóg: LOT-0028
Luchtóg: LOT-0029
Luchtóg: LOT-0030
Luchtóg: LOT-0031
Luchtóg: LOT-0032
Luchtóg: LOT-0033
Teideal: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Aitheantóir inmheánach: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Luchtóg: LOT-0034
Luchtóg: LOT-0035
Luchtóg: LOT-0036
Teideal: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Aitheantóir inmheánach: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Luchtóg: LOT-0037
Luchtóg: LOT-0038
Luchtóg: LOT-0039
Luchtóg: LOT-0040
Teideal: 40-Zadanie 40–Inthalator
Aitheantóir inmheánach: 40-Zadanie 40–Inthalator
Luchtóg: LOT-0041
Teideal: 41-Zadanie 41–Koc
Aitheantóir inmheánach: 41-Zadanie 41–Koc
Luchtóg: LOT-0042
Luchtóg: LOT-0043
Luchtóg: LOT-0044
Teideal: 44-Zadanie 44–Gaz
Aitheantóir inmheánach: 44-Zadanie 44–Gaz
Luchtóg: LOT-0045
Teideal: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Aitheantóir inmheánach: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Luchtóg: LOT-0046
Teideal: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Aitheantóir inmheánach: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Luchtóg: LOT-0047
Luchtóg: LOT-0048
Teideal: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Aitheantóir inmheánach: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Luchtóg: LOT-0049
Teideal: 49-Zadanie 49–Fotel
Aitheantóir inmheánach: 49-Zadanie 49–Fotel
Luchtóg: LOT-0050
Luchtóg: LOT-0051
Luchtóg: LOT-0052
Luchtóg: LOT-0053
Luchtóg: LOT-0054
Luchtóg: LOT-0055
Teideal: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Aitheantóir inmheánach: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Luchtóg: LOT-0056
Teideal: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Aitheantóir inmheánach: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Luchtóg: LOT-0057
Teideal: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Aitheantóir inmheánach: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Luchtóg: LOT-0058
Teideal: 58-Zadanie 58–Waga
Aitheantóir inmheánach: 58-Zadanie 58–Waga
Luchtóg: LOT-0059
Luchtóg: LOT-0060
Luchtóg: LOT-0061
Luchtóg: LOT-0062
Teideal: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Aitheantóir inmheánach: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Luchtóg: LOT-0063
Teideal: 63-Zadanie 63–Kule
Aitheantóir inmheánach: 63-Zadanie 63–Kule
Luchtóg: LOT-0064
Luchtóg: LOT-0065
Luchtóg: LOT-0066
Teideal: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Aitheantóir inmheánach: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Luchtóg: LOT-0067
Teideal: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Aitheantóir inmheánach: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Luchtóg: LOT-0068
Teideal: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Aitheantóir inmheánach: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Luchtóg: LOT-0069
Teideal: 69-Zadanie 69–Różne
Aitheantóir inmheánach: 69-Zadanie 69–Różne
Luchtóg: LOT-0070
Teideal: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Aitheantóir inmheánach: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Luchtóg: LOT-0071
Teideal: 71-Zadanie 71–Sonda
Aitheantóir inmheánach: 71-Zadanie 71–Sonda
Luchtóg: LOT-0072
Teideal: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Aitheantóir inmheánach: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Luchtóg: LOT-0073
Teideal: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Aitheantóir inmheánach: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Luchtóg: LOT-0074
Teideal: 74-Zadanie 74–Termometr
Aitheantóir inmheánach: 74-Zadanie 74–Termometr
Luchtóg: LOT-0075
Teideal: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Aitheantóir inmheánach: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Luchtóg: LOT-0076
Luchtóg: LOT-0077
Teideal: 77-Zadanie 77–Analizator
Aitheantóir inmheánach: 77-Zadanie 77–Analizator
Luchtóg: LOT-0078
Luchtóg: LOT-0079
Luchtóg: LOT-0080
Teideal: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Aitheantóir inmheánach: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Luchtóg: LOT-0081
Luchtóg: LOT-0082
Teideal: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Aitheantóir inmheánach: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Luchtóg: LOT-0083
Teideal: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Aitheantóir inmheánach: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Luchtóg: LOT-0084
Teideal: 84-Zadanie 84–Meble
Aitheantóir inmheánach: 84-Zadanie 84–Meble
Luchtóg: LOT-0085
Teideal: 85-Zadanie 85–Lampa
Aitheantóir inmheánach: 85-Zadanie 85–Lampa
Luchtóg: LOT-0086
Luchtóg: LOT-0087
Luchtóg: LOT-0088
Teideal: 88-Zadanie 88–Statyw
Aitheantóir inmheánach: 88-Zadanie 88–Statyw
Luchtóg: LOT-0089
Teideal: 89-Zadanie 89–Wózek
Aitheantóir inmheánach: 89-Zadanie 89–Wózek
Luchtóg: LOT-0090
Luchtóg: LOT-0091
Teideal: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Aitheantóir inmheánach: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Luchtóg: LOT-0092
Teideal: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
Aitheantóir inmheánach: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 59/ZP/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0004
Rész: LOT-0005
Rész: LOT-0006
Rész: LOT-0007
Rész: LOT-0008
Rész: LOT-0009
Rész: LOT-0010
Cím: 10-Zadanie 10–Igły doszpikowe – E
Rész: LOT-0011
Cím: 11-Zadanie 11–Koce – E
Belső azonosító: 11-Zadanie 11–Koce – E
Rész: LOT-0012
Cím: 12-Zadanie 12–Nić - E
Belső azonosító: 12-Zadanie 12–Nić - E
Rész: LOT-0013
Cím: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Rész: LOT-0014
Cím: 14-Zadanie 14–Igły – E
Belső azonosító: 14-Zadanie 14–Igły – E
Rész: LOT-0015
Cím: 15-Zadanie 15–Maski – E
Rész: LOT-0016
Cím: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Rész: LOT-0017
Cím: 17-Zadanie 17–Opaski, stazy – E
Rész: LOT-0018
Cím: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Rész: LOT-0019
Rész: LOT-0020
Cím: 20-Zadanie 20–Sztuczna krew - E
Rész: LOT-0021
Cím: 21-Zadanie 21–Inne – E
Belső azonosító: 21-Zadanie 21–Inne – E
Rész: LOT-0022
Rész: LOT-0023
Cím: 23-Zadanie 23–Torba
Belső azonosító: 23-Zadanie 23–Torba
Rész: LOT-0024
Rész: LOT-0025
Cím: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Rész: LOT-0026
Rész: LOT-0027
Cím: 27-Zadanie 27–Adapter
Belső azonosító: 27-Zadanie 27–Adapter
Rész: LOT-0028
Rész: LOT-0029
Rész: LOT-0030
Rész: LOT-0031
Rész: LOT-0032
Rész: LOT-0033
Cím: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Rész: LOT-0034
Rész: LOT-0035
Cím: 35-Zadanie 35–Elektrokardiograf
Rész: LOT-0036
Cím: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Rész: LOT-0037
Rész: LOT-0038
Rész: LOT-0039
Rész: LOT-0040
Cím: 40-Zadanie 40–Inthalator
Rész: LOT-0041
Cím: 41-Zadanie 41–Koc
Belső azonosító: 41-Zadanie 41–Koc
Rész: LOT-0042
Rész: LOT-0043
Rész: LOT-0044
Cím: 44-Zadanie 44–Gaz
Belső azonosító: 44-Zadanie 44–Gaz
Rész: LOT-0045
Cím: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Rész: LOT-0046
Cím: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Rész: LOT-0047
Cím: 47-Zadanie 47–Nosze i akcesoria
Rész: LOT-0048
Cím: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Rész: LOT-0049
Cím: 49-Zadanie 49–Fotel
Belső azonosító: 49-Zadanie 49–Fotel
Rész: LOT-0050
Rész: LOT-0051
Rész: LOT-0052
Rész: LOT-0053
Cím: 53-Zadanie 53–Wkłady przepływowe
Rész: LOT-0054
Rész: LOT-0055
Cím: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Rész: LOT-0056
Cím: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Rész: LOT-0057
Cím: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Rész: LOT-0058
Cím: 58-Zadanie 58–Waga
Belső azonosító: 58-Zadanie 58–Waga
Rész: LOT-0059
Cím: 59-Zadanie 59–Nożyczki ratownicze
Rész: LOT-0060
Rész: LOT-0061
Rész: LOT-0062
Cím: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Rész: LOT-0063
Cím: 63-Zadanie 63–Kule
Belső azonosító: 63-Zadanie 63–Kule
Rész: LOT-0064
Cím: 64-Zadanie 64–Płyn do płukania oka
Rész: LOT-0065
Rész: LOT-0066
Cím: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Rész: LOT-0067
Cím: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Rész: LOT-0068
Cím: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Rész: LOT-0069
Cím: 69-Zadanie 69–Różne
Belső azonosító: 69-Zadanie 69–Różne
Rész: LOT-0070
Cím: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Rész: LOT-0071
Cím: 71-Zadanie 71–Sonda
Belső azonosító: 71-Zadanie 71–Sonda
Rész: LOT-0072
Cím: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Rész: LOT-0073
Cím: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Rész: LOT-0074
Cím: 74-Zadanie 74–Termometr
Rész: LOT-0075
Cím: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Rész: LOT-0076
Rész: LOT-0077
Cím: 77-Zadanie 77–Analizator
Rész: LOT-0078
Rész: LOT-0079
Rész: LOT-0080
Cím: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Belső azonosító: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Rész: LOT-0081
Cím: 81-Zadanie 81–Deska ortopedyczna
Rész: LOT-0082
Cím: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Rész: LOT-0083
Cím: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Rész: LOT-0084
Cím: 84-Zadanie 84–Meble
Belső azonosító: 84-Zadanie 84–Meble
Rész: LOT-0085
Cím: 85-Zadanie 85–Lampa
Belső azonosító: 85-Zadanie 85–Lampa
Rész: LOT-0086
Cím: 86-Zadanie 86–Latarka wziernikowa
Rész: LOT-0087
Rész: LOT-0088
Cím: 88-Zadanie 88–Statyw
Belső azonosító: 88-Zadanie 88–Statyw
Rész: LOT-0089
Cím: 89-Zadanie 89–Wózek
Belső azonosító: 89-Zadanie 89–Wózek
Rész: LOT-0090
Rész: LOT-0091
Cím: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Rész: LOT-0092
Cím: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 59/ZP/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: 11-Zadanie 11–Koce – E
Vidaus identifikatorius: 11-Zadanie 11–Koce – E
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: 12-Zadanie 12–Nić - E
Vidaus identifikatorius: 12-Zadanie 12–Nić - E
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: 14-Zadanie 14–Igły – E
Vidaus identifikatorius: 14-Zadanie 14–Igły – E
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: 15-Zadanie 15–Maski – E
Vidaus identifikatorius: 15-Zadanie 15–Maski – E
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: 17-Zadanie 17–Opaski, stazy – E
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Vidaus identifikatorius: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: 20-Zadanie 20–Sztuczna krew - E
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: 21-Zadanie 21–Inne – E
Vidaus identifikatorius: 21-Zadanie 21–Inne – E
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pavadinimas: 23-Zadanie 23–Torba
Vidaus identifikatorius: 23-Zadanie 23–Torba
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pirkimo dalis: LOT-0025
Vidaus identifikatorius: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pirkimo dalis: LOT-0027
Pavadinimas: 27-Zadanie 27–Adapter
Vidaus identifikatorius: 27-Zadanie 27–Adapter
Pirkimo dalis: LOT-0028
Pirkimo dalis: LOT-0029
Pirkimo dalis: LOT-0030
Pirkimo dalis: LOT-0031
Pirkimo dalis: LOT-0032
Pirkimo dalis: LOT-0033
Vidaus identifikatorius: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Pirkimo dalis: LOT-0034
Pirkimo dalis: LOT-0035
Vidaus identifikatorius: 35-Zadanie 35–Elektrokardiograf
Pirkimo dalis: LOT-0036
Vidaus identifikatorius: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Pirkimo dalis: LOT-0037
Pirkimo dalis: LOT-0038
Pirkimo dalis: LOT-0039
Pirkimo dalis: LOT-0040
Pavadinimas: 40-Zadanie 40–Inthalator
Vidaus identifikatorius: 40-Zadanie 40–Inthalator
Pirkimo dalis: LOT-0041
Pavadinimas: 41-Zadanie 41–Koc
Vidaus identifikatorius: 41-Zadanie 41–Koc
Pirkimo dalis: LOT-0042
Pirkimo dalis: LOT-0043
Pirkimo dalis: LOT-0044
Pavadinimas: 44-Zadanie 44–Gaz
Vidaus identifikatorius: 44-Zadanie 44–Gaz
Pirkimo dalis: LOT-0045
Pavadinimas: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Vidaus identifikatorius: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Pirkimo dalis: LOT-0046
Pavadinimas: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Vidaus identifikatorius: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Pirkimo dalis: LOT-0047
Vidaus identifikatorius: 47-Zadanie 47–Nosze i akcesoria
Pirkimo dalis: LOT-0048
Vidaus identifikatorius: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Pirkimo dalis: LOT-0049
Pavadinimas: 49-Zadanie 49–Fotel
Vidaus identifikatorius: 49-Zadanie 49–Fotel
Pirkimo dalis: LOT-0050
Pirkimo dalis: LOT-0051
Pirkimo dalis: LOT-0052
Pirkimo dalis: LOT-0053
Vidaus identifikatorius: 53-Zadanie 53–Wkłady przepływowe
Pirkimo dalis: LOT-0054
Pirkimo dalis: LOT-0055
Pavadinimas: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Vidaus identifikatorius: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Pirkimo dalis: LOT-0056
Vidaus identifikatorius: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Pirkimo dalis: LOT-0057
Pavadinimas: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Vidaus identifikatorius: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Pirkimo dalis: LOT-0058
Pavadinimas: 58-Zadanie 58–Waga
Vidaus identifikatorius: 58-Zadanie 58–Waga
Pirkimo dalis: LOT-0059
Pirkimo dalis: LOT-0060
Pirkimo dalis: LOT-0061
Pirkimo dalis: LOT-0062
Pavadinimas: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Vidaus identifikatorius: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Pirkimo dalis: LOT-0063
Pavadinimas: 63-Zadanie 63–Kule
Vidaus identifikatorius: 63-Zadanie 63–Kule
Pirkimo dalis: LOT-0064
Pirkimo dalis: LOT-0065
Pirkimo dalis: LOT-0066
Pavadinimas: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Vidaus identifikatorius: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Pirkimo dalis: LOT-0067
Pavadinimas: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Vidaus identifikatorius: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Pirkimo dalis: LOT-0068
Pavadinimas: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Vidaus identifikatorius: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Pirkimo dalis: LOT-0069
Pavadinimas: 69-Zadanie 69–Różne
Vidaus identifikatorius: 69-Zadanie 69–Różne
Pirkimo dalis: LOT-0070
Pavadinimas: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Vidaus identifikatorius: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Pirkimo dalis: LOT-0071
Pavadinimas: 71-Zadanie 71–Sonda
Vidaus identifikatorius: 71-Zadanie 71–Sonda
Pirkimo dalis: LOT-0072
Vidaus identifikatorius: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Pirkimo dalis: LOT-0073
Vidaus identifikatorius: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Pirkimo dalis: LOT-0074
Pavadinimas: 74-Zadanie 74–Termometr
Vidaus identifikatorius: 74-Zadanie 74–Termometr
Pirkimo dalis: LOT-0075
Vidaus identifikatorius: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Pirkimo dalis: LOT-0076
Pirkimo dalis: LOT-0077
Pavadinimas: 77-Zadanie 77–Analizator
Vidaus identifikatorius: 77-Zadanie 77–Analizator
Pirkimo dalis: LOT-0078
Pirkimo dalis: LOT-0079
Pirkimo dalis: LOT-0080
Pavadinimas: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Vidaus identifikatorius: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Pirkimo dalis: LOT-0081
Vidaus identifikatorius: 81-Zadanie 81–Deska ortopedyczna
Pirkimo dalis: LOT-0082
Pavadinimas: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Vidaus identifikatorius: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Pirkimo dalis: LOT-0083
Vidaus identifikatorius: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Pirkimo dalis: LOT-0084
Pavadinimas: 84-Zadanie 84–Meble
Vidaus identifikatorius: 84-Zadanie 84–Meble
Pirkimo dalis: LOT-0085
Pavadinimas: 85-Zadanie 85–Lampa
Vidaus identifikatorius: 85-Zadanie 85–Lampa
Pirkimo dalis: LOT-0086
Pirkimo dalis: LOT-0087
Pirkimo dalis: LOT-0088
Pavadinimas: 88-Zadanie 88–Statyw
Vidaus identifikatorius: 88-Zadanie 88–Statyw
Pirkimo dalis: LOT-0089
Pavadinimas: 89-Zadanie 89–Wózek
Vidaus identifikatorius: 89-Zadanie 89–Wózek
Pirkimo dalis: LOT-0090
Pirkimo dalis: LOT-0091
Pavadinimas: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Vidaus identifikatorius: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Pirkimo dalis: LOT-0092
Pavadinimas: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
Vidaus identifikatorius: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 59/ZP/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Część zamówienia: LOT-0006
Część zamówienia: LOT-0007
Część zamówienia: LOT-0008
Część zamówienia: LOT-0009
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 10-Zadanie 10–Igły doszpikowe – E
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: 11-Zadanie 11–Koce – E
Wewnętrzny identyfikator: 11-Zadanie 11–Koce – E
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: 12-Zadanie 12–Nić - E
Wewnętrzny identyfikator: 12-Zadanie 12–Nić - E
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: 14-Zadanie 14–Igły – E
Wewnętrzny identyfikator: 14-Zadanie 14–Igły – E
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: 15-Zadanie 15–Maski – E
Wewnętrzny identyfikator: 15-Zadanie 15–Maski – E
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: 17-Zadanie 17–Opaski, stazy – E
Wewnętrzny identyfikator: 17-Zadanie 17–Opaski, stazy – E
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Wewnętrzny identyfikator: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Część zamówienia: LOT-0019
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: 20-Zadanie 20–Sztuczna krew - E
Wewnętrzny identyfikator: 20-Zadanie 20–Sztuczna krew - E
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: 21-Zadanie 21–Inne – E
Wewnętrzny identyfikator: 21-Zadanie 21–Inne – E
Część zamówienia: LOT-0022
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: 23-Zadanie 23–Torba
Wewnętrzny identyfikator: 23-Zadanie 23–Torba
Część zamówienia: LOT-0024
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Część zamówienia: LOT-0026
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: 27-Zadanie 27–Adapter
Wewnętrzny identyfikator: 27-Zadanie 27–Adapter
Część zamówienia: LOT-0028
Część zamówienia: LOT-0029
Część zamówienia: LOT-0030
Część zamówienia: LOT-0031
Część zamówienia: LOT-0032
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Część zamówienia: LOT-0034
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: 35-Zadanie 35–Elektrokardiograf
Wewnętrzny identyfikator: 35-Zadanie 35–Elektrokardiograf
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Część zamówienia: LOT-0037
Część zamówienia: LOT-0038
Część zamówienia: LOT-0039
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: 40-Zadanie 40–Inthalator
Wewnętrzny identyfikator: 40-Zadanie 40–Inthalator
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: 41-Zadanie 41–Koc
Wewnętrzny identyfikator: 41-Zadanie 41–Koc
Część zamówienia: LOT-0042
Część zamówienia: LOT-0043
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: 44-Zadanie 44–Gaz
Wewnętrzny identyfikator: 44-Zadanie 44–Gaz
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Wewnętrzny identyfikator: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Wewnętrzny identyfikator: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: 47-Zadanie 47–Nosze i akcesoria
Wewnętrzny identyfikator: 47-Zadanie 47–Nosze i akcesoria
Część zamówienia: LOT-0048
Tytuł: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Część zamówienia: LOT-0049
Tytuł: 49-Zadanie 49–Fotel
Wewnętrzny identyfikator: 49-Zadanie 49–Fotel
Część zamówienia: LOT-0050
Część zamówienia: LOT-0051
Część zamówienia: LOT-0052
Część zamówienia: LOT-0053
Tytuł: 53-Zadanie 53–Wkłady przepływowe
Wewnętrzny identyfikator: 53-Zadanie 53–Wkłady przepływowe
Część zamówienia: LOT-0054
Część zamówienia: LOT-0055
Tytuł: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Wewnętrzny identyfikator: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Część zamówienia: LOT-0056
Tytuł: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Część zamówienia: LOT-0057
Tytuł: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Wewnętrzny identyfikator: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Część zamówienia: LOT-0058
Tytuł: 58-Zadanie 58–Waga
Wewnętrzny identyfikator: 58-Zadanie 58–Waga
Część zamówienia: LOT-0059
Wewnętrzny identyfikator: 59-Zadanie 59–Nożyczki ratownicze
Część zamówienia: LOT-0060
Część zamówienia: LOT-0061
Część zamówienia: LOT-0062
Tytuł: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Wewnętrzny identyfikator: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Część zamówienia: LOT-0063
Tytuł: 63-Zadanie 63–Kule
Wewnętrzny identyfikator: 63-Zadanie 63–Kule
Część zamówienia: LOT-0064
Część zamówienia: LOT-0065
Część zamówienia: LOT-0066
Tytuł: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Wewnętrzny identyfikator: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Część zamówienia: LOT-0067
Tytuł: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Wewnętrzny identyfikator: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Część zamówienia: LOT-0068
Tytuł: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Wewnętrzny identyfikator: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Część zamówienia: LOT-0069
Tytuł: 69-Zadanie 69–Różne
Wewnętrzny identyfikator: 69-Zadanie 69–Różne
Część zamówienia: LOT-0070
Tytuł: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Wewnętrzny identyfikator: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Część zamówienia: LOT-0071
Tytuł: 71-Zadanie 71–Sonda
Wewnętrzny identyfikator: 71-Zadanie 71–Sonda
Część zamówienia: LOT-0072
Tytuł: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Część zamówienia: LOT-0073
Tytuł: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Część zamówienia: LOT-0074
Tytuł: 74-Zadanie 74–Termometr
Wewnętrzny identyfikator: 74-Zadanie 74–Termometr
Część zamówienia: LOT-0075
Tytuł: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Część zamówienia: LOT-0076
Część zamówienia: LOT-0077
Tytuł: 77-Zadanie 77–Analizator
Wewnętrzny identyfikator: 77-Zadanie 77–Analizator
Część zamówienia: LOT-0078
Część zamówienia: LOT-0079
Część zamówienia: LOT-0080
Tytuł: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Wewnętrzny identyfikator: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Część zamówienia: LOT-0081
Tytuł: 81-Zadanie 81–Deska ortopedyczna
Wewnętrzny identyfikator: 81-Zadanie 81–Deska ortopedyczna
Część zamówienia: LOT-0082
Tytuł: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Wewnętrzny identyfikator: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Część zamówienia: LOT-0083
Tytuł: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Część zamówienia: LOT-0084
Tytuł: 84-Zadanie 84–Meble
Wewnętrzny identyfikator: 84-Zadanie 84–Meble
Część zamówienia: LOT-0085
Tytuł: 85-Zadanie 85–Lampa
Wewnętrzny identyfikator: 85-Zadanie 85–Lampa
Część zamówienia: LOT-0086
Wewnętrzny identyfikator: 86-Zadanie 86–Latarka wziernikowa
Część zamówienia: LOT-0087
Część zamówienia: LOT-0088
Tytuł: 88-Zadanie 88–Statyw
Wewnętrzny identyfikator: 88-Zadanie 88–Statyw
Część zamówienia: LOT-0089
Tytuł: 89-Zadanie 89–Wózek
Wewnętrzny identyfikator: 89-Zadanie 89–Wózek
Część zamówienia: LOT-0090
Część zamówienia: LOT-0091
Tytuł: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Wewnętrzny identyfikator: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Część zamówienia: LOT-0092
Tytuł: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
Wewnętrzny identyfikator: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 59/ZP/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Opțiuni:
Titlu: 11-Zadanie 11–Koce – E
Identificator intern: 11-Zadanie 11–Koce – E
Titlu: 12-Zadanie 12–Nić - E
Identificator intern: 12-Zadanie 12–Nić - E
Titlu: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Identificator intern: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Titlu: 14-Zadanie 14–Igły – E
Identificator intern: 14-Zadanie 14–Igły – E
Titlu: 15-Zadanie 15–Maski – E
Identificator intern: 15-Zadanie 15–Maski – E
Titlu: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Identificator intern: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Titlu: 17-Zadanie 17–Opaski, stazy – E
Titlu: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Identificator intern: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Titlu: 20-Zadanie 20–Sztuczna krew - E
Titlu: 21-Zadanie 21–Inne – E
Identificator intern: 21-Zadanie 21–Inne – E
Titlu: 23-Zadanie 23–Torba
Identificator intern: 23-Zadanie 23–Torba
Titlu: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Identificator intern: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Titlu: 27-Zadanie 27–Adapter
Identificator intern: 27-Zadanie 27–Adapter
Titlu: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Titlu: 35-Zadanie 35–Elektrokardiograf
Titlu: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Titlu: 40-Zadanie 40–Inthalator
Identificator intern: 40-Zadanie 40–Inthalator
Titlu: 41-Zadanie 41–Koc
Identificator intern: 41-Zadanie 41–Koc
Titlu: 44-Zadanie 44–Gaz
Identificator intern: 44-Zadanie 44–Gaz
Titlu: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Identificator intern: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Titlu: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Identificator intern: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Titlu: 47-Zadanie 47–Nosze i akcesoria
Titlu: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Identificator intern: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Titlu: 49-Zadanie 49–Fotel
Identificator intern: 49-Zadanie 49–Fotel
Titlu: 53-Zadanie 53–Wkłady przepływowe
Titlu: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Identificator intern: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Titlu: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Titlu: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Identificator intern: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Titlu: 58-Zadanie 58–Waga
Identificator intern: 58-Zadanie 58–Waga
Titlu: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Identificator intern: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Titlu: 63-Zadanie 63–Kule
Identificator intern: 63-Zadanie 63–Kule
Titlu: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Identificator intern: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Titlu: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Identificator intern: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Titlu: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Identificator intern: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Titlu: 69-Zadanie 69–Różne
Identificator intern: 69-Zadanie 69–Różne
Titlu: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Identificator intern: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Titlu: 71-Zadanie 71–Sonda
Identificator intern: 71-Zadanie 71–Sonda
Titlu: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Titlu: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Titlu: 74-Zadanie 74–Termometr
Identificator intern: 74-Zadanie 74–Termometr
Titlu: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Identificator intern: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Titlu: 77-Zadanie 77–Analizator
Identificator intern: 77-Zadanie 77–Analizator
Titlu: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Identificator intern: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Titlu: 81-Zadanie 81–Deska ortopedyczna
Titlu: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Identificator intern: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Titlu: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Identificator intern: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Titlu: 84-Zadanie 84–Meble
Identificator intern: 84-Zadanie 84–Meble
Titlu: 85-Zadanie 85–Lampa
Identificator intern: 85-Zadanie 85–Lampa
Titlu: 88-Zadanie 88–Statyw
Identificator intern: 88-Zadanie 88–Statyw
Titlu: 89-Zadanie 89–Wózek
Identificator intern: 89-Zadanie 89–Wózek
Titlu: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Identificator intern: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Titlu: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
Identificator intern: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 59/ZP/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004
Časť: LOT-0005
Časť: LOT-0006
Časť: LOT-0007
Časť: LOT-0008
Časť: LOT-0009
Časť: LOT-0010
Časť: LOT-0011
Názov: 11-Zadanie 11–Koce – E
Časť: LOT-0012
Názov: 12-Zadanie 12–Nić - E
Časť: LOT-0013
Názov: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Časť: LOT-0014
Názov: 14-Zadanie 14–Igły – E
Časť: LOT-0015
Názov: 15-Zadanie 15–Maski – E
Časť: LOT-0016
Názov: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Časť: LOT-0017
Názov: 17-Zadanie 17–Opaski, stazy – E
Časť: LOT-0018
Názov: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Časť: LOT-0019
Časť: LOT-0020
Názov: 20-Zadanie 20–Sztuczna krew - E
Časť: LOT-0021
Názov: 21-Zadanie 21–Inne – E
Časť: LOT-0022
Časť: LOT-0023
Názov: 23-Zadanie 23–Torba
Časť: LOT-0024
Časť: LOT-0025
Názov: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Časť: LOT-0026
Časť: LOT-0027
Názov: 27-Zadanie 27–Adapter
Časť: LOT-0028
Časť: LOT-0029
Časť: LOT-0030
Časť: LOT-0031
Časť: LOT-0032
Časť: LOT-0033
Názov: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Časť: LOT-0034
Časť: LOT-0035
Názov: 35-Zadanie 35–Elektrokardiograf
Časť: LOT-0036
Názov: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Časť: LOT-0037
Časť: LOT-0038
Časť: LOT-0039
Časť: LOT-0040
Názov: 40-Zadanie 40–Inthalator
Časť: LOT-0041
Názov: 41-Zadanie 41–Koc
Časť: LOT-0042
Časť: LOT-0043
Časť: LOT-0044
Názov: 44-Zadanie 44–Gaz
Časť: LOT-0045
Názov: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Časť: LOT-0046
Názov: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Časť: LOT-0047
Názov: 47-Zadanie 47–Nosze i akcesoria
Časť: LOT-0048
Názov: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Časť: LOT-0049
Názov: 49-Zadanie 49–Fotel
Časť: LOT-0050
Časť: LOT-0051
Časť: LOT-0052
Časť: LOT-0053
Názov: 53-Zadanie 53–Wkłady przepływowe
Časť: LOT-0054
Časť: LOT-0055
Názov: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Časť: LOT-0056
Názov: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Časť: LOT-0057
Názov: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Časť: LOT-0058
Názov: 58-Zadanie 58–Waga
Časť: LOT-0059
Časť: LOT-0060
Časť: LOT-0061
Časť: LOT-0062
Názov: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Časť: LOT-0063
Názov: 63-Zadanie 63–Kule
Časť: LOT-0064
Časť: LOT-0065
Časť: LOT-0066
Názov: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Časť: LOT-0067
Názov: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Časť: LOT-0068
Názov: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Časť: LOT-0069
Názov: 69-Zadanie 69–Różne
Časť: LOT-0070
Názov: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Časť: LOT-0071
Názov: 71-Zadanie 71–Sonda
Časť: LOT-0072
Názov: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Časť: LOT-0073
Názov: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Časť: LOT-0074
Názov: 74-Zadanie 74–Termometr
Časť: LOT-0075
Názov: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Časť: LOT-0076
Časť: LOT-0077
Názov: 77-Zadanie 77–Analizator
Časť: LOT-0078
Časť: LOT-0079
Časť: LOT-0080
Názov: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Časť: LOT-0081
Názov: 81-Zadanie 81–Deska ortopedyczna
Časť: LOT-0082
Názov: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Časť: LOT-0083
Názov: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Časť: LOT-0084
Názov: 84-Zadanie 84–Meble
Časť: LOT-0085
Názov: 85-Zadanie 85–Lampa
Časť: LOT-0086
Časť: LOT-0087
Časť: LOT-0088
Názov: 88-Zadanie 88–Statyw
Časť: LOT-0089
Názov: 89-Zadanie 89–Wózek
Časť: LOT-0090
Časť: LOT-0091
Názov: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Časť: LOT-0092
Názov: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 59/ZP/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Sklop: LOT-0009
Sklop: LOT-0010
Sklop: LOT-0011
Naslov: 11-Zadanie 11–Koce – E
Sklop: LOT-0012
Naslov: 12-Zadanie 12–Nić - E
Sklop: LOT-0013
Naslov: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Sklop: LOT-0014
Naslov: 14-Zadanie 14–Igły – E
Sklop: LOT-0015
Naslov: 15-Zadanie 15–Maski – E
Sklop: LOT-0016
Naslov: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Sklop: LOT-0017
Naslov: 17-Zadanie 17–Opaski, stazy – E
Sklop: LOT-0018
Naslov: 18-Zadanie 18–Trenażer - E
Sklop: LOT-0019
Sklop: LOT-0020
Naslov: 20-Zadanie 20–Sztuczna krew - E
Sklop: LOT-0021
Naslov: 21-Zadanie 21–Inne – E
Sklop: LOT-0022
Sklop: LOT-0023
Naslov: 23-Zadanie 23–Torba
Sklop: LOT-0024
Sklop: LOT-0025
Naslov: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Sklop: LOT-0026
Sklop: LOT-0027
Naslov: 27-Zadanie 27–Adapter
Sklop: LOT-0028
Sklop: LOT-0029
Sklop: LOT-0030
Sklop: LOT-0031
Sklop: LOT-0032
Sklop: LOT-0033
Naslov: 33-Zadanie 33–Fantom, manekin
Sklop: LOT-0034
Sklop: LOT-0035
Naslov: 35-Zadanie 35–Elektrokardiograf
Sklop: LOT-0036
Naslov: 36-Zadanie 36–Ciśnieniomierz
Sklop: LOT-0037
Sklop: LOT-0038
Sklop: LOT-0039
Sklop: LOT-0040
Naslov: 40-Zadanie 40–Inthalator
Sklop: LOT-0041
Naslov: 41-Zadanie 41–Koc
Sklop: LOT-0042
Sklop: LOT-0043
Sklop: LOT-0044
Naslov: 44-Zadanie 44–Gaz
Sklop: LOT-0045
Naslov: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Sklop: LOT-0046
Naslov: 46-Zadanie 46–Pulsoksymetr
Sklop: LOT-0047
Naslov: 47-Zadanie 47–Nosze i akcesoria
Sklop: LOT-0048
Naslov: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Sklop: LOT-0049
Naslov: 49-Zadanie 49–Fotel
Sklop: LOT-0050
Sklop: LOT-0051
Sklop: LOT-0052
Sklop: LOT-0053
Sklop: LOT-0054
Sklop: LOT-0055
Naslov: 55-Zadanie 55–Wskaźnik CO2
Sklop: LOT-0056
Naslov: 56-Zadanie 56–Pompa infuzyjna
Sklop: LOT-0057
Naslov: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Sklop: LOT-0058
Naslov: 58-Zadanie 58–Waga
Sklop: LOT-0059
Sklop: LOT-0060
Sklop: LOT-0061
Sklop: LOT-0062
Naslov: 62-Zadanie 62–Kinezjotejpy
Sklop: LOT-0063
Naslov: 63-Zadanie 63–Kule
Sklop: LOT-0064
Sklop: LOT-0065
Sklop: LOT-0066
Naslov: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Sklop: LOT-0067
Naslov: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Sklop: LOT-0068
Naslov: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Sklop: LOT-0069
Naslov: 69-Zadanie 69–Różne
Sklop: LOT-0070
Naslov: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Sklop: LOT-0071
Naslov: 71-Zadanie 71–Sonda
Sklop: LOT-0072
Naslov: 72-Zadanie 72–Przyrząd ssący
Sklop: LOT-0073
Naslov: 73-Zadanie 73–Sztuczna skóra
Sklop: LOT-0074
Naslov: 74-Zadanie 74–Termometr
Sklop: LOT-0075
Naslov: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Sklop: LOT-0076
Sklop: LOT-0077
Naslov: 77-Zadanie 77–Analizator
Sklop: LOT-0078
Sklop: LOT-0079
Sklop: LOT-0080
Naslov: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Sklop: LOT-0081
Sklop: LOT-0082
Naslov: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Sklop: LOT-0083
Naslov: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Sklop: LOT-0084
Naslov: 84-Zadanie 84–Meble
Sklop: LOT-0085
Naslov: 85-Zadanie 85–Lampa
Sklop: LOT-0086
Sklop: LOT-0087
Sklop: LOT-0088
Naslov: 88-Zadanie 88–Statyw
Sklop: LOT-0089
Naslov: 89-Zadanie 89–Wózek
Sklop: LOT-0090
Sklop: LOT-0091
Naslov: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Sklop: LOT-0092
Naslov: 92-Zadanie 92–Zestaw LL
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 59/ZP/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Del (anbudsområde): LOT-0007
Del (anbudsområde): LOT-0008
Del (anbudsområde): LOT-0009
Del (anbudsområde): LOT-0010
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 11-Zadanie 11–Koce – E
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: 12-Zadanie 12–Nić - E
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: 13-Zadanie 13–Elektroda - E
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: 14-Zadanie 14–Igły – E
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: 15-Zadanie 15–Maski – E
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: 16-Zadanie 16–Opatrunki – E
Del (anbudsområde): LOT-0017
Del (anbudsområde): LOT-0018
Del (anbudsområde): LOT-0019
Del (anbudsområde): LOT-0020
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: 21-Zadanie 21–Inne – E
Del (anbudsområde): LOT-0022
Del (anbudsområde): LOT-0023
Intern identifierare: 23-Zadanie 23–Torba
Del (anbudsområde): LOT-0024
Del (anbudsområde): LOT-0025
Intern identifierare: 25-Zadanie 25–Opaski, stazy
Del (anbudsområde): LOT-0026
Del (anbudsområde): LOT-0027
Intern identifierare: 27-Zadanie 27–Adapter
Del (anbudsområde): LOT-0028
Del (anbudsområde): LOT-0029
Del (anbudsområde): LOT-0030
Del (anbudsområde): LOT-0031
Del (anbudsområde): LOT-0032
Del (anbudsområde): LOT-0033
Del (anbudsområde): LOT-0034
Del (anbudsområde): LOT-0035
Del (anbudsområde): LOT-0036
Del (anbudsområde): LOT-0037
Del (anbudsområde): LOT-0038
Del (anbudsområde): LOT-0039
Del (anbudsområde): LOT-0040
Intern identifierare: 40-Zadanie 40–Inthalator
Del (anbudsområde): LOT-0041
Intern identifierare: 41-Zadanie 41–Koc
Del (anbudsområde): LOT-0042
Del (anbudsområde): LOT-0043
Del (anbudsområde): LOT-0044
Intern identifierare: 44-Zadanie 44–Gaz
Del (anbudsområde): LOT-0045
Intern identifierare: 45-Zadanie 45–Doszpikowe
Del (anbudsområde): LOT-0046
Del (anbudsområde): LOT-0047
Del (anbudsområde): LOT-0048
Intern identifierare: 48-Zadanie 48–Sztuczna krew
Del (anbudsområde): LOT-0049
Intern identifierare: 49-Zadanie 49–Fotel
Del (anbudsområde): LOT-0050
Del (anbudsområde): LOT-0051
Del (anbudsområde): LOT-0052
Del (anbudsområde): LOT-0053
Del (anbudsområde): LOT-0054
Del (anbudsområde): LOT-0055
Del (anbudsområde): LOT-0056
Del (anbudsområde): LOT-0057
Intern identifierare: 57-Zadanie 57–Waz ETC02
Del (anbudsområde): LOT-0058
Intern identifierare: 58-Zadanie 58–Waga
Del (anbudsområde): LOT-0059
Del (anbudsområde): LOT-0060
Del (anbudsområde): LOT-0061
Del (anbudsområde): LOT-0062
Del (anbudsområde): LOT-0063
Intern identifierare: 63-Zadanie 63–Kule
Del (anbudsområde): LOT-0064
Del (anbudsområde): LOT-0065
Del (anbudsområde): LOT-0066
Intern identifierare: 66-Zadanie 66–Konikotomia
Del (anbudsområde): LOT-0067
Intern identifierare: 67-Zadanie 67–Rozwieracz
Del (anbudsområde): LOT-0068
Intern identifierare: 68-Zadanie 68–Rękawiczki
Del (anbudsområde): LOT-0069
Intern identifierare: 69-Zadanie 69–Różne
Del (anbudsområde): LOT-0070
Intern identifierare: 70-Zadanie 70–Dezynfekcja
Del (anbudsområde): LOT-0071
Intern identifierare: 71-Zadanie 71–Sonda
Del (anbudsområde): LOT-0072
Del (anbudsområde): LOT-0073
Del (anbudsområde): LOT-0074
Intern identifierare: 74-Zadanie 74–Termometr
Del (anbudsområde): LOT-0075
Intern identifierare: 75-Zadanie 75–Szyny kramera
Del (anbudsområde): LOT-0076
Del (anbudsområde): LOT-0077
Intern identifierare: 77-Zadanie 77–Analizator
Del (anbudsområde): LOT-0078
Del (anbudsområde): LOT-0079
Del (anbudsområde): LOT-0080
Intern identifierare: 80-Zadanie 80–Autoklaw
Del (anbudsområde): LOT-0081
Del (anbudsområde): LOT-0082
Intern identifierare: 82-Zadanie 82–Kamizelka
Del (anbudsområde): LOT-0083
Intern identifierare: 83-Zadanie 83–Kardiomonitor
Del (anbudsområde): LOT-0084
Intern identifierare: 84-Zadanie 84–Meble
Del (anbudsområde): LOT-0085
Intern identifierare: 85-Zadanie 85–Lampa
Del (anbudsområde): LOT-0086
Del (anbudsområde): LOT-0087
Del (anbudsområde): LOT-0088
Intern identifierare: 88-Zadanie 88–Statyw
Del (anbudsområde): LOT-0089
Intern identifierare: 89-Zadanie 89–Wózek
Del (anbudsområde): LOT-0090
Del (anbudsområde): LOT-0091
Intern identifierare: 91-Zadanie 91–Zestaw LC
Del (anbudsområde): LOT-0092
Intern identifierare: 92-Zadanie 92–Zestaw LL